Forum Polityka, aktualnościKraj

Włodzimierz Cimoszewicz zrezygnował!

Włodzimierz Cimoszewicz zrezygnował!

stebnik / .* / 2005-09-14 12:47
Komentarze do wiadomości: Włodzimierz Cimoszewicz zrezygnował!.
Wyświetlaj:
Brygida Łuczak / 84.10.173.* / 2006-08-30 10:38
Jako koleżanka Włodzimierza naprawdę się zdenerwowałam. Jako pierwsza dowiedziałam się o odejściu Włodzimierza, bo on do mnie pierwszy zadzwonił. Mam firmę Volvo we Wrocławiu i to jest po prostu waginalne.
Yori / .* / 2005-09-16 13:06
Teraz rywalizują Kaczyńscy z TUskiem , a mądrość ludowa mówi , że gdzie dwóch się bije , tam trzeci korzysta........
Marta / .* / 2005-09-15 22:06
Widać jak na dłoni , że Cimoszewicz to polityk z klasą. Nie każdy podjąłby taką decyzję , jak on . Wielu nie potrafi , a jednak pcha się na afisz. 4 lata to długo , więc "co jeszcze chcecie spieprzyć , panowie?'
baba / .* / 2005-09-15 20:04
no i jest cacy! jak tak dalej pójdzie to wszyscy się sami wykruszą :-))) a wtedy sobie przypomnimy o jakichś potomkach i pociotkach królewskich... to dopiero byłby szyk! przebilibyśmy putina z jego carskimi zamysłami..
zm55 / .* / 2005-09-15 11:40
Skąd Money wytrzasnęla taki kik-sowaty autorytet. Jeśli to prawda, że ten pan jest profesorem politologiem, to wcale nie mdziwię się, że mamy takich dennych polityków. Komentarz profesora to jest potrójny kiks czyli bardzo głupi błąd.Panu Wałęsie bardzo się dziwię. Jak jego opluwają to jest bardzo źle i nieprawda, a jak fałszywie oskarżają Cimoszewicza to być może jest tam coś prawdy. Panie były prezydencie. Był pan miernym prezydentem, ale bądź pan człowiekiem zachowujacym się moralnie, ale nie moralnością Kalego.Rokita i inni Platfusi powinni zamilczeć, bo to ich banda sfabrykowała, grubymi nićmi szyte fałszywki na Cimoszewicza. I kto tu dotrzymuje słowa i postępuje moralnie.Panie Borowski. Pan i wszyscy pańscy renegaci napewno nie odbudują wiarygodności polskiej lewicy. Tą szansę właśnie straciliście. Kiedyś szanowałem pana. Teraz jest pan tylko najzwyklejszym politykierem.Wypowiedź Kaczyńskiego, chociaż nie darzę sympatią tego pana i nie dostanie mojego głosu, jest rozsądna i wyważona i jakże różna o słynnego "spieprzaj dziadu". Widać, że pan Kaczyńki uczy się polityki i nabiera ogłady.W komentarzu logo, jak zwykle brak jakiejkolwiek logiki, Marcepanek zachowuje się jak cyjanek, George powinien zmienić pseudo bo jego wypowiedzi nie mają nic wspólnego z panem G. B. Shawem, zwanego "Mister Paradoks", którego imienia pożyczył sobie. Pozdrawiam wszystkich.
zm55 / .* / 2005-09-15 11:40
Skąd Money wytrzasnęla taki kik-sowaty autorytet. Jeśli to prawda, że ten pan jest profesorem politologiem, to wcale nie mdziwię się, że mamy takich dennych polityków. Komentarz profesora to jest potrójny kiks czyli bardzo głupi błąd.Panu Wałęsie bardzo się dziwię. Jak jego opluwają to jest bardzo źle i nieprawda, a jak fałszywie oskarżają Cimoszewicza to być może jest tam coś prawdy. Panie były prezydencie. Był pan miernym prezydentem, ale bądź pan człowiekiem zachowujacym się moralnie, ale nie moralnością Kalego.Rokita i inni Platfusi powinni zamilczeć, bo to ich banda sfabrykowała, grubymi nićmi szyte fałszywki na Cimoszewicza. I kto tu dotrzymuje słowa i postępuje moralnie.Panie Borowski. Pan i wszyscy pańscy renegaci napewno nie odbudują wiarygodności polskiej lewicy. Tą szansę właśnie straciliście. Kiedyś szanowałem pana. Teraz jest pan tylko najzwyklejszym politykierem.Wypowiedź Kaczyńskiego, chociaż nie darzę sympatią tego pana i nie dostanie mojego głosu, jest rozsądna i wyważona i jakże różna o słynnego "spieprzaj dziadu". Widać, że pan Kaczyńki uczy się polityki i nabiera ogłady.W komentarzu logo, jak zwykle brak jakiejkolwiek logiki, Marcepanek zachowuje się jak cyjanek, George powinien zmienić pseudo bo jego wypowiedzi nie mają nic wspólnego z panem G. B. Shawem, zwanego "Mister Paradoks", którego imienia pożyczył sobie. Pozdrawiam wszystkich.
