Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wojna marek w supermarketach

Wojna marek w supermarketach

GRIU / .* / 2005-08-29 21:19
Komentarze do wiadomości: Wojna marek w supermarketach.
Wyświetlaj:
Jola / .* / 2005-08-30 13:11
Niektorzy rzeczywiście nie mają pieniędzy i kupują tanią zywność ale są i tacy ze wolą sie ubrać, jezdzić super samochodem czyli wszystko na pokaz ale jeść gówno. Mnie gówno nie smakuje, więc nie kupuję. Każdy ma wybór, każdy także ma inne podniebienie...
azor / .* / 2005-08-29 21:58
Zgadza się. Hipermarkety narzucają producentom tak niskie ceny, że muszą oni produkować żywność (szczególnie wyroby mięsne) poniżj wszelkich norm. Lepiej kupić konserwę dla psów - jakość będzie ta sama, albo i lepsza.
GRIU / .* / 2005-08-29 21:19
JESTEM HANDLOWCEM,PROWADZE ZDROWY ,POLSKI SKLEP,PRODUKTY MAREK WŁASNYCH LIDLA,TESCO, LEADER PRICEA TO ZWYKŁE GÓWNO,O JAKOŚCI DLA ŚWIŃ.PRODUCENCI ,KTÓRZY PRODUKUJĄ TE PRODUKTY,ROBIA ZWYKŁY SABOTAŻ-BO ZARABIAJĄ NA TYM GÓWNIANE PIENIĄDZE,O ILE W OGÓLE ZARABIAJĄ.ALE POLAK-GÓWNOJAD-KUPI WSZYSTKO............
karol / .* / 2005-08-30 07:25
sam jesteś "gównojad" ,poprostu nie maja pieniędzy
Jola / .* / 2005-08-30 13:13
sorki to do tego postu komentarz :) Niektorzy rzeczywiście nie mają pieniędzy i kupują tanią zywność ale są i tacy ze wolą sie ubrać, jezdzić super samochodem czyli wszystko na pokaz ale jeść gówno. Mnie gówno nie smakuje, więc nie kupuję. Każdy ma wybór, każdy także ma inne podniebienie...

Najnowsze wpisy