Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W przyszłym roku grożą nam podwyżki czynszów

W przyszłym roku grożą nam podwyżki czynszów

skomentuj
Wyświetlaj:
obserwator / 2006-12-28 21:37 / Tysiącznik na forum
Sprawa jest złozona, spóldzielczość mieszkaniowa to stan chorobowy, prawie nowotworowy, i trzeba będzie zręcznej ręki chirurga, aby wrzód oczyścić. Nie bedzie to łatwe, bo lokatorzy ledwie dyszą a pracownicy spóldzielni maja wysokie pensje, nagrodę jubileuszowa, premie, dodatki itp.
Z budynków woelorodzinnych co się dało zabrano mieszkańcom, pomieszczenia wózkarni, dla rowerów, suszarnie, i wiele innych zmieniono ich przeznaczenie na prowadzenie działalności gospodarczej, a to kosztuje i kosztować będzie coraz więcej, nad tym nikt nie ma kontroli, bo to działalność gospodarcza i obowiązuje zachowanie tajemnicy danych osobistych. Być może opodatkowanie dochodów społdzielni spowoduje stan grypowy i trzeba będzie gorączkowo coś z tym zrobić, bo ludzie nie są wstanie płacić więcej za swoje mikroskopijne mieszkania w blokach, a działalność gospodarcze okaże się kamieniem u nogi wciagającym społdzielnie na dno aż do likwidacji spółdzielni w aktualnym systemie i ze starym układem administracyjnym.
megi / 83.29.235.* / 2007-01-04 08:53
Brawo jest wypowiedz i co dalej pogadali i poszli a spółdzielnia została i trwa i na takie działanie liczy ?
czynszownik / 83.27.194.* / 2006-12-28 20:57
A jutro jakimi podwyżkami nas postrasza?
Przeciez wczoraj w tym miejscu na siłe chciano straszyć podwyżkami, tylko niebardzo to wyszło, bo wypowiedz "mieliła" raptem dwie podwyżki jak zauwazył pan marek53.
Dziś takze sie czyms postraszy, a niech ludziska wiedza "co te Kaczory wyprawiaja"! NO NIE????Pragne przypomnieć, że za HAUSNERA niemal ludziom bez rak i nóg groziło zabranie marnej 500 zł.renty bo przy weryfikacji
okazałoby sie, ze mogą ostatecznie jeszcze ustami zarabiać malujac np.: widokówki.
O takich zagrożeniach nikt nie pisał, że są amoralne.NIEWYPADAŁO!
Za innych rzadów, przypomnę z dnia na dzień wartość naszych pieniędzy tak malała, że za mieszkanie sprzedane w grudniu danego roku za rok mozna było kupic np.:telewizor i pójść na kolacje sie upic z rozpaczy.
Ale wtedy nie było podwyżek.NIE a gdzież tam.

Pismaki co straszycie ludzi podwyzkami, przestańcie.
Podwyzki były, są i bedą i wcale nie wynikają ze złych Rządów PiS-u ani nawet z przełomu roku.
A w Spółdzielniach Mieszkaniowych należy zrobić OGROMNE WIETRZENIE,
bo są tak jak inne firmy komunalne np.:wodociagi przechowalniami brzuchatych KOMUCHÓW, zarówno meskiej jak i tej odmiennej płci.
Takich w innych firmach nie chca przyjmować nawet w wieku 35 lat.
Kiedy sie odchudzi ZARZADY tych nietykalnych przechowalni żelaznego elektoratu lewusów to i czynsze mozna bedzie obniżyć.No i wreszcie mozna bedzie ludziom sprzedać na prawdziwą własnosć ich mieszkania, co blokuja Ci NIEZASTAPIALNI spece z legitymacjami PZPR w szafach.
To sa zamknkniete bastiony jedynie madrych i nietykalnych i niezastapialnych ludzi.Przykładem chociazby RADOM.
megi / 83.29.235.* / 2007-01-04 08:57
Jaka podwyzka czynszów ? pomysły na straszenie , strassą ci co wiedzą .
Jak w roku 2007 pokaże sie prawdziwe koszty lokali mieszkalnych to sie okaże że i tak są za wysokie a odpis na fundusz remontopwy to gra ekonomiczna zarządów i rad bo tam sa nopiero ich interesy
skomentuj

Najnowsze wpisy