Forum Forum inwestycyjneForex

Wkrótce złoty zacznie tracić

Wkrótce złoty zacznie tracić

Money.pl / 2008-04-15 12:47
Komentarze do wiadomości: Wkrótce złoty zacznie tracić.
Wyświetlaj:
primjack / 83.22.69.* / 2008-04-24 22:53
mam transport i trace miesiecznie wobec stawki euro sprzed roku okolo 4,5 tys miesiecznie na jednym samochodzie , jak tak dalej pojdzie postawie nakołki
andowc / 83.30.90.* / 2008-04-15 16:22
Za sprawą Rządu i NBP.
Bawią się w cinkciarzy walutowych, ze szkodą dla narodu.
4x4x4 / 83.5.208.* / 2008-04-15 16:16
zloty umacnia sie od 3-4 lat. jak trend sie odwroci a odwroci sie na 100% to do strefy euro wejdziemy po 4,5.

...przyszlosc zapowiada sie grubo !
Andre7 / 2008-04-15 15:27 / Tysiącznik na forum
"złoty się umocnił" i "sytuacja może się odwrócić i jego kurs zacznie powoli rosnąć " .
Maszynka do kawy wysiadła w redakcji ?
steciak / 2008-04-16 02:10 / portfel
Coś im się pomieszało z tytułem tego artykułu...ale dziwie się, że pomimo uwag forumowiczów tego jeszcze nie zmienili!
KIA777 / 2008-04-15 12:47
Naprawdę nie rozumiem! Co to oznacza?! Kto to pisze!


Złoty w ostatnim okresie znacznie się umocnił wobec najważniejszych światowych walut. Wkrótce jednak sytuacja może się odwrócić i jego kurs zacznie powoli rosnąć

Cóż za bezsens! Ludzie, zanim coś opublikujecie,przeczytajcie to! Dalej w tekście jest OK,ale sam początek rażąco zraża! Albo to już ze mną jest coś nie tak?!
Logiczny / 65.210.151.* / 2008-04-15 15:25
No tak KIA777 masz calkowita racje! Z Toba wszystko jest O.K. to ten co to pisal byl nawalony albo pisze co mu slina na jezyk przyniesie. Calkowita zenada i kompromitacja dla portalu "Money.pl."
Zeus52 / 2008-04-15 15:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Z Tobą jest wszystko O.K.! To autor nie mógł najwidoczniej się zdecydować,czy złoty ma rosnąć,czy spadać. Coś mi się wydaje,że kręci. Chciał nakłamać,że złoty poleci w dół,ale jak widać w nagłówku,podświadomość doszła do głosu i powiedział przypadkiem prawdę....!? A dalej to już ble...ble...Nie przekonują mnie takie wywody,że np"niedługo zacznie spadać"...tzn kiedy? Od jutra,za tydzień,czy może w 3 kwartale...co by się nie stało autor zawsze powie później:no proszę...przewidziałem! Tak to ja też potrafię lać wodę. Ale ja przewrotnie powiem:nie tak szybko,Panowie,nie tak szybko...a straty dla gospodarki nie są tak ewidentne,jak autor usiłuje nam wmówić...każdy kij ma dwa końce...może ten drugi jest nawet lepszy..!?
Emil Grant / 149.254.192.* / 2008-06-03 20:55
No to co ty chlopie myslisz ze bedzie 1:1? i co wtedy? komu sprzedasz polskie rzeczy, mieso, lodowki, sprzet? Polakom? A kto juz dzis kupuje w sklepach skoro za granica masz 40% taniej? Wejdz na allegro az roi sie od ofert. Troche Ci ta zawisc przejdzie, jeszcze troche kolego...jeszcze torhce... nosil wilk razy kilka... A ponizej smutna prawda, ja bym sie jedynie z ta firma wstrzymal bo w Anglii dwa razy mniejsze podatki. Po cholere sie pchac pod noz? Ja zalozylem firme w 10 minut.
Emi Grant / 217.44.61.* / 2008-04-28 10:06
im zloty slabszy tym lepiej :) niech oslabnie tak by za 1
funta placili 10 zl to posiedze w uk ze 3 lata i bede
mogl wrocic do Polski i zalozyc firme ... jesli zloty
bedzie nadal silny to nigdy nie wroce bo mi sie nie
oplaca ...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy