Forum Polityka, aktualnościKraj

Ważą się losy Fotygi. Premier chce wyjaśnień

Ważą się losy Fotygi. Premier chce wyjaśnień

Wyświetlaj:
niepis / 90.129.65.* / 2009-04-25 08:01
Ja Panu Panie Premierze wyjaśnie.
Przestań się Pan kompromitować i z kaczorami paktować.
Czy Pan nie widzi tej intrygi w postaci Fatygi?
Nie rób Pan jaj, to jest naprawdę piękny kraj
I ludzie wspaniali, mili ,co to PiS wy........lili.
A teraz Panu przyszła nagle ochota
wcisnąć nam takiego gniota.
stas / 81.219.42.* / 2009-04-24 20:14
Tak głupiej gęby dawno nie widziałem
jur / 87.96.9.* / 2009-04-25 18:53
Widocznie dawno nie przeglądałeś się w lusterku
kemikalbrader / 2009-04-24 13:00 / Bywalec forum
Ja dla odmiany bardzo cenię Panią Fotygę, za prowadzenie "hardkor negocjeszon" z KE.
Tylko Prawda / 89.228.81.* / 2009-04-24 12:42
Skoro Pajac-premier chce wyjasnien to dostanie i to pelniejsze wyjasnienia jakim to jest cieniasem i jakich nieudacznikow zatrudnia w swoim pseudorzadzie. Czas przygotowowywac kartony i spadac z tego rzadu, bo juz niedlugo bedzie rozliczenie i wywoz na taczkach calej tej rozowo-czerwonej choloty !!!
niepisowi / 90.129.65.* / 2009-04-25 08:25
Chołota to ty z tym twoim wodzusiem pisdzielców.
Chowaj sie bo na małpy polują.
dareg / 87.207.175.* / 2009-04-24 09:54
do wyjaśnienia słów Fotygi należy powołać tego samego językoznawcę, który orzekł że słowo "cham" w stosunku do prezydenta nie jest obraźliwe

a po drugie na określenie polskiej polityki zagranicznej określenie "poranienie" jest chyba zbyt łagodne:
1. Rosja: jedyny "sukces" to wizyta Tuska w Moskwie, nadal częściowo istnieje embargo na polską żywność nie mówiąc już o tym , że wciąż nie dostajemy od nich tyle gazu za ile zapłaciliśmy a nasze magazyny pustoszeją. Ale o tym w tvn i gw cisza.
2. Niemcy: klapa w temacie gazociągu północnego i zgoda na budowa przez postnazistów centrum przeciw wypędzeniom
3. ONZ: po 1,5 roku rządów Tuska świat wreszcie usłyszał o Polsce w kontekście bojkotu konferencji o rasizmie
4. Zakaukazie: zero aktywności rządu w temacie dostaw ropy i gazu z Azerbejdżanu, kontakty z Gruzją ograniczyły sie do krytyki Sakaszwilego za sprowokowanie incydentu z Kaczyńskim
5. Azja: aktywność rządu to zamknięcie jedynego przyczółka polskiej dyplomacji w Azji środkowej-amabasady w Mongolii, wyśmiewanie wizyty prezydenta w Japonii
6. Ameryka Płd i Środkowa: plany zamknięcia kolejnych ambasad i konsulatów
7. Afryka: zero aktywności, w rankingu przejrzystości systemu podatkowego prześcignęła na s nawet Burkina Faso-proponuję więc panom Sikorskiemu i rostowskiemu zacząć od wizyty w tym kraju
8. Kraje nadbaltyckie i Białoruś: brak sprzeciwu wobec zniesienia sankcji dla Łukaszenki, kraje tes nie są lubiane przez rząd Tuska bo to niby domena Kaczyńskiego
9. Europa środkowa i wschodnia: całkowity uwiąd Grypy Wyszehradzkiej, Ukraina_patrz j.w.
10. UE i Nato: wciąż jesteśmy tylko tłem i "siedzimy cicho", głosniej robi się tylko w kontekście wojny o krzesła, czy ktoś słyszał o jakiejkolwiek polskiej inicjatywie w tych organizacjach ?
11. USA: rząd nie może się zdecydować czy idziemy w kierunku partnerstwa z USA czy UE, będzie tarcza czy nie.

pozdrawiam

pozdrawiam
PrawdaKtóraBoli / 217.147.104.* / 2009-04-24 10:00
A jakie sukcesy miała fotyga?
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 10:07
Ano miała niewątpliwe...
Takie np że embargo z Rosji było prawie na wszystko a cała Europa płakała ze śmiechu na widok jej "fryzury", że nie wspomnę o stawiającym się wszystkim jedynym-prawym-wszystkowiedzącym Jarosławie...
Czy ktoś w ogóle wtedy chciał z nami gadać i nie traktował nas jak BennyHillów europejskich?

Maja tupet ci z PIS-u żeby po tych dwóch latach żenady, którą kontynuuje niechlubnie prezydencik (przytoczyć przykłady?) krytykować Sikorskiego...Ale co się dziwić, jaka partia tacy wyborcy...
jur / 87.96.9.* / 2009-04-25 19:04
Ptasi móżdżek znowu recenzuje wypowiedzi. Dostałaś żmijo podwyżkę?
mirek3011 / 2009-04-24 12:34 / Tysiącznik na forum
No tak Europa nas tak szanuje mówiąc o np. polskich obozach koncentracyjnych, wypędzonych..... itp. Ciekawe kiedy Niemcy i Rosjanie ustalą z nami trasę rurociągu bałtyckiego?
W Europie każdy walczy o swoje interesy . W polityce nie ma sentymentów. A te wykupione polskojęzyczne media starają się kompromitować kogoś kto walczy o swoje.....stąd ta nagonka na PIS.
Platforma jak partia" miękka" jest forowana .
I to wszystko tłum to kupi.
Ciekawe kiedy platformersi załatwią wizy dio USA za to że nastawiamy za nich głowy w ich interesie w Afganistanie

"Tłum ma wiele głów ale nie ma rozumu"-klasyk Adi
Ja tam wolę polskiego "kartofelka" niż Donka który w domu gadał po niemiecku
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 13:28

A te
wykupione polskojęzyczne media starają się kompromitować kogoś kto walczy o
swoje.....stąd ta nagonka na PIS.
- acha, czyli oprócz sądów, prokuratury, lekarzy, profesorów i 50% społeczeństwa złe media też są w UKŁADZIE przeciwko PIS...
Ciekawe jaki to ten UKŁAD wielki sie zrobił. Wszyscy sa przeciwko, kompromitują specjalnie, szkodzą specjalnie i ośmieszają specjalnie, wyroki niesprawiedliwe wydają specjalnie...I nie ważne czy teraz czy 3 lata temu...UKŁAD TRWA.
A z PIS-em coraz gorzej jak widać, obsesja i mania władzy się rozrasta, na biednych nie najmądrzejszych wyborców też (no bo dla kogo był ten prymitywny, agresywny spot?)..
Współczuję, wasze sfrustrowane życie musi być strasznie smutne.
mirek3011 / 2009-04-24 13:40 / Tysiącznik na forum
Sprawa jest prosta kto ma media ten ma władzę.
Obecnie straszy się dziennikarzy TVP prywatyzacją likwidacją abonamentu itp ,aby ich uczynić posłusznymi sobie........
Jedyne pocieszenie że wszystko kiedyś się skończy .
A nagonki na PIS odejdą w niepamięć i dziennikarze znów będą posłuszni ....politycznym zwycięzcom.
To że jest gorzej z PIS to chyba podała pewnie pracownia badań opinii społecznej której współwłaścicielem jest senator Misiak
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 14:11

Sprawa jest prosta kto ma media ten ma władzę.
- naprawdę? To ciekawe, zwłaszcza w kontekście zawłaszczonych przez PIS kilka lat temu mediów publicznych czyli takich które mają najwieksza oglądalność.
No bo chyba nie będziesz tak beszczelny żeby powiedzieć że pan Urbański jako prezes i pani Kruk w KRRiT to przypadkowy, obiektywny wybór...I co? Gdzie ta władza? Bo jak zauważyłam, że im bardziej Urbański się pocił żeby nie było krytycznego zdania o PIS-ie w żadnym programie publicystycznym i Wiadomościach tym bardziej PIS-owi słupki spadały...
Ile czasu PIS miał spore poparcie? Pół roku? A zawłaszczone media to mu bardziej zaszkodziły niz pomogły.
Ta twoja teoria to marna jest.
mirek3011 / 2009-04-24 14:21 / Tysiącznik na forum
Tak Tak Tak.....Pan Urbański szczególnie podłożył się Kaczyńskiemu w trakcie słynnej debaty z Tuskiem ...gdzie zatrudnił red.Lisa a ten wykonał grany do tej pory motyw socjotechniczny z tzw obiektywną publicznością która zachowywała się skandalicznie gwiżdżąc i wyjąc......na "małego"
Tak to PIS zawłaszczył władzę w mediach..........
No bo chyba nie będziesz tak beszczelny żeby powiedzieć że pan Urbański jako
prezes

Ja nie uważam się za beszczelnego.
No chyba że miłośnicy PO mają obniżony próg percepcji...........
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 14:30
Nie no, ty naprawdę albo masz IQ = 0 albo tupet = 1000.
Wszystko jedno, teraz to już sam o sobie wszystko powiedziałeś.
Pewnie wielu czytelników powaliłeś ze śmiechu na kolana...
Taaak...Pan Urbański wcale nie był bliskim współpracownikiem Lecha, wcale w Wiadomościach nie omijano szerokim łukiem niewygodnych czy wstydliwych dla PIS tematów a szef U wcale nie zabraniał emitowania programów publicystycznych na żywo bo miały niepochlebnie wyrażać sie o PIS...Oczywiście nie wypraszał też osobiście niewygodnych polityków ze studia i nie zwolnił z TVP kilku dziennikarzy nie przychylnych PIS-owi...
I to mi w dodatku próbujesz wcisnąć takie brednie...DOBRE...hahahahaha.
Generalnie bardzo współczuje,bo ty strasznie ogłupiony jesteś, chociaż moja babcia do niektórych takich, co przychodzili do niej po pieniądze na wieczne nieoddanie (protoplaści wyborców narodowo-socjalistycznego PIS-u?) mówiła: Czemuś biedny? Boś głupi....
mirek3011 / 2009-04-24 14:38 / Tysiącznik na forum
Już pisałem że nie jestem biedny ...... a ciekawe gdzie się podział ten ciekawy program Misja Specjalna i kto go kazał zdjąc
mirek3011 / 2009-04-24 10:50 / Tysiącznik na forum
na tak pani lub pan brownhair patrzy tylko na włosy hahahaha
Europa płakała ze śmiechu na widok
jej "fryzury",
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 11:12

2009-04-24 10:50:33 | mirek3011
na tak pani lub pan brownhair patrzy tylko na włosy hahahaha

I to by było na tyle jesli chodzi o merytoryczna dyskusję z PIS.
Żenada.
BigBen / 89.125.11.* / 2009-04-24 08:57
Czy naprawde nie było lepszego zdjęcia Fotygi? czy po prostu ten portal to DNO?
man13 / 2009-04-24 11:47 / Tysiącznik na forum
A co nie wygląda jak " srający na puszczy" ?
mirek3011 / 2009-04-24 11:59 / Tysiącznik na forum
To jest właśnie retoryka PO ............hairbrown
lplp / 83.12.23.* / 2009-04-24 09:02
hehe... a najśmieszniejsze jest to że to jej NAJLEPSZE ujęcie ;-D
mirek3011 / 2009-04-24 10:23 / Tysiącznik na forum
To jest właśnie kolego socjotechnika której zostałeś poddany .....pokazywać ludzi w złym ujęciu ......plebs to kupi.
Może do dyplomacji powołać Palikota .....będzie wesoło!
No na tej Platformie to się już poznali jej aktywni działacze i założyciele pan Płażyński i Olechowski .......no i w końcu odszedł Janek Rokita
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 10:37
Chcesz porozmawiać o tych co odeszli z różnych partii?
Chcesz być obiektywny czy tylko chciałeś na siłę wymyślić cos złego na PO?
Zarezwerwuj sobie dużo miejsca na stronie i wypisz dla równowagi tych którzy odeszli lub zostali wyrzuceni (za co? za nie zgadzanie się z prezesem...W PIS nikt nie ma prawa mieć swojego zdania, no chyba że jest to zdanie jednakowe ze zdaniem prezesa) z PIS.
mirek3011 / 2009-04-24 10:43 / Tysiącznik na forum
Ja mam takie pytanie za co został wyrzucony senator Misiak z PO przez Donka?
Bo wczoraj dowiedziałem się z telewizji że ten sopt wyborczy PIS nie jest zgodny z prawdą(ocena apolitycznego sądu polskiego)......to w końcu jak to jest ? Była sprawa Misiaka czy nie bo te platformerskie media już się chyba w tym pogubiły!
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 11:19
Tak, to jest odpowiedź na pytanie. Tylko nie na zadane.
Szkoda że głównym zajęciem PIS (jak widać w spocie) i jego wyznawców (jak widać w wypowiedziach) jest odwracanie kota ogonem i unikanie odpowiedzi na pytania. Ewentualnie dokopanie "przeciwnikowi" (co widać i w spocie i w wypowiedziach forumowiczów-PIS uwielbia obrażać i wyśmiewać)
Bravo, partia naszych marzeń.
mirek3011 / 2009-04-24 13:55 / Tysiącznik na forum

est odwracanie kota ogonem

KOTA ogonem to chyba odwraca PaliKOT.
Pali tak że się nosi po całej Polsce
mirek3011 / 2009-04-24 11:54 / Tysiącznik na forum
Takie jest prawo opozycji a jak cieniasy się nie potrafią nawet obronić to już nie moja wina.
Ja nie wiem kto kogo wyśmiewa obrażając nieustannie Prezydenta
Ewentualnie dokopanie "przeciwnikowi" (co widać i w spocie i w wypowiedziach
forumowiczów-PIS uwielbia obrażać i wyśmiew
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 13:34

Ja nie wiem kto kogo wyśmiewa obrażając nieustannie Prezydenta

Kto? Premier? Nie zauważyłam. Za to prezydencik strasznie przejmuje sie wypowiedziami szeregowych ludzików i w zasadzie to dziwie się że połowa forumowiczów nie siedzi jeszcze za obrazę "najwyższego(?!) organu" władzy...
Wiesz co? NIe kompromituj się juz bardziej, wszyscy wiemy że prezydent powinien miec godność i być ponad to...Słyszałeś żeby premier albo jakiś inny człowiek z PO podał kogoś do sądu za takie rzeczy?
Że nie wspomnę, że "spieprzaj dziadu" było ok, za to bezdomny musiał odpowiadac za obrazę jego "obrażalskiej wysokości(?!)...
To żenujące i dlatego właśnie nie ma szans na reelekcję ani PIS na powrót...
PIS - hipokryci i ich wyborcy nie lepsi.
mirek3011 / 2009-04-24 13:47 / Tysiącznik na forum
Pani brownhair a co możemy powiedzieć o inwektywach pana naczelnego błazna PO.
Czy widział ktoś aby w normalnym kraju tak obrażano prezydenta już widzę co by się działo we Francji, Niemczech USA.
Nie potrafimy się szanować jako społeczeństwo to i nas nie szanują w całym świecie
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 14:15

Nie potrafimy się szanować jako społeczeństwo to i nas nie
szanują w całym świecie
- no właśnie nas szanują (właśnie wczoraj Washington Post podał polską politykę ekonomiczną rządu - tę którą tak krytykował PIS - za wzór do nasladowania dla Ameryki a premiera obrażalskiego I nikt nie nazywa kartoflem) od kiedy PIS nie rządzi...
No chyba że cały świat jest w UKŁADZIE i Jarosław musi go wykryć i pokonać...
mirek3011 / 2009-04-24 14:34 / Tysiącznik na forum
Te twoje układy to chyba jakaś obsesja ..........
Ta polityka ekonomiczna polega np na wykorzystanie środków unijnych w 0,3 procent..........
opcjach walutowych,świetnie prosperujących OFE zmniejszającym się bezrobociu,w stanach jest wyższe....braku rozwiązania problemów służby zdrowia,zamykaniu stoczni gdzie Nemcy rozbudowują w Rostocku.......pomyśle wprowadzenia podatku na 10 letnie samochody ,gdzie inni dopłacają ,aby ludzie kupowali,budowa dróg , ogólnie miały się dziać cuda......A ci fachowcy z Washington Post nie wiedzą gdzie leży Rzym a gdzie Krym ostatnio pomylili nas z Czechami.....
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 14:52

Te twoje układy to chyba jakaś obsesja ..........
- moje? To ja uważam że wszyscy którzy mają inne zdanie niż ja to agenci, ubecy i układ trzymający władzę czy Jarosław?

A ci fachowcy z Washington Post nie wiedzą
gdzie leży Rzym a gdzie Krym
- taak...spróbowałby jakiś obiektywny tygodnik ekonomiczny coś przychylnego napisać o Polsce...PIS nie rządzi, nie ważne jak jest - jest źle - bo PIS nie rządzi, trzeba mu dokopać...
Przeczytaj chociaż a potem mów...O sorry, do tego trzeba znać parę słów po angielsku. Poproś kogoś, może masz jakiegoś znajomego, który lubi PO, na pewno ci pomoże...
-)
mirek3011 / 2009-04-24 14:59 / Tysiącznik na forum
Na razie koniec ...........muszę iść do innych zajęć .a ten lewacki periodyk nie jest obiektywny
.Język angielski- no problem for me..........Na razie do widzenia drodzy czytelnicy
gace / 83.10.243.* / 2009-04-24 09:33
... i twoja najlepsza wypowiedz. Niestety jak zwykle merytoryczna!
strzelec / 2009-04-24 08:50 / Bywalec forum
Mam nadzieję że premier jednak tej osoby już nie dopuści do polityki zagranicznej. Dwa lata jej pracy to pasmo zaskoczenia i braku wiadomości na najprostsze pytania. KPINA jest to osoba CAŁKOWICIE NIE KOMPETENTNA. Jej wiadomości po opserwacjach dwóch lat pracy pokazały że ma problem nawet z najprostszymi pytaniami jakie dotyczą polityki zagranicznej. Wiecznie była zaskoczona tym co się stało, gdzie kolwiek na świecie. Ile razy słyszałem jej wypowiedzi zawsze były to odpowiedzi typu " Nie wiem", "Nie było mnie w kraju", "Dopiero przyjechałam i nie jestem zorientowana" itd, itp. Jedynie Taniec jej wychodził :) może by ją zamiast na stanowisko abasadora Polski przy ONZ wysłąć do "Tańca z Gwiazdami" czy też innego szoł tego typu
Elendir / 2009-04-24 08:26 / Łowca czarownic
Fotyga pomimo kompletnego braku kompetencji ma dla Kaczyńskiego jedną podstawową cechę która w jego oczach niweluje wszystkie inne braki. Jest lojalna wobec niego (a poza tym zna kilka sekretów). A o swoich oddanych ludzi należy dbać i zapewnić im ciepłe posadki nie licząc się z kosztem dla państwa tego rodzaju postępowania. Ja bym nazwał wspieranie swoich oddanych znajomych w osiąganiu stanowisk pomimo braku kompetencji zwykłym kolesiostwem. Ja Tobie, a Ty mi...
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-04-24 07:48
...w msz osiągnęła?

Jeżeli zachowywała się podczas swych rządów jak przed komisji sejmową to chyba nie zdołała osiągnąć wiele, ponieważ wiele nie da się osiągnąć obrażając swoich rozmówców. To jest najlepszy przykład jak dyplomata nie powinien się zachowywać, ponieważ dyplomata to powściągliwość, ważenie słów itd.
I chyba słusznie mówił jeden starszy, wielce zasłużony dla Polski, pan o polityce tej pani.
mirek3011 / 2009-04-24 12:05 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie czy oglądałeś przesłuchanie przed komisją sejmową czy tobie ....spreparowały media odpowiednią papkę którą powtarzasz jak papuga......
PrawdaKtóraBoli / 82.195.186.* / 2009-04-24 12:31
No właśnie słuchałem i takie wypowiedzi dyskwalifikują ta panią jako dyplomatę.
mirek3011 / 2009-04-24 12:41 / Tysiącznik na forum
No poza kamerami panowie z PO są całkiem inni.....a jakoby ci sami. Ogólnie nas mają ..........zresztą ja ich też mam.
Pewnie będziemy im potrzebni aby wrzucić swój głos..............smutne prawda?
PrawdaKtóraBoli / 82.195.186.* / 2009-04-24 12:49
Czy masz jeszcze jakieś pseudoargumenty?
mirek3011 / 2009-04-24 12:55 / Tysiącznik na forum
Czy to było te "konkretne " pytanie

2009-04-24 12:33:55 | 82.195.186.* | PrawdaKtóraBoli
Potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie konkretnie?
Czy dalej będziesz prezentował swoje mało merytoryczne wpisy?
mirek3011 / 2009-04-24 08:23 / Tysiącznik na forum
Mowa o tym tzw. Profesorze Bartoszewskim ?
Kto widział jego pracę magisterską?
mirek3011 / 2009-04-24 08:39 / Tysiącznik na forum
Ale ten Sikorski dał tyły w Afganistanie ...Nawet do teraz nie potrafią wykupić ciała zabitego polaka!
Jakoś Amerykanie i Chińczycy potrafili wyciągnąć swoich obywateli..........
Dyplomacja PO.....litykierów hehehehe
mirek3011 / 2009-04-24 11:57 / Tysiącznik na forum
PrawdaKtóraboli nic dodać........żenada
PrawdaKtóraBoli / 82.195.186.* / 2009-04-24 12:33
Potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie konkretnie?
Czy dalej będziesz prezentował swoje mało merytoryczne wpisy?
mirek3011 / 2009-04-24 12:46 / Tysiącznik na forum
O jakie pytanie chodzi bo na te kulinarne już odpowiedziałem
PrawdaKtóraBoli / 82.195.186.* / 2009-04-24 12:48
Nie udawaj kogoś z iq < 0. A może nie udajesz...
O to "A ja chciałbym się dowiedzieć, co znaczącego fotyga przez okres swoich rządu w msz osiągnęła?"
mirek3011 / 2009-04-24 13:04 / Tysiącznik na forum
Np. pierwiastkowy system głosowania w UE ,który nam daje silniejszą pozycję i większy wpływ na sprawy unii.
Czego nie mogli "starzy europejczycy " przeboleć
PrawdaKtóraBoli / 217.147.104.* / 2009-04-24 13:19
O ile mnie pamięć nie myli to przecież pomysł po!
http://pl.wikinews.org/wiki/PO_i_PiS_porozumia%C5%82y_si%C4%99_w_sprawie_g%C5%82osowania_pierwiastkowego

A jakieś własne pomysły miała? Interesują mnie konkrety np. jakieś wspólne projekty, istotne wystąpienia itd..
mirek3011 / 2009-04-24 13:30 / Tysiącznik na forum
Pomysł PO ale wykonawstwo PIS.
Ja też miewam różne może i lepsze pomysły........np zrównanie zarobków w całej UE, tak jak to będzie teraz w europarlamencie.

Kwaśniewski np. miał pomysł na Olimpiadę w Zakopanem ........
przykłady można mnożyć
lplp / 83.12.23.* / 2009-04-24 09:01
Mirek3011 - byle co jesz i byle co gadasz... Ja też bym nie dał kasy za ciało zabitego, a jedynie kulkę w łeb tym co to zrobili. Już po "ptokach" jak to mówią...
A Pani Fotyga - do domu, garów, męża i dzieci pilnować a nie polityką się zajmować... Brak wiedzy, wyczucia politycznego i co najważniejsze: WŁASNEGO ZDANIA
mirek3011 / 2009-04-24 12:51 / Tysiącznik na forum
By to słyszały feministki to by się z PO wypisały hahahah
mirek3011 / 2009-04-24 09:59 / Tysiącznik na forum
Skąd ty wiesz co ja jadam bo powodzi mi się całkiem dobrze pewnie dlatego że nie słucham tych głupot medialnych...PO
PrawdaKtóraBoli / 217.147.104.* / 2009-04-24 09:01
Możesz odpowiedzieć na moje pytanie?
Jeżeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia na moje pytanie to lepiej wpisuj się gdzie indziej i nie zaśmiecaj głupotami mego postu - zaśmiecaj sobie forum pisu.
mirek3011 / 2009-04-24 14:02 / Tysiącznik na forum
Po prostu tak "spieprzaj dziadu" ? No No szybko się w tej platformie uczycie
ndziej i nie zaśmiecaj głupotami mego postu - zaśmiecaj sobie forum pisu.
brownhair / 151.92.176.* / 2009-04-24 14:19
Dobre...Interpretacja według PIS-owca:
Nie ważne co napisane - ważne co ja chcę przeczytać. Czyli nic nowego, widzieliśmy to niedawno w spocie...
Co za dno.

Najnowsze wpisy