Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wielka demonstarcja w cieniu szczytu klimatycznego

Wielka demonstarcja w cieniu szczytu klimatycznego

Wyświetlaj:
reakcjonista / 188.33.68.* / 2009-12-12 22:00

Każdego roku z powodu zmian klimatycznych umiera 300 tys. ludzi.

Widzę, że dogmat o zgubnym wpływie działalności człowieka na klimat jest już tak mocno ugruntowany, że teraz dyskusje będą już wyłącznie na temat jak dużo ludzi ginie z jej powodu. Jak w filmie Bareji - wyrosła nam nowa "świecka religia". W coś w końcu trzeba wierzyć ... Tylko zamiast dobrowolnie dawać drobne kwoty na tacę, będziemy płacić przymusowo dużo więcej.
a mnie stać !!!!! / 77.254.47.* / 2009-12-12 21:56
no i co z tego że nie będzie drzew i pszczół ???
ja to piep..... !!!!
mnie będzie stać. bo ja w przeciwieństwie do tych darmozjadów-ekologów, ciężko pracuje, w przemyśle cementowym !!!!!
ja sprowadzę swobie czysty tlen i żywność :-p
reakcjonista / 188.33.68.* / 2009-12-12 22:17

ja sprowadzę swobie czysty tlen i żywność

A co to ma wspólnego z emisją co2 i rzekomym związkiem jej z ociepleniem klimatu?

no i co z tego że nie będzie drzew i pszczół ???

możesz się pocieszyć, że bedą za to dinozaury:)
sir / 89.167.72.* / 2009-12-12 19:03
Juz całkiem nie myslą.
Niech idą do Słońca protestować
anotilosos / 213.108.114.* / 2009-12-12 21:40
Nie powinniście dziwić się.
Plebs duński jest poodany indoktrynacji klimatycznej duzo wcześniej od plebsu polskiego.
Poziomem wykształcenia, a tym bardziej wiedzy plebs w swojej masie nie rózni sie zbytnio, obojetnie czy w Polsce, Dani czy innym kraju.
Skąd maja wiedziec , że główna przyczyna zmian klimatycznych na Ziemi ale i innych planetach układu jest samo słońce? Skąd maja wiedzieć , ze człowiek swoja działalnoscia ma baardzo nieiwilki wpływ na klimat, nawt jezeli działał by calą swoja populacją, a działa tylko pare "ekscentrycznych krajów".
Skad maja wiedzieć o poprzednich wpadkach klimatologów jak np. dziura ozonowa, skrzetnie przemilczana, a w swoim czasie nagłosniona. Teraz freonu dostaje się do atmosfery wielokrotnie wiecej niz w czasach medialnej gorączki ozonowej, a dziura ozonowa znika. Dziwne prawda? Jakos "autorytety" zaangazowane w tym klimatycznym temacie wolą o tym milczeć.
Skąd maja wiedziec że kilkadziesiąt lat temu było nieco cieplej, a kilkaset czyli w czasach panowania Piastów i Jagielonów, było znacznie cieplej niz obecnie, w południowej Szwcji i całej Danii były plantacje winorosli, która to winorośl obecnie wystepuje duzo bardziej na południe. Z kolei w czasach Wazów i potem nastapiło takie ochłodzenie klimatu ze Bałtyk zamarzał do takiego stopnia , że przez pare miesięcy w roku była możliwa komunikacja saniami ze Szwcją, własnie przez zamarzniety Bałtyk.
To tylko w okresach set-letnich, w jeszcze dłuższych okresach klimat na planecie zmieniał się , i zmieniac będzie. Człowiek wytwarza zaledwie maleńka częśc gazów cieplarnianych, w porównaniu z tym co wytwarza sama natura. Jaki przemysł wytwarzał te gazy w czasach wazów czy Piastów? A zmiany klimatu były znaczne.
Wobec tego nie dziwcie sie temu ze plebs tak manipulowany informacja , w dobrej wierze wyszedł na ulice popierać zła sprawę.
Zła z wielu powodów ( i nie chodzi mi o ochronę srodowiska), ale o to do czego tą polityke klimatyczna chcą wykozystac ci którzy ją inspirują. Bo ze o klimat chodzi , to w to moze wierzyc jedynie pospólstwo.
a mnie stać !!!!! / 77.254.47.* / 2009-12-12 20:09
dokładnie :-))
możecie se podskakiwać, protestować itp.
jak trzeba będzie, to przejedziemy po was Leopardami !!!!
i zaraz zmniejszy się emisja CO2 :-)))
jak jesteście tacy ekolodzy, to się weście i powieście, zaraz będzie ziemi lżej !!!!
przestanie dżwigać debilątka :-)))
?! / 2009-12-12 17:54 / Tysiącznik na forum
Dobre haslo: "STOP THE MADNESS" - czas zatrzymac te eko-terrorystyczne szalenstwo. Chyba nawet Al-Kaida nie jest w stanie tak zagrozic swiatu, jak setki tysiecy niedouczonych "ekologow".
a mnie stać !!!!!! / 77.254.47.* / 2009-12-12 16:44
wy szowinistyczne komunistyczne czerwone świnie !!!!!!
nie dam ani grosza na wasz plan !!!!
ja mam majątek i przyjaciół w sejmie wy świnie !!!
zdychać plebsie !!!!
ja sobie sprowadzę świeże powietrze i dobre żarcie !!!!
a wy zdychajcie, g..... mnie to obchodzi !!!!!!

Najnowsze wpisy