Więcej tanich lotów

cogito / .* / 2005-01-17 18:56
Komentarze do wiadomości: Więcej tanich lotów.
Wyświetlaj:
Mario / .* / 2005-01-31 04:48
Na lotnisku w Poznaniu laduje Pan K. , bedzie autostrada do Berlina , nie narzekac !!
iiii / .* / 2005-01-28 17:39
dlaczego nie ma tanich lotow z DUBLINA -irlandiabardzo duzo jest polakow w irlandii
bzyk / .* / 2005-01-27 08:27
No wlaśnie co z Poznaniem, albo z Bydgoszczą z wielką pompą otwarto nowoczesny miedzynarodowy port lotniczy a jest tylko jedno polączenie dziennie do Warszawy. Śmiech na sali
Marcin / .* / 2005-01-22 15:25
Przyłączam się do grona osób zdziwionych brakiem tanich lotów z Poznania. Osobiście podróżuję dużo w interesach i bardzo bym na tym skorzystał, sądzę że takich osób jest dużo, dużo więcej...
szarq / .* / 2005-01-22 13:15
Dlaczego nie do i z Poznania? Przyłączam się do grona zdziwionych.Od pewnego czasu przestałem wierzyć w hasła o tajemniczym rynku, który ponoć miał przyjść i wszystko wyrównać. Chętni do latania są. Więc w czym problem? Czy w tym, że zdaniem decydentów ci z Zachodu woleliby polecieć do Krakowa i Warszawy? Pomijając już to, że po raz kolejny okazuje się, że interes zachodni ocenia się wyżej od interesu polskiego, to nie do końca jestem przekonany, czy aby ten interes był rzetelnie skalkulowany. Moim zdaniem znowu mityczne myślenie o jakiejś wydumanej roli kulturowej regionu wzięło górę nad racjami ekonomicznymi. Nie zdziwię się, jeśli za jakiś czas znowu zaczną się pojękiwania, że linie są deficytowe. Przy takim myśleniu konsekwencje są łatwew do przewidzenia.
jk / .* / 2005-01-21 17:19
po co zainwestowno w poznańskie lotnisko tyle kasy stoi puste odizolowane od świata jak prowincja my tez chętnie polecimy w swiat z Poznania zamiast z Berlina czy wawy. a ponadto dlaczego nie można otworzyć tanich połączeń pomiędzy głównymi miastami w polsce juz i tak za pociąg trzeba zapłacić 100zł do wawy z Poznania więc dlaczego by nie lecieć samolotem?
robert / .* / 2005-01-20 08:34
a co z istanbułem ????????nikt tam nie lata !!!! a przecież dużo polaków prowadzi tam interesy , ja muszę latać z berlina bo lot chce za bilet 1750,0 zł !!!!
maszek / .* / 2005-01-18 19:03
A co Łodzią?Może w końcu coś ruszy a nie obiecanki i nic,tylko Bonn, Kolonia tam już byłem
Magda / .* / 2005-01-18 13:36
Czy w końcu doczekamy się lotów z Wrocławia do Manchesteru??? Jak dotąt do Manchesteru są kiepskie połączenia, mnustwo Polaków wybiera więc lotnisko w Pradze. Ku mojemu zdziwieniu właśnie 50% pasażerów z Pragi do Manchesteru to byli właśnie Polacy... Czy nie lepiej postarać się o taką trasę z Wrocławia???
Iza / .* / 2005-01-22 13:26
Nie tylko do Manchesteru. Ogólnie widać tylko Londyn, skądkolwiek. A Manchester, Cardiff, Birmingham, Glasgow to co, zaorali? Hiszpania też zniknęła z mapy? Razem z Marsylią i Lyonem? Cały Dolny Śląsk lata z Pragi albo Berlina - widać naszym sie jak zwykle nie opłaca, a Czesi liczą kasę. W dodatku połączenia do Pragi jakby nie było, kto bez samochodu albo kierowcy chętnego na zabranie samochodu z powrotem do Polski, ten przegrany. Uwaga, przewoźnicy, pobudka!!! Pieniądze uciekają!!!
sloneczqo / 62.252.128.* / 2007-02-22 22:47
Zgadzam się! Ja mieszkalam w Lodzi a aktualnie w Glasgow. I zeby dostac sie do domu musze z Warszawy jechac jeszcze prawie 2 godziny! Czekam az kiedys ktos madry wymysli loty z lodzi do Szkocji...nie tylko do Anglii, która juz chyba z lekka wszystkim sie opatrzyla...
Mada / .* / 2005-01-18 12:20
No wlasnie czy o loytnisku w Poznaniu tani przewoznicy zapomnieli. Zeby leciec do np Aten (malo polaczen zima a czemu?) to musze sie dostac albo do Berlin, Monachium lub leciec z Warszawa lub Katowic (no powiedzmy spod Katowic), to samo z Londynem. Czy lepiej nabijac kabze zachodnim przewoznikom czy moze uruchomic loty z Poznania, mamy piekne lotnisko, nawet awaryjnie laduja na nim wielkie samoloty gdy Warszawa nie moze ich przyjac. Czyzby wlasnie zazdrosna Warszawka starala sie nie dopuscic do tego by Poznan stal sie baza wypadowa zachodniej Polski Hmmm?
robert / .* / 2005-01-18 10:59
Mieszkam w Poznaniu i niestety latam na południe Europy z Berlina !!! Moim zdaniem Poznań i zachodnia Polska to duży rynek potencjalnych klientów !!!
ANETA / .* / 2005-01-18 10:19
DLACZEGO ZAWSZE TYLKO PARYZ?JA CZEKAM NA POLACZENIE WARSZAWA- LYON.
Nefer / .* / 2005-01-18 08:31
własnie, z Poznania połączenia są za drogie?czy nie ma chętnych?cała zachodnia Polska na tym by skorzystala!!a poza tym...Hiszpania jest zaniedbywana w tej kwestii również np Barcelona tylko latem dolecisz...a zima?? po sezonie...ale iluż Polaków tam mieszka i nie moze na święta przyjechać nawet bo nie ma czym!!
Sław / .* / 2005-01-18 07:40
Taa, Czy zauważyliście, że tanie loty odtyczą tylko Europy Zachodniej i Południowej. A gdzie Wschód???
paulos / .* / 2005-02-11 21:13
ja chce latac z Poznania do Rzymu i Verony, moze byc tez Mediolan/Bergamo. To nonsens, ze musze sie tachac do Pyzrowic pond 9 h aby potem 2 h leciec do Rzymu!przewoznicy obudzcie sie!
Piotr / .* / 2005-01-18 07:31
Właśnie gdzie loty z Poznania? Też sie dziwię, że żaden z tanich przewożników nie jest zainteresowany przejęciem klientów z zachodniej Polski. Kiedy zbuduję ostatni odcinek autostrady łatwiej i szybciej będzie można dojechać do Berlino niz Warszawy i to lotnisko będzie zarabiać na naszych tusrystach.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy