Forum Polityka, aktualnościPolityka

W. Brytania: Kamiński wrogiem publicznym

W. Brytania: Kamiński wrogiem publicznym

Money.pl / 2009-07-30 13:46
Komentarze do wiadomości: W. Brytania: Kamiński wrogiem publicznym.
Wyświetlaj:
konserwa1 / 77.253.157.* / 2009-07-30 21:23
Ciekawe można w Jewropie popierać aborcję, eutanazję, in vitro, dbać o prawa pederastów i lesbijek, ale broń Boże nie wolno bronić narodowych interesów w szczególności przed starozakonnymi. Ludzie z tego wynika, że co drugi Polak jest antysemitą, co drugi Francuz, co drugi Niemiec. Tylko Francuzi i Niemcy mogą to artykułować a Polakom zabrania się mieć własne zdanie. Ta poprawność polityczna.
przechodzień / 83.143.213.* / 2009-07-30 15:31
Jednak pieniaczenie nie jest przywara jedynie polskiej nacji.
Widać to wyraźnie, skoro nie dało sie tematu Kamiński wyeksploatować na poziomie Polskiego podwórka, uruchomiło sie podwórko Brytyjskie.
Ale nacja pieniacząca jest ta sama :) prawda?
pm24 / 79.187.52.* / 2009-07-30 14:08
Czy w UE jest jakaś prawicofobia?
maxymili / 2009-07-30 13:46 / Tysiącznik na forum
Ale o ile wiem Kamiński nie jest członkiem NOP. Tego zarzucać mu nie można a popieranie komitetu tez nie powinno dyskwalifikować tego człowieka.
Jego największa wada to informacje od osób z nim współpracujących jakoby jeździł do Tajlandii na seks z nieletnimi lub polecał takie wyjazdy młodym adeptom PiSu jako korzyść z uprawiania polityki.
Źródłem tych informacji jest zagorzały zwolennik PiSu który aktywnie pomagał w kampanii 2005 i nie sądzę aby kłamał, ale pewności nie mam.

Najnowsze wpisy