Forum Forum finansoweInne

W co inwestować pieniądze?

W co inwestować pieniądze?

Andrzej 345 / 2012-07-09 13:28
Nie ma sensu liczyć na emeryturę, którą i tak prawdopodobnie nie dostaniemy. Dlatego postanowiłem że sam będę inwestował swoje pieniądze...czy możecie mi doradzić w co tak naprawdę opłaca się inwestować nasze pieniądze?
Wyświetlaj:
adam888 / 212.7.215.* / 2019-01-31 09:47
Jest bardzo dobry prowadzony serwis sprzedający złoto inwestycyjne na mennica24.pl. Firma godna polecenia, z jednej strony mają atrakcyjne ceny za kruszce, drugiej jest duży wybór sztabek i monet można sobie skonfigurować zamówienie naprawdę dowolnie, rozbić na mniejsze sztabki np. po 100 gram, albo w całości wziąć kilogramową i tak dalej.
samos / 178.63.195.* / 2019-01-30 10:28
Też polecam XTB - w sumie macie w jednym systemie przeróżne tematy do ogarnięcia i chyba to jest najwygodniejsze. Siedzimy w tym już dosyć długo i wiemy, co ma znaczenie. Edukacja, szkolenia, webinary, system z dobrą analityką. Właśnie takimi krokami dochodzi się do czegoś sensownego.
wooot? / 31.178.25.* / 2019-01-28 18:56
Hahahahahhaahha uderz w stół a nożyce...
Sami doradcy piszą. Żenada
LauraSz / 193.200.82.* / 2019-01-28 09:42
Podłączę się pod dyskusję - pochodzę ze Śląska i jestem zainteresowana inwestowaniem w nieruchomości. Jestem zasypywana ofertami deweloperów i inwestorów. Natomiast znalazłam ofertę firmy Wisełka Apartamenty&Spa. Czy jest tu ktoś kto zna temat?

taki link do stronyhttp://wiselkaspa.pl/
Michał542 / 212.7.215.* / 2019-01-15 15:31
Mogę podpowiedzieć portal mennica24.pl. To jest dealer złota notowany w grupie mennice polskie, także sprawdzony sprzedawca handlujący prawdziwym, pełnowartościowym złotem o odpowiedniej próbie. Zamówienia można składać u nich internetowo jak w sklepie, albo przez tel lub maila. Szybka realizacja, bo faktycznie trwa to u nich 24 godziny.
AmadeoRodeo / 195.189.88.* / 2019-01-12 22:02
Niewątpliwie budowlanka jest taką stabilną branżą, w której można jeszcze całkiem sporo zwojować i warto się nad tym pochylić. Np. firma Financial Home ma ciekawe systemy wsparcia młodych przedsiębiorców w branży, sam się tym bardzo interesowałem. Jak masz jakąś hipotekę to bym walił do nich śmiało.
cyprys / 176.119.53.* / 2018-12-31 10:19
Czy działanie na systemie XTB wymaga płacenia jakiegoś abonamentu? Tylko za sam dostęp? Albo minimalnej wpłaty?
kataro / 80.67.7.* / 2018-12-13 10:49
XTB, tam masz kilka różnych tematów inwestycyjnych do ogarnięcia. Waluta, akcje, surowce i inne. Ale żeby realnie sensownie na tym zarobić, musicie to wszystko jakoś z głową zaplanować. Tzn. najpierw odpowiednie analizy, poznanie swoich możliwości, a dopiero dalej kolejny etap. Kiedy wyłożyć środki? Mając pewność swojej wiedzy i decyzji.
Bondzik04 / 178.167.135.* / 2018-12-06 13:25
https://rockwall.investments/ref/bondzik04 nowa polska Firma która zarabia na kryptowalutach daje zyski do 140% zainwestowanych pieniedzy
SandroP / 178.194.82.* / 2018-12-05 10:16
Giełda i akcje są super jak masz czas na analiozwanie wszystkiego co dzieje się na świecie + masz tzw. wyczucie rynku. Bez tego nawet po lekturze najmądrzjeszych książek, blogów można wtopić. Jest ew. opcja duplowania ruchów znanych osób, które mają na swoim koncie jakieś sukcesu, np. na eToro można tak zrobić. Nie jest to głupi rozwiązanie.
Poza giełdą to chyba nieruchomości, zwłaszcza w dużych miastach. Crowdfunding, który jest coraz bardziej popularny. Polecam poczytac o Mzuri CFI.
SandroP / 178.194.82.* / 2018-12-05 10:07
Giełda i akcje są super jak masz czas na analiozwanie wszystkiego co dzieje się na świecie + masz tzw. wyczucie rynku. Bez tego nawet po lekturze najmądrzjeszych książek, blogów można wtopić. Jest ew. opcja duplowania ruchów znanych osób, które mają na swoim koncie jakieś sukcesu, np. na eToro można tak zrobić. Nie jest to głupi rozwiązanie.
Poza giełdą to chyba nieruchomości, zwłaszcza w dużych miastach. Crowdfunding, który jest coraz bardziej popularny. Polecam poczytac o Mzuri CFI.
PK123 / 88.118.182.* / 2018-11-19 13:10
Możesz inwestować swoje pieniądze w kryptowaluty lub e-waluty, które są liczne i grać z ich kursów lub oni sami oferują różne odsetki, lub za te kupować coś tańszego niż zwykle. A następnie jest jeszcze opcja - możesz się zmienić te waluty w kantorze internetowym lub zamień je w tym samym kantorze na zwykle pieniądze za pośrednictwem SEPA instant lub BankWire. Ten kantor może być również używany jako przelew międzynarodowy dla Ciebie lub innej osoby. Najważniejszą rzeczą jest to, że wymiana lub transfer odbywa się bardzo szybko i bez względu na kwoty.
Prowizje mogą być zarobkiem gdy kantor potrzebue niektóre waluty: https://changex.com/fees
https://changex.com/
Polecam ten kantor, ponieważ pracują od ponad 3 lat, mają niewielkie prowizje i dobrą ocenę na https://www.bestchange.com/changex-exchanger.html
Bondzik04 / 178.167.135.* / 2018-12-06 13:23
Nowa Polska firma zyski do 140% zainwestowanych pieniedzy
https://rockwall.investments/ref/bondzik04
Julia551 / 176.227.160.* / 2018-11-11 11:56
Może warto zainteresować się kryptowalutami. To obszar, który cały czas się rozwija. Najważniejsze to rozsądnie podejść do tematu. Rynek się powiększa więc powstawanie nowym krypto jest rzeczą pewną. Popularne waluty już długo utrzymają się na giełdzie, jak np. BitCoin. Ale warto się zainteresować również tymi mniej popularnymi, jak choćby FuturoCoin.
inblue760 / 2018-09-10 07:41
Ja bym zainwestowała w fundusze inwestycyjne, BOŚ BANK ma fajną platformę Bossafund, z dostępem do zróżnicowanych klas aktywów, współpracuje z renomowanymi towarzystwami funduszy inwestycyjnych, oni pokierują jak zacząć, jeśli nie masz doświadczenia.
Kamil nieruchomosci / 94.254.170.* / 2018-09-05 15:57
najlepiej jest inwestować w nieruchomości. Większość powie, że trzeba mieć na to pieniądze - nieprawda inwestować w mieszkania można i bez pieniędzy i bez kupowania na własność mieszkań, chociażby za sprawą podnajmu, dzięki czemu odpada nie tylko kredyt a i wszystkie długoterminowe ryzyka:

podnajem.prosto-o-nieruchomosciach.pl

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: