Forum Forum prawneCywilne

Wprowadzony w bład w sklepie EURO RTV AGD

Wprowadzony w bład w sklepie EURO RTV AGD

darekslask / 2022-01-08 21:25
Witam ja zostałem oszukany przy zakupie telewizora 27 grudnia 2021 ,zastanawiałem się nad SONY i SAMSUNG jak rozmawiałem z sprzedawcami to od razu zaczęli mi polecać SAMSUNGA ze lepszy od SONY bo sony się psuje i system android zły ,nawet nie chcieli podejść ze mną do SONY cały czas zachwalali SAMSUNGA ,nie maiłem swobody wyboru .Po paru dniach okazało się ze SAMSUNG ma gorszy obraz ORAZ tv ma opcje przyciemniania obrazu przy bardziej ciemnych scenach oraz przyciemnia tez napisy białe przy ciemnych scenach jest to bardzo denerwujące, na stronach samsunga jak i forum pisze ze ten typ tak ma . Juz zgłosiłem reklamacje rękojmia

Działaniem wprowadzającym w błąd jest działanie, które powoduje lub może powodować podjęcie przez
przeciętnego konsumenta decyzji, której inaczej by nie podjął
Jak wskazuje nam art. 4 ust. 2 tej ustawy nieuczciwą praktyką rynkową będzie w szczególności działanie lub zaniechanie wprowadzające w błąd
RoKa677 / 194.49.124.* / 2022-02-24 16:28
Człowieku chcesz, żeby ci ktoś doradził i pomógł w wyborze a później płaczesz, że cię "Zmusili" do zakupu "gorszego" TV. Trzeba nauczyć się podejmować świadome decyzje jak dorosły człowiek a nie później płakać.

Najnowsze wpisy