Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

W co warto inwestować

W co warto inwestować

MichałZod / 212.7.215.* / 2022-02-18 13:32
Witam! Na którym internetowym serwisie znajdę aktualne i rzetelne ceny skupu złota? Podzielcie się proszę sprawdzonym adresem!
Wyświetlaj:
ArkadySz / 91.145.156.* / 2022-05-30 08:04
W zakresie inwestycji zdecydowanie mogę polecić Mennie Skarbową w której będziecie mogli kupić metale szlachetne w formie sztabek i złotych monet oraz pięknej biżuterii dla ukochanej. Pozdrawiam!
Mennica Skarbowa / 91.145.156.* / 2022-04-11 09:05
Jeżeli chcecie przede wszystkim skutecznie i bezpiecznie lokować kapitał i jeżeli chodzi o skuteczną inwestycję to na ten moment zdecydowanie najlepszym kierunkiem jest złoto i srebro. Możecie je znaleźć w naszej ofercie mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/, w różnych gramaturach i formach. Wraz z pomocą naszej obsługi.
kaxper188 / 2022-03-08 12:28
Uważaj na oszustów. Zanim zainwestujesz gdziekolwiek polecam najpierw zweryfikować swojego kontrahenta. Mi pomogli w invest-control.pl i sprawdzili brokera giełdowego, mogę ich polecić bo dużo oszustów dzisiaj
Jędrula55 / 77.111.246.* / 2022-02-23 13:27
W mennica24.pl nie przepłacisz za złoto i srebro. Poza tym rozwijaj kontakty na forach kolekcjonerów, samodzielnie wystawiaj ogłoszenia, sprawdzaj nowe serie i promocje, bo raz na jakiś czas można trafić. U nich zawsze Ci złoto dojdzie, bez ryzyka, oryginalne. Sprzedasz na spokojnie. Polecam trzymać i nauczyć się analizy technicznej. W ten sposób lepiej ocenisz perspektywy wzrostów. Przeglądaj regularnie notowania.
Polaczka / 5.173.157.* / 2022-02-24 13:59
Doradzcie mającë tylkò w swòim zasobie pieniadze euro to co mam najlepiej zrobic? Kùpic cos,zainwestowac,ulokowa ,czy schowac najlepiej takie jajów sa.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy