Forum Polityka, aktualnościKraj

Wałęsa pił za kratkami? Jest odpowiedź byłego prezydenta

Wałęsa pił za kratkami? Jest odpowiedź byłego prezydenta

Wyświetlaj:
erweh / 89.76.232.* / 2012-12-11 18:15
eee, no prwdziwy Polak po prostu :D:D:D
Wapniak / 2012-12-10 17:38 / Tysiącznik na forum
..."Wałęsa pił za kratkami?"... - a czemu nie? Co miał robić?... Na jego miejscu robilibyście to samo.
(@) / 89.70.214.* / 2012-12-10 16:17

Były prezydent przyznał, że podczas internowania miał w ośrodku w Arłamowie luksusowe warunki. - To była złota klatka. Mogłem sobie życzyć, co chciałem.

Obaliłem komunę, nie chciałem ale musiałem// cyt.prezydddent lech wałęsa.......ha,ha,ha
Bolek_Żenuła_2 / 31.174.56.* / 2012-12-10 15:56
Żebyście z Money.pl nie wycinali moich postów - proszę bardzo - wersja bardziej 'regulaminowa' poniżej.
Ciekawe tylko, że z taką swadą nie edytujecie postów jak forumowicze 'jadą' po Kaczyńskich i prawicy. Jakiś przechył ideologiczny??
--------------------------------------------
Temu Bolesławowi to już rozum odebrało!

To jak to Lechu - byłeś internowany ale byłeś w złotej klatce? To co to było za internowanie? W tym czasie twoi koledzy mieli ścieżki zdrowia na komisariatach i znikali na zawsze w "niewyjaśnionych okolicznościach". Gdybyś był prawdziwym opozycjonistą to by ci nery codziennie obtłukiwali a nie szampana dawali! Po prostu miałeś układ z SB-cją i tyle - musieli Cię zamknąć, ale zrobili to tylko pro-forma, żeby stworzyć kult twojego internowania i aby jeszcze lepiej móc się tobą posługiwać ograniczony człowieku!

Ty wciąż myślisz, że "komunę za nos wodziłeś", że "system obaliłeś", że "wyprowadziłeś komunę w polę", a nie zdajesz sobie sprawę, że to właśnie ciebie wymanewrowano w pole i to w 100%. Ty ze swoim wykształceniem zawodowym elektryka choćbyś był domorosłym Einsteinem, NIGDY w pojedynkę byś nie przechytrzył całego aparatu władzy komunistycznej.

Co więcej, twoje prymitywne - niestety trzeba tu użyć takiego określenia - przechwałki, że "sam wszystko zrobiłeś" pokazuje jak małym w istocie człowiekiem jesteś, z wyjątkowo rozbujałym ego, przypisującym sobie wszystkie zasługi, zapatrzonym w siebie. WŁAŚNIE TAKIMI LUDŹMI JAK TY, dokładnie z taką "wałęsowską" osobowością jest NAJŁATWIEJ MANIPULOWAĆ.

"Prawdziwi" ludzie Solidarności to ci co nie spaśli sowich brzuchów tylko albo jak Wyszkowski leżą w szpitalu i nie mają forsy na emisję przeprosin w TVReżim albo zginęli w Smoleńsku albo klepią biedę. Taka jest prawda Panie Wałęsa.
cap / 77.253.221.* / 2012-12-10 14:55
"Ja chyba w życiu nie piłem piwa, ja nie znoszę piwa" - nie pił ale wie, że nie znosi, nie ma to jak porządne obalenie
k3 / 83.15.241.* / 2012-12-10 14:40
Na tym polega obalanie. Wielokrotnie sie chwalił ze obalil. A tu prosze pojawiała sie nawet lista sukcesów Wałesy.
tez nie lubie piwa he he he / 31.174.77.* / 2012-12-10 14:37
dbali chłopaki o swojego
takie świetnie zaopatrzenie hu hu
Bolek_Żenuła / 164.127.43.* / 2012-12-10 14:34
Temu Bolesławowi to już rozum odebrało!

To jak to Lechu - byłeś internowany ale byłeś w złotej klatce? To co to było za internowanie? W tym czasie twoi koledzy mieli ścieżki zdrowia na komisariatach i znikali na zawsze w "niewyjaśnionych okolicznościach". Gdybyś był prawdziwym opozycjonistą to by ci nery codziennie obtłukiwali a nie szampana dawali! Po prostu miałeś układ z SB-cją i tyle - musieli Cię zamknąć, ale zrobili to tylko pro-forma, żeby stworzyć kult twojego internowania i aby jeszcze lepiej móc się tobą posługiwać kmiotku!

Ty wciąż myślisz, że "komunę za nos wodziłeś", że "system obaliłeś", że "wyprowadziłeś komunę w polę",[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
obrońca księżyca / 91.232.51.* / 2012-12-10 19:52
A cóż takiego ten bliźniak waszego wodza, nieomylnego Jarosław zrobił dla Polski
jak był prezydentem, tylko krótko i na temat bez bełkotania
obrońca księżyca / 91.232.51.* / 2012-12-10 20:04
No i cisza, tak też myślałem, tyle zasług ile wzrostu
obrońca księżyca / 91.232.51.* / 2012-12-10 15:15
szczególnie twój wódz Jarosław miał ścieżkę :)
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-10 15:33


-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
(@) / 89.70.214.* / 2012-12-10 16:27
Prezydent Polski Lech Kaczyński przeszedł do naszej historii, jako człowiek prawy i godny największego szacunku. Zapłacił swoim życiem za miłość do Ojczyzny i walkę z naszymi odwiecznymi wrogami.........................................
pełna zgoda / 46.204.111.* / 2012-12-10 16:21
celne, treściwe i obrazowe.

Najnowsze wpisy