Wizytówka google - płatna?

zielonyantoni / 94.254.161.* / 2018-09-16 15:35
Cześć, ostatnio coraz częsciej na firmowego maila dostaję zapytanie dotyczące tworzenia wizytówki google dla mojej firmy od jakichś różnych agencji, oczywiście zadzwoniłem w odpowiedzi raz czy dwa razy i podali mi kwoty. Czy to prawda że wizytówka google jest płatna? Czy w ogóle jest potrzeba? Czy wy macie wizytówki swoich firm?
Wyświetlaj:
xRay1991 / 37.130.25.* / 2023-05-30 12:51
Zwróć też uwagę na pozycjnowanie w google maps - to też istotna sprawa dla firmy, więcej info jak się w tym odnaleźć - wmh.agency/pozycjonowanie-firmy-google-maps/
martyn0 / 37.47.44.* / 2018-09-16 19:26
Tworzenie wizytówki jest prostsze od hm... zainstalowania adblocka w chromie, czyli jest żałośnie proste. Nie wymaga absolutnie żadnych opłat, możesz to zrobić sam, wystarczy, że posiadasz konto google nic więcej. Nie daj się wkręcać, że trzeba za to płacić. Eh te firmy, żeby nic nie zrobić a zarobić
krzychu_z / 89.66.116.* / 2018-09-17 14:28
ja wizytówkę robiłem zgodnie z instrukacjami z bloga Netgraf i na żadnym etapie, a mam ją już jakiś czas niczego ani nikomu nie musiałem płacić. Samo narzędzie jest świetne, wszystkim polecam, możesz z poziomu wyszukiwania w przeglądarce wyznaczyć trasę dojazdu, zadzwonić, czy wejść na stronę internetową, więc warto z takiego czegoś skorzystac. Pozdrawiam Krzysiek

Najnowsze wpisy