Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wirtualna Polska może upaść

Wirtualna Polska może upaść

ANDRZEJ / .* / 2004-02-19 13:56
Komentarze do wiadomości: Wirtualna Polska może upaść.
Wyświetlaj:
mikepe / .* / 2004-02-20 09:13
Ciekawe jak wp miałoby wejść na giełdę przy 80% udziałów TPSA? A jeżeli chodzi o poratl neostrady to dlaczego np. dział filmy czy muzyka nie jest przekierowany do wp skoro to wp dostarcza treści tego typu?
kris / .* / 2004-02-19 21:13
Byłem z ciekawości na tym "konkurencyjnym" portalu neotrada.pl ale się uśmiałem toż to żadna konkurencja tylko TP S.A. może zrobić taką lipe, jestem ciekawy jak będą zmuszć swoich klientow do odwiedzania tego dna
JML / .* / 2004-02-27 19:00
Wszystkim, którzy łączą się przez Neostradę tepsa zmienia po prostu ustawienia domyślnej strony IE, tak, by ładowała się neostrada.pl. Kto nie umie zmienić, ten ma problem, bo ustawia się to w programie, który jest cały czas aktywny, gdy użytkownik łączy się przez modem neostrady - sama zmiana konfiguracji IE nic nie zmienia.Nota bene warto zauważyć, że neostrada wymaga do połączenia IE 6.0, co jest nie tyle żałośnie śmieszne, co wkurzające. Programik, który obsługuje połączenie jest stale aktywny i cały czas siedzi w pasku zadań, oprócz tego żre pamięć itp. - ale to już tepsowy standard, by wszystko utrudniać i psuć, więc nie będę dalej narzekał ;)
fazi / .* / 2004-02-19 18:37
Niech zadebiutuje na giedzie, zyska kapitał i sie uniezależni, a powodzenie emisji ma pewne bo jest znaną firma z doskonalej branży, same ofe i tfi zainwestuja ciezki mln w jej akcje,
ANDRZEJ / .* / 2004-02-19 13:56
TAK SIĘ KOŃCZY "SPÓŁKOWANIE" Z TP S.A.
dfd / .* / 2004-02-20 10:44
Święta racja! O nic więcej nie chodzi...

Najnowsze wpisy