Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wojewoda mazowiecki: Zlikwidować "białe miasteczko"

Wojewoda mazowiecki: Zlikwidować "białe miasteczko"

Wyświetlaj:
Kupowanie wyroków / 83.21.84.* / 2007-07-06 21:37
Wojewoda czy pijaczyna ?
Czy to jest ten PiSiorkowski aferowicz co nagrzany po piwkach (1.8%%) jezdził rowerkiem cała szerokoscią ulicy ?
Czy sad odważył sie skazać funka przewodniej siły narodu ? Przeciez temu sedziemu co by sie odwazył go skazac to Ziobro przegryzłby gardło !

Króciutką ławke kadrowa ma Kartofel. Słabizna. Żenada.
TaS / 2007-07-07 00:10 / Tysiącznik na forum
:) nie wiem czy to ten, ale metody pisu potwierdzaja,ze nie potrafia nmormalnie sie z medyczna dogadac...
Konkordat OUT / 83.21.69.* / 2007-07-07 10:19
Rozjechac te terrorystki pielegnairki Czołgami a reszte powsadzac do pudła. Ziobro - bierz je. Wrrr, hau , hau , hau
Podnosza reke na przewodnia siłe narodu.
bodop / 83.22.72.* / 2007-07-07 11:04
Ty pierwszy potrzebujesz pomocy lekarza!!!
obserwator / 2007-07-06 20:04 / Tysiącznik na forum
Nareszcze wlaściwa decyzja, juz dawno winna być wyegzekwowana od Pani Prezydent. Jezeli na jej terenie, ewakuujesię szpital z bardzo chorymi pacjętami bo lekarze głodowali i tak osłabli że koledzy dali im L4, czyli poszli na chorobowe. Gdyby Hipokrates wstał z grobu i zobaczyl te kumulacje nagromadzonej złości do pacjentow, podatników, nie uwierzlby że tak mozna pogwalcic przysięgę. Miasta powinny przez swoje samorzady na swym terenie rozwiązywać sprawy dla mieszkańcow ważne, a jezeli tak się nie dzieje to trzeba zmienic władze samorzadowe na sprawne, umiejące radzić sobie w trudnych warunkach rzadzenia.
Mam nadzieję że Wojewoda wyegzekwuje przestrzeganie prawa bo inaczej obawiam się że zły przyklad rozleje sie wokoło i bezprawie zagości wszem i wobec. Komisja Sejmowa wzywające Pania Prezydent jest bezsilna, nie może zadać pytań na odpowiedzi które czeka całe spoleczeństwo. Przedtem TK wybronil , teraz zobaczymy czy znajdzie się prawo i sprawiedliwośc dla bogatych , stojących poza prawem.
rosa / 2007-07-07 00:29 / Bywalec forum
Kilka spraw panie obserwatorze.
Rząd poprzez wojewodę chce , aby prezydent Warszawy stłumiła (rozpędziła) strajk. Wtedy będzie winna ona a nie olewający strajkujące pielęgniarki pan premier.
Problemów służby zdrowia nie rozwiążą władze samorządowe ani w Warszawie ani nigdzie.
Jakoś nie piszesz o pani minister Fotydze która na posiedzenie Komisji Sejmowej miała czas tylko na swoją relację z Brukseli i ani minuty na odpowiedż na pytania członków komisjii. Na posiedzenie sejmu i debatę o problemach spraw zagranicznych w kontekście ustaleń z Brukseli pani Fotyga nie znalazła już czasu bo ważniejszy dla niej jest urlop.
pchelek / 2007-07-06 19:45 / Tysiącznik na forum
Solidarności też były nielegalne. Czy ten Sasin to pamieta - chyba nie bo wtedy sikal w pieluchy
obserwator / 2007-07-06 20:16 / Tysiącznik na forum
pchełek: strajkowali rolnicy. policja w tym opancerzona zepchnęla z drogo strajkujących rolników, zapędzila między opłotki i zabudowania, na oczach rodzin w tym dzieci strzelano i buto pałkami, czestowano gazem łzawiącym, zatem historia poprzedniego zachowała sie bez litości na slabymi i bezbronnymi, ich broń stanowiły sztachety i własne rece, rozpalone opony sygnalizowały że protest był. Pielęgniarki i lekarze to przedszkole strajkowania, raczej to piknik w wykonaniu starszych pań które juz zapomnialy o pracy pielęgniarskiej i są na etatach związkowych, bo związkow mamy dużo za dużo, i kasa plynie szeroka rzeką. Samorząd gminy, opanowany przez opozycje stanowiąca wiekszość, przez Prezydenta ktory dopuszcza do ewakuacji pacjenta jakby dyrektor szpitala i lekarze byli bogami, dla mnie to utrata człowieczeństwa widoczna jak na dłoni. Czas na prawo i sprawiedliwość, za długa trwa szkodzenie spoleczenstwu i pacjentom przez lekarzy i pielęgniarki. Mam nadzieje że pacjenci zapaniętają chwile grozy i prywaty, pieniądze to nie wszysto, etyka jest najważniejsza, inaczek będziemy drzeli ze strachu po przyjściu do lekarza.
barakuda / 2007-07-06 19:52 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
szkoda gadać ... na polecenie jedynie słusznej partii gotów własną matkę zlikwidować...
bodop / 83.22.72.* / 2007-07-07 11:09
Barakuda masz zdecydowanie rację. Jak można omamić człowieka...Nie warto komentować i poniżać się do tego poziomu.
Lorunia / 91.94.35.* / 2007-07-06 21:36
Pielęgniarki strajkują , na jaw wychodzą ich prawdziwe dochody . Mają i tak więcej od niektórych grup społecznych ! . Właśnie w tych grupach zaczyna też kiełkować niezadowolenie . Co będzie dalej ? .... Otóż zacznie się wyścig o pieniądze , im dłużej będzie trwał strajk tym mniejsze szanse na wyższe pensje dla służby zdrowia . Bo jak jakiś pracownik usłyszał , że 1800 zł to niegodna pensja , to co ma powiedzieć ten co ma tylko 800zł miesięcznie . Więc eskalacja wzrośnie do takiego poziomu , że dostaną wszyscy ! ! ! ...........ale w jakiej wysokości ? ? ? ? Jak podzieli się fundusze na większą grupę pracowniczą to na pewno nie będzie więcej niż obecnie byłoby to możliwe .
DjkZ / 62.121.64.* / 2007-07-07 00:54
Lorunia:kwoty za paliwo,wyżywienie,mieszkania w Polsce są podobne do tych w Uni, popieram pielęgniarki ,lekarzy,górników, kolejarzy,innych pracowników budżetówki aby ich płace wzrosły conajmniej do 1000 Euro tzn.3 700,zł.
bo we wsch.Niemczech minimalna płaca dla sprzątaczki to ok.1200 E/m-c.To jeżeli juz jesteśmy w Unii to ceńmy się.
A rząd tak jak to opisuje w słowach i piosence Tomasz Szwed (http://www.tvn24.pl/2058584,28378,0,0,1,wideo.htm ) jest tylko "sezonowym pracownikiem którego jak namm sie nie podoba jego praca można spoko zwolnić.
bt / 83.21.145.* / 2007-07-07 08:55
Proponuje wyjazd do karjow unii i podjęcie pracy sprzataczkiza E 1200/mies. Uprzedzam jednak ze w UE placa za prace a nie za etat.
TaS / 2007-07-07 00:10 / Tysiącznik na forum
hmm ale nie wszyscy pracuja w takich warunkach i nie od wszystkich zalezy ludzkie zycie :)

ja np jestem za obnizeniem kaski dla gornikow - wciaz do nich dokladamy, a jak cos wypracuja to przejedza, a budzetowi nie oddadza.
Pielegniarki robia bardzo trudna robote - kto nie byl w szpitalu ten nie wiem i one decyduja o jakosci leczenia (oczywiscie pod kierownictwem lekarzy), a tam gdzie w gre chodzi zycie, zdrowie, bezpieczenstwo i sprawiedliwosc zarobki powinny byc godne..
bt / 83.21.145.* / 2007-07-07 08:57
Niech zwolnia polowe z nich a tym ktore pozostana i beda uczciwie pracowac ( a nie snuc sie po korytarzach szpitali lub popijac kawki w dyzurkach ) podniosa pensje o 100% . Przy takim rozwiazaniu srodkow wystarczy.
Lorunia / 87.96.92.* / 2007-07-07 11:39
W odpowiedzi informuję , że opłaty za mieszkanie są o wiele wyższe niż u nas . Z żywności bardzo drogie jest mięso . Benzyna , meble , art. gospodarstwa domowego są podobne ceny jak w Polsce . W każdej planowanej podwyżce powinno objąć się możliwie największe grupy pracownicze . Ktoś zapyta dlaczego ? ..........Otóż dlatego że jak da się podwyżkę jednej grupie automatycznie znika proporcja między pozostałymi branżami . Wtedy to zaczyna się niekończący wyścig po podwyżki .. Teraz jest właśnie taka sytuacja ! Pielęgniarki i lekarze chcą wykorzystać całą nadwyżkę budżetową , tą z tego roku i następnych latach . W tym układzie te osoby ,Które zarabiają 800 zł miesięcznie będą pozbawione podwyżek , a z tych małych poborów będą dofinansowywać np. służbę zdrowia . Służba zdrowia wyjdzie na prostą a zarabiających takie małe pieniądze nie będzie stać aby wykupić leki . Po co im wtedy lepsza opieka za którą zapłacili ? Wróci taki pacjent ze szpitala , a w domu trzeba już leki wykupić za swoją kasę i

Najnowsze wpisy