Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Węgry obniżają podatki

Węgry obniżają podatki

Money.pl / 2008-07-09 08:15
Komentarze do wiadomości: Węgry obniżają podatki.
Wyświetlaj:
niedowiary / 79.188.238.* / 2008-07-09 13:42
a w polsce PO podwyższa podatki, podatekj od wieczystej dzierżawy wzrósł kilkakrotnie !
Andre7 / 2008-07-09 14:46 / Tysiącznik na forum
Nie ma czegos takiego jak podatek od dzierżawy wieczystej. Uzytkując wieczyście grunt płacisz co roku stąły procent aktualnej ceny rynkowej gruntu, więc jak rosna ceny gruntów w okolicy to i rośnie ci opłata. Tyle że naszu urzędy robią wycenę raz na kilka-kilkanaście lat, więc jak płaciłes wg. wartości np. z 95 roku a teraz wycenili do cen dzisiejszych to masz skokowy wzrost.
leiho / 2008-07-09 08:17 / "Tu Ne Cede Malis"
no szlag mnie trafi, to są własnie media: "po ostatnich skrajnie prawicowych rozruchach sprzed dwóch lat" -JAKICH prawicowych? RRzad tego kłamcy na zdjęciu zaliczył wpadkę, CAŁY naród węgierski był przeciw temu rządowi a oni z pomocą policji powiedzieli ze nie ustąpia. Demonstracje przeciwko Gyurcsanyeumu byly manifestacjami, byly tam matki z dziecmi i starcy - JAKIE prawicowe rozruchy???? K******** media.
9999 / 79.188.238.* / 2008-07-09 13:41
a jak media dostają w prezencie stadion za 360 milionów to wtedy tworzą wirtualny cudowny świat zadowolonego społeczeństwa z cudownej władzy.
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-09 11:47
a kto powiedział ze, media są od przekazywania prawdy?

media sa od manipulowania, a że, czasami przekazują prawdę .. no cóz , robią to tylko wtedy kiedy jest to zgodne z ich interesem

(mam na mysli, popularne, tzw opiniotwórcze media)
leiho / 2008-07-09 08:15 / "Tu Ne Cede Malis"
Węgry to chory człowiek Europy, wysokie podatki, wysokie koszta pracy, niesamowity dług publiczny, przegrali swój czas. Jesli nie bedziemy i my isc drogą takiej małej Irlandii, przegramy tak samo jak Wegry, bo za 15 lat nikt nie bedzie pamietal, ze Polska miala 6 % wzrostu PKB, tylko to ze nie ciela podatków, nie cieła wydatków, zadłuzała siępo szyję - wiec nie róbmy sobie krzywdy jak Węgrzy.
Bernard+ / 83.22.89.* / 2008-07-10 17:55
Największe kłąmstwo jakie wymyślił do tej pory człowiek polega na rozpowszechnianiu tylko tejczęśći prawdy która jest dla kąłmcy wygodna a przemilcza pozostałą częśc prawdy w przypadku leiho powyżej podał prawdę ,że polska miała 6% wzrostu PKB za 2007 rok ale nie podał, że Węgry miały za 2007 rok 9% wzrostu PKB podczas gdy podawały jeszcze wyższy wskaźnik około 11%. Pozatym Węgry mają wyższy od polski PKB per capita za 2007 rok bo my mamy tylko 54% średnego dla UE co daje nam 3 miejsce od końca. Biedniejsi od nas sa tylko Rumuni i Bułgarzy a Węgrzy Litwini, Łotysze i wszyscy pozostali nowi członkowie UE mają o parę procent wyższe PKB na głowę mieszkańca
sdfg / 195.117.28.* / 2008-07-09 11:18
z polski trzeba wiac, bedzie jak u nich
popatrz na spoleczenstwo to przyznasz mi racje

ja stad s*********

J2EE senior software develoepr

Najnowsze wpisy