Forum Forum dla firmKsięgowość

witam.Podjęłam naukę na Kursie korespondencyjnym na Samodzielnego Księgowego

witam.Podjęłam naukę na Kursie korespondencyjnym na Samodzielnego Księgowego

Jola67 / 2009-10-24 17:03
Pomimo,że materiał przekazany jest w formie zrozumiałej to czasami miewam wątpliwości podczas wypełniania testu .Nie chciałabym popełniać błędów,ponieważ to zaważy na ocenie końcowej na świadectwie.Poszukuję osoby ,która pracuje w księgowości i czasami chciałaby bezinteresownie poświęcić swój czas poddając się dyskusji dotyczącej trudniejszych dla mnie tematów .Liczę na pomoc i pozdrawiam.
Wyświetlaj:
grodzia / 83.6.149.* / 2009-10-26 10:53
jeśli będą wotpliwości to proszę pisać na mój numer gg 2026211:) postaram się pomóc:)
miki123456 / 2009-11-02 11:22
Witam

W trakcie przeglądania forum na moneyu zobaczyłem Pani ogłoszenie i jesli ma Pani na jakąs wymianę zdań na forum moneya to chetnie zapraszam do współpracy..Pracuję w biurze podatkowym zajmującym się całokształtem dzaiałalnosci księgowej..Nie wiem czy potrafię się sprawdzic jako konsultant ale myślę że mogę spróbować..Więc jesli ma Pani ochotę to chetnie zapraszam do współpracy i postaram się Pani pomóc i rozwiac ewentualne wątpliwosci pojawiające się w toku zgłebiania Pani wiedzy w tej dziedzinie...Hmmm to tyle może tytułem wstępu..Kontakt myślę jest możliwy za pomocą wymiany na forum ewentualnie przez scype lub gg..

Zostawiam mój mail : maciej.wol@wp.pl
Jełśi jest Pani zainteresowana to proszę o kontakt

Pozdrwaiam

Najnowsze wpisy