Forum Forum inwestycyjneForex

Walutowy rollercoster. Co ze złotym?

Walutowy rollercoster. Co ze złotym?

Money.pl / 2013-05-02 18:11
Komentarze do wiadomości: Walutowy rollercoster. Co ze złotym?.
Wyświetlaj:
legionista007 / 37.8.210.* / 2013-05-05 18:03
Mam dość to mało,to twoje ble ble, nic się nie zmieni, trzeba chwycić za kij ,bo broni dla Polaków zakaz, a z kijaszkiem to wiesz co możesz.
kopernikus / 213.77.40.* / 2013-05-04 23:56
Panowie.Polska ma liczyc 10-16 milionów ludzi. jeżeli policzyćie sobie ilość ziemi rolnej w Polsce podzieloną przez liczbę ludności obecnie w PL to wyjdzie na każdego z nas po około pół hektara.Jest to ilość za mała by ziemia była w dobrej kondycji i nas utrzymała przy naszej konsumcji.Dlatego wprowadza się"pokojowe" rozwiązania do ograniczenia naszej ilości przez: propagadne kulturową,styl zycia,antykoncepcję. ukazywania minusów posiadania dzieci.polityke medytczną,żywnościową.przymus ekonomiczny.aborcję/eutanazję.To samo dzieje siew wiekszości krajów Europy,również w USA...Dodatkowo zorganizowane banki juz mają plan jak stworzyć klasę władców posiadaczy i populacje najemnych niewolników
KOPIA / 83.30.79.* / 2013-05-02 18:11
Mam dość III RP. Mam dość bezkarnego złodziejstwa, łapówkarstwa, kolesiostwa. Mam dość uwłaszczonych ubeków z WSI, antypolskich i kłamliwych mediów, wznoszonych na piedestał łże autorytetów. Mam dość bandyckich rządów PO i spółki, wrednych i wyniosłych urzędników, nieudolnego zarządzania Polską. Mam dość promowania różnej maści homosi, dewiacji i patologii seksualno-społecznych. Mam dość ośmieszania Polski na arenie międzynarodowej, poklepywania się po plecach z wrogami Polaki, poddańczej postawy oficjeli wobec Moskwy i Brukseli. Mam dość zadłużania Polski, zadłużania moich dzieci, sztucznego "kryzysu" wywołanego debilizmem i niekompetencją urzędników z nadania PO-PSL. Mam dość III RP.
_przemek / 194.114.62.* / 2013-05-07 11:08
Nie jesteś sam. Też mam dość.
Grzegorz_ / 149.241.19.* / 2013-05-03 01:42
Ja też. Jest nas dwóch.
Endriu_ / 85.31.245.* / 2013-05-03 08:26
Jest nas co najmniej trzech
(@) / 89.70.214.* / 2013-05-03 17:09

Mam dość III RP

Przepraszam ale Polski przecież już dawno nie ma ! Jest za to Zielona Wyspa, która zmienia się POwoli w Szarą Wyspę.Wobec tych faktów wołanie że : "mam tego dość" jest bez sensu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy