Forum Polityka, aktualnościKraj

Wraca ustawa medialna. SLD dalej przeciw

Wraca ustawa medialna. SLD dalej przeciw

Money.pl / 2009-09-04 08:50
Komentarze do wiadomości: Wraca ustawa medialna. SLD dalej przeciw.
Wyświetlaj:
oszukany / 77.255.221.* / 2009-09-04 20:48
SLD to już nie lewica. To Sekta Lizania Dupy, tym razem pisowskiej. 45 lat byłem wierny lewicy, teraz nie chcę ich znać, ....mać!
historyk / 89.77.247.* / 2009-09-04 20:27
oszukali a teraz się dziwią że nie popierają, co myślą że SLD to półmózgi
PrawdaKtóraBoli / 91.127.56.* / 2009-09-04 08:50
Te dwie partyjki, niby tak negatywnie do siebie nastawiano i tak mówiące jakie to sld albo jaki to pis jest be, nagle szybko znalazły wspólny język.
pis jeszcze rozumiem - jego rodowód, łącznie z rodowodem konusów, tkwi głęboko w socjalizmie! Sami zresztą tworzyli z samąbroną rząd.
Ale, żeby sld tak się zaprzedało.
HISTORYK / 89.77.247.* / 2009-09-04 20:24
może wyjasnisz ten rodowód konusów, mnie się wydaje bardzej ciekawy nic rodowód jedynie słusznej partii, a ten socjalizm to stara spiewka łelit, którym się we łbach porąbało od ich dumnej wiedzy którą wszyscy powinni naśladować ale jest na tyle aspołeczna jak neoliberalizm inteligencji homosowietykus plus gensek fekalia, a tak na marginesie nie widze nic złego w socjalizmie, dorobek państw skandynawskich jest wielki, tylko wydaje się że niektórzy znawcy o wysokim morale mylą socjalizm z solidaryzmem społecznym Tym razem SLD rozumie co to znaczy niszczyć media społeczne i lub je zawłaszczać dla własnych funkcjonariuszy Czy nie lepiej dać sobie spokój i zająć się zdrowiem Katarasińskij szkoda kobiety aby znowu się męczyła i przygotowywała nowego knota, który niemal cała brać kultury i sztuki rozszyfrowała na wejsciu. Jest tyle stanowisk w spółkach skarbu państwa że chyba ich wystarczy dla fachowców z PO i PSL

Najnowsze wpisy