Forum Polityka, aktualnościŚwiat

W sprawie gejów Hollande idzie na wojnę z Kościołem

W sprawie gejów Hollande idzie na wojnę z Kościołem

Wyświetlaj:
Genowefa Maszcycka / 79.189.160.* / 2012-11-05 15:20
No i co z tego ? Pedofilstwo tez jest 100% udowodnionym faktem u zwierząt...
Ba nawet kazirodztwo to norma u zwierząt. Kocur znajomych spłodził potomstwo z własna córka, która nie miała nawet roku!
U zwierząt nawet morderstwa są faktem - pies zagryzł mniejszego i nie poszedł za to do psiego więzienia. Nie mówiąc już o kocie co zagryzł wróbla...

Dziś homoseksualizm jest trendy, geje są dumni z tego, że wkładają sobie wzajemnie do pupy, organizują parady, żeby chwalić się tym całemu światu...
Nawet Hollywood robi filmy o gejach kałbojach...

Ciekawe za ile lat pedofilstwo będzie mainstreamowe i pedofile będą organizowali marsze dumy (pride parades) jak dzisiaj homoseksualiści, a dzisiejsze prześladowania pedofilii będą uważane za oznakę zacofania ciemnogrodu przełomu XX/XXI wieku...
Terminem pedofilofobii będzie określało się chorobę psychiczną objawiającą się brakiem poszanowania i tolerancji dla pedofilów.
Osobników ze zdiagnozowaną pedofilofobią niezawisłe sądy będą karać za obrazę uczuć mniejszości seksualnej i umieszczać w szpitalach psychiatrycznych.

Dziwnie to brzmi ?

Pomyślcie, że nie tak dawno w Europie sodomię (seks analny) i homoseksualizm karano śmiercią...

Co jest normalniejsze:
Facet wsadza facetowi do pupy
Facet współżyje z 14 latką ? (normalnie)
(14 latka ma miesiączkę od 2 lat, może zajść w ciąże)
(jedno i drugie z obopólną zgodą)
Benek11 / 2012-11-05 15:38 / Bywalec forum
Zadzwiające jest dla mnie ze pary homoseksualne chce się podnieść do takiej samej rangi jak zwykłą rodzinę... nie powinno być czegoś takiego jak małżeństwa homoseksualne!!
wodzu23 / 2012-11-05 15:44
to jest kraj, który się nie boi co powie kościół i jak zareaguje i chwała im za to, nei jak w Polsce, co wyszło przy okazji głosowania w sprawie in vitro
korl / 83.11.136.* / 2012-11-05 08:17
Oświadczenia Prezydenta pokazują, że tam władza reprezentuje interesy tych, którzy ją wybrali.
POlokot / 87.119.16.* / 2012-11-05 08:22
to znaczy, że we Francji większość wyborców to geje i lesbijki ?

Najnowsze wpisy