Forum W wolnym czasieLifestyle

Włączenie peptydów w trakcie treningu

Włączenie peptydów w trakcie treningu

Jan Bart / 212.7.215.* / 2021-09-30 09:15
Zastanawiam się nad tym czy do swojego treningu nie włączyć peptydów i na ile będzie się to sprawdzało jeśli chodzi o redukowanie tłuszczu a wzmacnianie siły. Jeśli ewentualnie macie pod tym kątem jakieś doświadczenia, stosowaliście jakieś peptydy to dajcie znać jak się to w praktyce sprawdza i czy faktycznie warto je wprowadzać czy raczej te efekty nie będą zbyt mocne. Jak możecie podzielić się opiniami to dawajcie znać.
Wyświetlaj:
Matheush / 5.173.137.* / 2021-10-26 15:22
Aby osiągnąć zamierzone rezultaty w treningu siłowym koniecznie trenuj pod okiem specjalisty. Mnie trenuje trener personalny Maciej Łukomski. Wcześniej ćwiczyłem na podstawie tutoriali na yt i wpisów na fachowych forach, ale bez efektu. Dopiero trening pod okiem eksperta dał pozytywny efekt!
Roman235 / 77.111.247.* / 2021-10-04 09:29
Ogólnie jeśli chcesz nieco zmienić swój trening i szukasz do tego jakichś efektywnych metod, wspierających również kwestię redukcji to wydaje mi się, że oferta https://peptides.net.pl/ będzie dobrą opcją. Korzystałem z ich sklepu i zamawiam obecnie Cardarinę i efekty treningu wypadają lepiej i jakby spalanie tkanki tłuszczowej także zaczęło iść lepiej. Więc pod tym kątem mogą tą ofertę faktycznie polecić.

Najnowsze wpisy