krzyhoo1 / .* / 2005-09-15 11:33
Z ogromnym smutkiem powziąłem tą wiadomość. Dlaczego tak późno, przecież mógł Pan wogóle nie startować, nie grzebać się w tym bagnie, nie być marszałkiem, ministrem, premierem, komunistą i zapyziałym bufonem. Mógł sobie Pan we wschodniej części ukochanej puszczy żyć w najlepszym ze światów - kurna, przechlapał Pan okazję przeżycia jeszcze raz roku 1984!!!
George / .* / 2005-09-15 06:38
Panie Włodzimierzu! Co Pan zrobił? Z ogromnym smutkiem ja i moi najbliźsi przyjęliśmy Pana decyzję. Dzieci po nocach płączą, kury przestały się nieść, żona nie daje - jednym słowem w chałupie u nas nastrój jak po pogrzebie. Niepotrzebnie obawia się Pan, że mogą coś tam na Pana znaleźć czy ujawnić jakieś niewygodne fakty. Jak już zostało to wykazane prokuratura jest za Panem i ukręci łeb każdej sprawie przeciwko Panu. Niech Pan z łaski swojej jeszcze raz przemyśli całą sprawę. Imię wielkiego wodza rewolucji, jakie ma Pan zaszczyt nosić, zobowiązuje.
markam / .* / 2005-09-16 11:01
Brawo Georg!!!! Ten komentarz odzwierciedla pogląd tych milionów Polaków, które słały listy do Cimoszki. Co my biedacy bez naszego Wodza Rewolucji i Odnowy Polski zrobimy. Smutek. Smutek i Załoba w narodzie. Buuuuuuuuuuuuu!!!
Marcepanek / .* / 2005-09-14 22:12
zdziczenie obyczajów wg niejakiego rakowskiego, heh pusty smiech może tylko ogarnąć jeśli się wspomni jak traktował społeczeństwo, któremu winien służyć zamiast obcemu zawszonemu pseudomocarstwurezygnacja, hmm... lepiej było nie wchodzić, to byłby przejaw mądrości, a tak jest to akt bojaźni
Jarek / .* / 2005-09-14 23:39
dokladnie to samo chcialem napisac, ale zostalem uprzedzony:) pan rakowski jest tak samo zaklamany jak cala lewica dobrze, ze niemusimy juz jego komunistycznej geby ogladac i nie bedziemy musieli patrzec tez na postkomunistyczne pyski z sld
Jadomek / .* / 2005-09-14 20:23
Dla mie nie jest to taka nieprzemyślana decyzja podjęta pod wpływem załamania spowodowanegoosrym choć uzasadnionym atakiem opozycji.Jest toracjonalna decyzja środowiska SLD,które nie mającżadnego kandydata o czystych,chociaż ze stronymaterialnej rękach, więcej w ten sposób skorzysta.Przede wszystkim spadnie tempo wyciągania afer anic tak dobrze nie zrobi eseldowcom jak zejście cieńInteresy elektoratu SLD,którego podstawowy członstanowią dziś towarzysze liberałowie zabezpieczy PO.Znamienne,że w trakcie ostatniej kadencji SLDrealizowało nie swój program lecz PO.Zmniejszyłopodatek firmom,obniżylo płace minimalną i do czasukampani wyborczej zamroziło jej wysokość,zatrzy-rewaloryzację kwoty wolnej od podatku oraz rent iemerytur,zaczeło odbierać świadczenia socjalne itp.PO w głosowaniach w sejmie dzielnie w tym SLDwspierało.Ten wierny sojusz był ostatnią deską ratunku w związku z raczej wątpliwo,mimo rewela- cyjnych sondaży,wygraną w wyborach prezyden-ckich.Pan Cimoszewicz powinien o tym pamiętać,i nie atakować ostro PO.Tymczasem p.CImoszewiczw programie Co z tą Polską,wypunktował p.Tuska,jasno i logicznie wykazując,że podatek liniowy,nawet po ostatnich naprędce wniesionych popraw-kach w postaci rekompensat dla tych,którzy poniosąstraty z tego tytułu i tak uderza w najuboższych.Jak się samemu nie daje gwarancji wygranej niemożna zbyt mocno dokładać rezerwowemu.
Jacek / .* / 2005-09-14 20:10
Nie ma co się podniecać wyborami choć troski we mnie nie brak. Butny i zamieszany zrezygnował, Kaczorek wydaje się być uczciwy ale zbyt prawicowy i sztywny; Donald tworzy dobry wizerunek ale to wielka niewiadoma a Rokita mnie diabli ; człowiek zwany Lepperem przeraża jak diabli... Tak czy inaczej pachnie mi to diabelskim Kaczolandem, który poza dostępem do korytka dla mnie niewiele zmieni. Lepiej zakasać rękawy niż marnować czas na niespełnione marzenia.
jliber / .* / 2005-09-14 20:18
No więc właśnie taki kraj chce stworzyć Donald. Taki, w którym własnymi rękami można do czegość dojść zamiast wiecznie marzyć że rząd rzuci nam jakiś ochłap z haraczy podatkowych.
George / .* / 2005-09-15 06:26
Nie jestem przekonany, że taki kraj chce stworzyć Donald Tusk. Dla mnie to facet pełen pustych gestów i frazesów, którego determinacja kończy się zwykle na mównicy. W tym jest niezły, ale tylko w tym.
wyborca / .* / 2005-09-14 18:17
był u władzy i okradał moją rodzinę pod różną postacią, to zgodnie z prawem. Ale jak mu udowodniono że oszust to woła- SPRAWIEDLIWOŚCI. A to h.. topi się , a jeszcze przedżeźnia.
jliber / .* / 2005-09-14 16:59
Hehe, a jednak rodzina w stanach go przekonała, że nie warto ryzykować. Urząd skarbowy i prokurature w Polsce można sobie ustawić, ale w amerykańskim takich znajomości nie mają, lepiej się nie wybijać i wyciszyć sprawę.
zawiedziony / .* / 2005-09-14 15:41
Panie CimoszewiczNie naleze do zadnej partii. Bardzo sobie cenie Pana osobe. Uwazam iz jest Pan jedynym kandydatem, ktory posiada odpowiednie kwalifikacje. Jakie kwalifikacje ma P. Tusk? Czy P.Tusk zna jakis jezyk inny niz polski? Cz P.Tusk ma obycie polityczne? Czym sie P.Tusk wykazal do tej pory? Mowi sie ze P.Tusk nie prowadzil kampani negatywnej. a czym jest postepowanie czlonkow komisji sledczej wywodzacych sie z PO? Czy nie uzgadniali tego z P.Tuskiem? Nie wierze, ze nie. Tylko media jakos wyjatkowo nie draza tego tematu? Gdyby to dotyczylo P.Cimoszewicz, to media by to rozdmuchaly. Bardzo latwo jest krytykowac, to robi P.Tusk. Wg niego mamy poltyke zagraniczna usciskow, a jaka proponuje inna? Chce wypowiadac wojny? P.Tusk i inni to tez pokolenie postkomunistyczne. To komuna dala mu np szkole, po co sie uczyl-bral ja od komuny? A ze pracowal fizycznie - praca nie hanbi. Zreszta gdzie historyk moze pracowac. Mogl isc np. do szkoly lub zalozyc prywatna szkole. Czemu tego niezrobil?
chris / .* / 2005-09-14 16:51
Z wypowiedzi widać iż idiotów Ci u nas dostatek.Opatrzność Boska wybawiła nas od naczelnego buca RPIII Cimoszenki.
George / .* / 2005-09-15 06:29
Panie Chris! Toć to przecież żart. Nikt rozsądny przecież nie może przecież tak myśleć.
zawiedziony / .* / 2005-09-14 22:40
Z powolywania sie na Opatrznosc Boska widac iz jest Pan/Pani osoba wierzaca. A gdzie kultura??? Buc, Idiota jak mozna tak obrazac ludzi- chyba ze sie nie ma argumentow??? W demokracji kazdy ma prawo glosu. Chybe ze sie myle ??? Jak sie przezywasz tak sie sam nazywasz.
baba / .* / 2005-09-15 20:00
człowieku, twój komentarz jest właśnie kompromitacją. każdy ma prawo mieć swoj pogląd i swoje przekonania. podaj argumenty, a może wszyscy się zgodzimy
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy