Wiadomość Money.pl

Money.pl / 2008-09-27 09:33
Komentarze do wiadomości: Wiadomość Money.pl.
Wyświetlaj:
Ob-Server / 83.5.249.* / 2008-09-27 10:57
Gdy już wszystkim dzieciom kupiło się mieszkania w apartamentowcach, na podwórku 3 limuzyny, wczasy na Kubie, kombajny John Deere, ciągniki po kilkaset tysięcy złotych to boli jak ceny zbóż spadają. Rolnik płaci KRUS, dzieci otwierają składy budowlane i komisy samochodowe przy drogach i płacą nadal KRUS, sprzedają ziemię pod nowe drogi, inwestycje i jeszcze te dopłaty z Brukseli!
A co ma powiedzieć robotnik i inny pracownik najemny gdy z ich podatków RP płaci składki do UE. I ta zgraja ideologów ze wszystkich partii sprzedaje ciemnotę, że to oni dopłacają do taniej żywności. Co weźmie robotnik ze sobą idąc na emeryturę; kawałek fabryki, kilo gwoździ, część swojej maszyny, przy której przepracował pół życia!?
Rolnik zostaje z domem, nie płaci komornego, ma ziemię lub przynajmniej działkę przyzagrodową na której wyprodukuje sobie warzywa i owoce.
picownik5 / 2008-09-27 09:33 / Bywalec forum
No brawo nareszcie skapowaliście co w trawsku piszczy a to nie koniec , słonce peru i jego promyczki są tacy pewni że nikogo in nie potrzeba że zaczynają wariować może pan K przypomni im jak to bylo z SLD(wybory i sromotna klęska)

Najnowsze wpisy