"W Lubelskim nie opłaca się jeść nabiału
Schab wieprzowy najdroższy był na Lubelszczyźnie. Jego cena była tam wyższa o 2,5 zł niż na Lubelszczyźnie.
W lubelskim najwięcej życzono też sobie za mąkę, mleko i masło - odpowiednio 2,26 za kilogram, 2,9 za litr i 4,04 zł za 200 g. Opłacało się natomiast kupować cebulę (1,66 zł/kg) i kurczaka (6,1 zł/kg). "
CZY KTOS ZROZUMIAL O CO CHODZI W TYM BELKOCIE??? WIDZICIE, JAK MOZNA OTUMANIC LUDZI SPRZECZNYMI ZE SOBA INFORMACJAMI?