Forum Polityka, aktualnościKraj

Właściciele sklepów z dopalaczami będą składać pozwy

Właściciele sklepów z dopalaczami będą składać pozwy

Wyświetlaj:
audi43 / 2010-10-09 13:50 / portfel / Bywalec forum
...słuchać się już tego nie chce!!!!!....głupotę kijem się leczy a nie ustawami....bo jak już PAWLAK z Sami swoi mówił Polacy nie dzielą się na tych co z zabuga i centralnej Polski a na mądrych i głupich...więc jak ktoś chce żreć to świństwo to niech to robi ale zapłaci z własnej kieszeni za poźniejsze leczenie w szpitalu a nie z kasy podatników....powtarzam żadna ustawa tu nie pomoże a żądania odszkodowań sprzedawców okażą się zasadne
HAŃBA / 83.21.94.* / 2010-10-09 13:34
Mafia opłaciła tuska i ta jego nowelizację! nikt tu nic nie robi dal dobra i zdrowi publicznego!!
Narkotyki w kieszeniach tak dopalacze nie? czy czym się różnią? TAK! narkotyki sa robione w bunkrach piwnicach w straszliwych warunkach i ze straszliwych substancji czy jest na nich sposob uzycia dawkowanie lub jakakolwiek informacja o ich szkodliwości...? a rzad pozwala na ich posiadanie
w Polsce około 6mln ludzi przyznaje sie do kontaktu z narkotykami (ile sie nie przyznaje? kady z nich niech kupi działke u dilera raz w roku to daje 6 ton sprzedanych narkotyków rocznie! i czego rząd by nei zrobił one beda sprzedawane w podziemiu! problemu nie widać to go nie ma...? 6TON narkotyków pochodzących z karteli narkotykowych o czarnorynkowej wartości około 240mln zł!!!!!! ktoś od tego odprowadzi podatek który mogłby iść na służeb zdrowia na walke z uzależnieniami!
Niech lepiej zabrobnią papierosów i alkoholu! codziennie ktoś umiera na raka a nie trafia z objawiami zatrucia tytoniowego! jak wypijesz LITR wódki tez trafisz do szpitala! Wystarczy na opakowanich z dopalaczmi napisać dawkowanie tak jak to jest w stanach lub innych cywilizowanych Państwach i problem zatruć zdecydowanie by się zmniejszył rząd pozbawia tysiace ludzi pracy skarb Państwa wielu miliopnów i zmusza młodych ludzi do kontaktu z bezwzględnymi dilerami!
Kaź_2 / 178.36.105.* / 2010-10-06 23:10
Tylko trzeba najpierw zjeść 10 g paracetamolu, żeby czymś zająć wątrobę, bo za szybko będzie domestos metabolizowała. Doświadczeni użytkownicy mogą też ssać pastylki do zmywarek i parzyć wywar z pasty do polerowania mebli.

Swoją drogą, ciekawe ilu grzybiarzy trafiło w tym roku do szpitala? Może by tak grzybiarstwo uznać za niebezpieczne i szkodliwe społecznie przestępstwo?
Do Kaź_2 / 83.14.132.* / 2010-10-07 07:08
Zgadza się grzybiarze do wiezienia. Zapominasz tylko, że Domestos, tabletki do zmywarek i pasta do mebli są przeznaczone do ściśle określonego celu, kolejno kibla, zmywarki i mebli, a zeżarcie muchomora wynika z braku wiedzy o grzybach, a nie celowego działania mającego na celu wywołania objawów zatrucia. Te artykuły kolekcjonerskie są tworzone dokładnie po to żeby je jeść. Opisy ich działania, mimo, że piszą o efekcie kolekcjonerskim traktują o konkretnych objawach, które wystąpią po ich zażyciu. Teoretycznie jest to zgodne z prawem bo to jak trutka na szczury i nadaje się tylko do składania na półce, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. Zarówno klienci, jak sprzedawcy i cała reszta społeczeństwa.

Tego typu komenatrze działąją mi o tyle na nerwy, że ich autorzy uważają, że wszyscy są idiotami i nie wiedzą o co chodzi. Gdyby domestos rzeczywiście kopał to póki co jest to z założenia środek do kibla pretensje można mieć do głupoty spożywającego, ale gdyby z niego usunąć zapachy, żeby się nie odbijało morską bryzą, a na opakowaniu napisać, że "twój kibel zwariuje z radości i porozmawia z Elvisem" to już byłoby coś innego.

Porównujesz dopalacze do trutki na szczury. Rozważ zatem różnicę między zjedzeniem trutki na szczury z opakowania oryginalnego i z ładnego kolorowego opakowania z opisem działania kolekcjonerskiego mówiącym, że (z grubsza) będzie fajnie. Pamiętaj również, że na drugim opakowaniu słowa nie ma mowy o tym, że to zawiera strychninę (zresztą nie ma słowa o składzie).

Porównanie z trutką jest o tyle dobre, że rzeczywiście sprzedawcy tego gówna sprzedają truciznę w ładnym opakowaniu sugerując, że nadaje się do spożycia, ale to ich nie tłumaczy, a raczej pogrąża.

Najnowsze wpisy