Forum Forum finansoweKredyty

Wiarygodność klienta

Wiarygodność klienta

Kero / 2006-08-08 12:27
Na dzisiaj sytuacja w polskich (zresztą nie tylko bo i zagraniaczne działające na terenie Polski) wygląda tak, że nie ma najmniejszego znaczenia wiarygodność klienta a tylko idiotyczne wyliczanki komputerowe.
Od kilkunastu lat kożystam z najróżniejszych kredytów i w żadnym przypadku nie zadażyło się bym otrzymał kiedykolwiek wezwanie z powodu zalegania z płatnościami.
Niestety jak już wspomniałem to nie ma najmniejszego znaczenia. Zastanawiam się więc po co w trakim razie istnieje BIK?
W chwili obecnej osoba obsługująca klientów naprawdę nic nie znaczy w żadnym banku. Ona tylko klika po programie komputerowym i mówi "Niesety nie - przykro mi"
Mam problem uzyskać 10 tysięcy kredytu bo bankowcy sami kradną jak choćby w BPH Lublin albo udzielają wielomilionowych kredytów nie do odzyskania. Ale tu niewykluczony jest udział osobisty z premedytacją wkalkulowany w oszustwo.
Zatem nie psiocznie na SKOKI bo to chyba dzisiaj jedyne miejsce gdzie można uzyskać kredyt jakikolwiek. Nie interesuje mnie jaki to Kowalski czy Nowak na tym zarobi bo w każdym banku ktoś zarabia i w kązdym z nich pracują także złodzieje.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: