Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Window dressing nieznacznie pomagają indeksom

Window dressing nieznacznie pomagają indeksom

Money.pl / 2010-03-30 11:36
Wyświetlaj:
tymc / 87.207.159.* / 2010-03-30 16:57
No nie byłbym takim optymistą, i nie chcę nikogo straszyć, bo nie mam w tym interesu :-), na kontraktach tumiwisizm, w którą stronę pójdzie ;-).

Ale... coraz więcej informacji o problemach poszczególnych Stanów w USA, kreatywna księgowość, gigantyczne dziury budżetowe, nawet teraz NYT ma ciekawy artykuł, jest właśnie na yahoo finance,
tak samo zaczynały się artykuły o subprime pojawiać w 2007,

poczekamy, zobaczymy...
milon tales / 83.3.238.* / 2010-03-30 15:03
e tam będzie korba w góre że co niektórym czapki pospadają. a tak nawiasem mówiąc ulica zanim sie rzuci na papiery trzeba będzie sprzedawać akcje , narazie to tylko straszenie typowe dla silnego trendu wzrostowego czyli hossy
tymc / 87.207.159.* / 2010-03-30 11:36
Czyżby to był koniec?
Ostatnio pokusiłem się o analizę historyczną no i z przerażeniem stwierdziłem, że... właśnie zaczyna się trzeci kryzys, kryzys budżetowo-zadłużeniowy...
Według tej analizy mamy koniec wybicia i teraz będzie powolny spadek, do poziomu 8k-9k DJIA osiągnięty w latach 2014-2015

Co o tym myślicie? Oczywiście, analiza może być błędna, ale jakie przesłanki są za dalszym wzrostem, gdzie są pieniądze na dalsze wzrosty? Kto je ma? Chińczycy? Amerykanie? Arabowie? Oni wszyscy na kredytach...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy