Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Waży się przyszłość Grecji. W Atenach znów protestują

Waży się przyszłość Grecji. W Atenach znów protestują

Wyświetlaj:
Lokk / 80.55.169.* / 2011-09-29 10:55
Ja już nie wiem - jak sobie to Grecy wyobrażają, żyli na kredyt, o ile to wszystko jest wiarygodne bo sam już nie wiem a teraz co? Dajcie nam spokój, coś wam zwrócimy ale nie wiadomo ile, kiedy itd. Powikłane to wszystko trzeba powiedzieć.
kri kri / 83.30.110.* / 2012-02-07 21:09
Całe te pożyczki to gwóźdź do trumny Grecji, przecież to im nie pomoże. Zachód (UE) chce dobić Grecję do reszty i zakończyć to, co sobie zaplanował - wycyckać ją do reszty i z powodzeniem realizować tam swoje interesy. Mało kto wie, że Grecja ma dość pokaźne złoża gazu, którego wydobycie blokuje ostro i bezprawnie Turcja. Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o kasę, proste.
Ok, Grecy nie są święci, ale nie czarujmy się, że tylko i wyłącznie oni są odpowiedzialny za ten bajzel. To grecki skorumpowany rząd i banki zachodnie we współpracy z UE ponoszą odpowiedzialność za to, co się tam teraz dzieje. Wszystko jednak spada na bary przeciętnego Greka, który już teraz z trudem wiąże koniec z końcem, bo rząd wymyśla coraz to nowe formy pozyskania pieniędzy więc dlatego ludzie wyszli na ulice. Media mówią tylko to co mamy usłyszeć, czy to w przypadku Grecji, Libii, czy teraz Syrii i Iranu.

Najnowsze wpisy