Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kamiński: PO oszukuje opinię publiczną

Kamiński: PO oszukuje opinię publiczną

Money.pl / 2007-01-21 15:37
Komentarze do wiadomości: Kamiński: PO oszukuje opinię publiczną.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-02-02 08:30 / Tysiącznik na forum
Od samego początku PO to kanapa zarowno w Polsce jak i Brukseli, przyjęła postawę biorcy , bo lepiej brać niz dawać, stworzono gabinet cieni, bo łatwiej zaciemniać niz rozjśniać > czyli wygodnictwo za wszelką cenę. Osobiście wolalbym aby było mniej posłów ze strony PO, wowczas partie by sie moblizowały do pracy i ponosiły odpowiedzialność za swych przedstawicieli, za ich czyny i słowa. Dzisiaj bezkarność parlamentarzystow PO jest zatrważająca, mówia co im slina na język przyniesie, wiedząc że sa bezkarni. Zwykli zjadacze chleba coraz mniejszego i drozszego , sa karani dla podniesienia statystyki, szkokujące są werdykty sądów. Kto ma szczęście bedzie żył stabilnie, kto go nie ma , to zycie mu dokopie dzialaniami ludzi ktorzy dla wlasnych celów postepują tak a nie inaczej, a sa oni wszędzie, bo sa chwastami a tych jest najwięcej w przyrodzie i w życiu. PO moglaby sie pochylic i znaleźć środki ochrony, ale co obserwuje to nie ochrona to gwarantowanie sobie profitow za wszelką cenę. Z ostatniej chwili sprawa arcybiskupa Wielgusa, dziennikarze powinni ze wstydu spłonąc rumieńcem, wejść pod stół i odszczekać swoje wredne pisanie. Okazało sie że podpis jest sfalszowany, znalazł sie człowiek ktory go sfałszowal , tak mówia dzisiaj publikatory. Jeszcze kilka dni temu dziennikarze powielając jazgotali nieprawdę. Byli tacy co używali obraźliwych skojarzeń, myślę że kościół im wybaczy bo bladzili, ale powinni sie wyspowiadać i bić w swoje piersi ąz bedzie grzmiało a wszyscy usłyszą że żałują za swoje czyny. D laczego w życiu jest tak, że mozna zniszczyć dobre imie człowieka nie ponosząc kary, system sprawiedliwości ma dziury, ktore warto zasypać bo inaczej dalej sie bezpiecznie nie pojedzie.
yes / 83.21.239.* / 2007-01-21 17:21
Uchowaj nas Panie Boże od prawdomówności Kamińskiego. Jak widzę tego faceta to mam odruch wymiotny.
guci0 / 2007-01-22 10:16 / Bywalec forum
a ja jak czytam takie bzdury z zerowym argumentowaniem to tez mi sie chce zygac, wiesz? yes yes yes!
czater / 2007-01-21 15:37 / Tysiącznik na forum
Nawet PIS zaczal zuwazac ze leipie wyreczyc naszą minister SZ bo jak cos palnie to kaszana przez pol roku

Najnowsze wpisy