Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

W przyszłym tygodniu też możliwe spadki

W przyszłym tygodniu też możliwe spadki

Money.pl / 2007-01-06 06:44
Komentarze do wiadomości: W przyszłym tygodniu też możliwe spadki.
Wyświetlaj:
beton / 83.24.228.* / 2007-01-06 10:58
jak zwykle stek bzdur w wykonaniu jerzyka (od wielu lat jestem na gpw i nigdy nigdzie w polsce nie przeczytalem rzetelnej i profesjonalnej analizy stanu rzeczy -co najwyzej belkot tak charakterystyczny dla tego kraju ,zawsze i wszedzie).szukanie przyczyn spadku w niejakim skrzypku czy tpsie jest niepowazne .przyczyna jest prozaiczna i oczywista :dla dalszych wzrostow jest potrzebna solidna korekta.ot i wszystko.a przy okazji :kilka tygodni temu p.jerzyk "wieszczyl"kurs biotonu na 3,8zl.howk.
jim98 / 83.22.77.* / 2007-01-06 18:48
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ BETON !!!
AKCJE SĄ POTWORNIE NAPOMPOWANE I TERAZ UCHODZI Z NICH POWIETRZE, A TACY PSEUDOZNAWCY I ANALITYCY PO RÓŻNYCH MĄDRYCH SZKOŁACH TO NIEDŁUGO BEDĄ UPATRYWAĆ PRZYCZYN WSZELKICH ZMIAN NA GPW W GWIAZDACH I FAZACH KSIĘŻYCA
mari / 2007-01-07 12:04 / Achi
uważaj bo niechcący dotknąłeś prawdziwego problemu
(wiesz chodzi o te gwiazdy i fazy księżyca)
Np.Co by się stało gdyby ziemia uległa przebiegunowaniu?
Zapewniam Cię że ogólnoświatowy krach ,ale to dopiero 2012 więc na razie spoko ....
grubasek / 2007-01-06 06:44 / -
A czy ocena sesji z mocnym spadkiem moze byc pozytywna?
Analiza plytka,jak zawsze i nie uwzglednia bardzo istotnego czynnika;pojawienia sie nowych krajow i nowych parkietow.
Sofii i Bukaresztu.Tam,jak widac ,w przeciwienstwie do reszty swiata wciaz mamy duze wzrosty.A patrzac na udzial akcji zagranicznych w portfelach TFI mozna sobie dospiewac,co sie teraz dzieje.Tylko a Arce Akcji udzial ten wynosi prawie 18 %,a inne papiery /obligacje/ dodatkowo
prawie 12 %.Wystarczy,by chwilowo nie kupowac /ale sprzedawac/ polskich akcji.Swiadcza o tym zreszta wyniki:
przy spadajacym praktycznie calym rynku,Arka zanotowala strate 2 x nizsza od WIG20 i wcale nie byla najlepsza.
Dalej: tylko naiwny moze napisac o "karze" nalozonej na TPSA.Spolka skarbu panstwa,obsadzona ludzmi z PiS i karana przez ludzi z PiS ??? bajka dla malych dzieci albo moherkow.To poprostu nowy patent na dodatkowa kase do zatykania dziur.Tak jak dywidendy wysysane z innych.Rabunkowa gospodarka,ktora w koncu doprowadzi do katastrofy.Kwitnace stocznie odebrano na sile,pod pozorem przekretow i ochrony pracownikow.Po paru zaledwie miesiacach stoja na krawedzi bankructwa.
W sytuacji braku energii szykuje sie nam strajk w kopalniach.Zamiast budowac zaklady gazyfikacji,ktore proponowali nam Niemcy i Amerykanie,najnowsze na swiecie i uniezalezniac sie od Rosji,chce sie teraz kopalnie laczyc i zamykac.Itd. itp. Absurdalne decyzje slomiano-kartoflano-kombatanckiej koalicji.
aszulski57 / 2007-01-06 16:27 / Tysiącznik na forum
Masz rację. To zjawisko nazywa się patologia organizacji.
W tej chwili biurokracja /konkretnie ZUS/ przy okazji ustalania bazy do emerytury każe mi udowadniać , że nie jestem przestępcą a świadectwa pracy wystawione 17 lat temu przez firmy które dziś nie istnieją prawdziwe.W ogóle ja to jestem śmieciem wobec urzędników.
aszulski57 / 2007-01-06 16:32 / Tysiącznik na forum
TO mam na myśli, że biurokraci i durnie nie pozwalają innym normalnie żyć i pracować.
sisi / 83.23.24.* / 2007-01-06 10:44
Podobne do Twojej "ekonomiczne opinie" wygłaszałby A.Lepper gdyby został szefem Banku Centralnego .
Zero kompetencji i jakiejkolwiek fachowości .
Weź sobie "grubasku" zjedz batonika i nie zawracaj sobie główki GPW .
Hexan / 2007-01-07 15:43 / Bywalec forum
Jeśli przez Ciebie nie przemawia złośliwość to wstaw swój nick"sisi" w miejsce "grubasku" i wtedy przeczytaj swój tekst z umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
Sisi -po co ta uszczypliwość.
Grubasku,życzę powodzenia i skrobnij coś więcej z "oddali".
Nowy Rok / 2007-01-07 08:10 / Bywalec forum
sisi,masz jeszcze mokre pieluszki ,to na tyle
barcelek / 83.11.194.* / 2007-01-06 10:31
bardzo dobry komentarz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy