W automatach ucinają

fer / .* / 2004-08-13 14:53
Komentarze do wiadomości: W automatach ucinają.
Wyświetlaj:
bbb / .* / 2004-08-18 14:25
na czym polega ewidentny szwindel, jaki wykonała TP SA, wyprowadzając klientów w pole przy pomocy darmowych weekendów i wieczorów???? jestem bardzo ciekawa bo nic o tym nie wiem a mam taką taryfę??????
asd / .* / 2004-08-16 08:46
A ja zerwalem umowe z TP ponad rok temu...Na co wy wszyscy czekacie?
Krzychuuu / .* / 2004-09-06 21:31
Własnie nie wiem ....
Jerzy 2 / .* / 2004-09-02 18:32
Na konkurencję. Oglądałeś Alternatywy 4 ? W Polsce nie ma alternatywy, jest za to Alternatywy 4.
Andy / .* / 2004-08-14 17:17
Z końcem lipca zrezygnowałem po 15 latach meczenia sie z telekomuną.Mam tylko komórkę i internet z kablówki.Na początku było mi trudno, ale teraz juz nie.Nauczyłem sie innej komunikacji.Telekomunikacja juz niewiele na mnie zarabia. Moze wielu powinno przeliczyć, co bardziej im się opłaci?Siła telekomunikacji pochodzi z naszych pieniędzy. Jak ich nie damy, to może inaczej potraktują klientów.
Andy / .* / 2004-08-14 17:16
Z końcem lipca zrezygnowałem po 15 latach meczenia sie z telekomuną.Mam tylko komórkę i internet z kablówki.Na początku było mi trudno, ale teraz juz nie.Nauczyłem sie innej komunikacji.Telekomunikacja juz niewiele na mnie zarabia. Moze wielu powinno przeliczyć, co bardziej im się opłaci?Siła telekomunikacji pochodzi z naszych pieniędzy. Jak ich nie damy, to może inaczej potraktują klientów.
acron / .* / 2004-08-14 15:29
Reklama :Telekomunikacja Polska - to ludzka rzecz okradać .
Wowa / .* / 2004-08-14 13:46
Prywatyzację polskiego przemysłu w skandaliczny sposóbprzeprowadzał fanatyk prywatyzacji "po trupach" - aktualny europoseł ( z PO) Janusz Lewandowski. On ma z Brukseli do Paryża dużo bliżej, niż z Warszawy i może tą drogę przejśćna klęczkach w ramach "pielgrzymki" ... za swoje "grzechy".Jestem bardzo ciekawy, czy ten pan kiedykolwiek odpowieza doprowadzenie do nędzy milionów rodaków?
Zenek / .* / 2004-08-15 11:54
A kto ma to zrobić , prawica nie ma w tym interesua lewica jest za słaba aby babrać się w tym gówniw
Q / .* / 2004-08-14 12:36
Żeby nas tak żabojady doiły!!!??? AAaaaaaaaaarrrrrrrrrrrggggggggghhhhhhhJak złapie tego idiote który opchnął tego molocha to go powiesze na słuchawce od telefonu! Rząd można przynajmniej sterroryzować jak zaczyna odwalać takie rzeczy ze spółką, a "prywatnym" francuzom na spółke z tym pseudo magnatem to można najwyżej pomachać
roma / .* / 2004-08-13 22:04
Spragniony Pan testu na osiemnastolatce? Znajoma ma taką, co prawda chuda trochę, róg ułamany i mleka mało daje ale chyba się Panu spodoba.
TalkPro / .* / 2004-08-13 19:08
Proponuję przejść na telefonię internetową np. TalkPro. Połączenia lokalne i międzymiastowe w tej samej cenie 0,13 zł/min netto a połączenia zagraniczne są jeszcze tańsze. Więcej informacji na stronie www.talkpro.pl
adam / .* / 2004-08-13 21:45
korzystasz z usług Talkpro ? jaki jest koszt takiego aparatu ?
maciek / .* / 2004-08-26 11:48
Koszt takiego aparatu wynosi od 350-499 zl. za telefon wspolpracujacy z komputerem przez USB lub 750-800 za model nie wymagajacy podlaczenia do komputera - jest gotowy do pracy po wpieciu do niego kabla sieciowego. masz pytania nr. gg 838249
Dominika / .* / 2004-08-13 17:22
Brak mi slow, zeby wyrazic, co o tym sadze, a moze i nie brak, ale ze wzgledu na ludzi, ktorzy moga to przeczytac, nie bede wyrazala swojej opinii. Mam tylko nadzieje, ze i w Polsce za jakies dwadziescia, byc moze, lat bedzie zmieniona ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i praktyk monopolistycznych i dojdzie do tego, ze nie mozna bedzie miec udzialu w rynku wiecej jak 30%.Obecnie tak jest w Wielkiej Brytanii i specjany departament pilnie czuwa, aby nikt nie zlamal prawa, chociazby nad glosna proba przejecia banku Abbey National.
Rafał Wójcikowski / .* / 2004-08-13 16:31
Po mojemu (to rusycyzm) - to nic prostszego jak przestać korzystać z usług TP SA w zakresie automatów... sami się proszą...
WEWT / .* / 2004-08-13 16:22
najlepsze jaja są jak chcesz zgezygnować z usług TP SA. wtedy dowiadujesz sie że jest to niemożliwe w praktyce - trzeba kłamać być podstępnym i zuchwałym - to może Ci się uda . sytuacja którą przeżyłem z tą "firmą" nadaje sie na scenariusz do Misia 2. a teraz rozszyfrujemy skrót - TELEKOMPROMITACJA POLSKA SA - TO LUDZKA RZECZ OKRADAĆ
bimblady / .* / 2004-08-13 15:51
i jego poplecznikom z lewa i z prawa
Kuba / .* / 2004-08-13 15:42
Ten chamski (to okreslenie jest bardzo bardzo grzeczne) monopolista francusko polski bierze taką kasę, że w głowie się nie mieści. Ja od sierpnia ubiegłego roku walczę z TP SA i krew mnie zalewa. Czy znajdzie się w końcu jakaś siła w naszym kraju by przerwać ten skandaliczny układ polsko-francuski. Osoba która doprowadziła do prywatyzacji TP powinna czołgac się do Paryża z Warszawy i z powrotem traktując to jako pokutę za grzech.
kuba / .* / 2004-08-13 15:43
...kur.. jedno co cisnie się na usta - tyle dodam jeszcze
fer / .* / 2004-08-13 14:53
Wkraczając w obszar TP SA przekracza się chyba próg ginekologa. Kobiety sobie tam poradzą, ale faceci...
JK / .* / 2004-08-17 02:40
Mnie TP SA naliczyła ok. 1500 zł za dużo.Obieecuje oddać nadpłatę już od 2,5 m-ca.Obsługa "Błękitnej Linii" sympatyczna i nawetwszystko notuje, ale to groch o ścianę.Wydzwaniam do nich średnio 1 raz w tygodniu.Ciekaw jestem podobnych przypadkówtakich pożyczek bez pytania i procentów.
Krzychuuu / .* / 2004-09-06 21:29
Za mało wysyłaj faksy na błękitna linię i noś do puktu obsługi i żądaj potwierdzenia reklamacji. Zobaczysz co się dzieje jak muszą coś podpisać. Mi pomogło ale było tego dużo.

Najnowsze wpisy