Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wrocław: Zatrzymano dwóch policjantów

Wrocław: Zatrzymano dwóch policjantów

Money.pl / 2008-06-05 23:50
Komentarze do wiadomości: Wrocław: Zatrzymano dwóch policjantów.
Wyświetlaj:
Homo sapiens / 82.139.13.* / 2008-06-05 23:50
znam środowisko policyjne zwłaszcza w pionach Kryminalnych i dochodzeniowych i uważam że jest wolne od łapownictwa zatzryamnia tych policjantó to tylko krzywda rodzin przecież oni nigdzie by nie uciekli. Sąd rozstrzygnie!!!
Ja już mam dość patrzeć w TV jak się na ziemi kajdanuje lekarzy itp. To jest taka sama popisówka
zatroskana / 82.139.13.* / 2008-06-11 09:11
Prawdziwi przestępcy chodzą po ulicach,śmiejąc się z wymiaru sprawiedzliwości.A tu znowu spektakularne zatrzymanie policjantów,pewnie całą" sprawę" można wyjaśnić na poziomie Komendy Policji w Legnicy.
Trzeba igrzysk ? A co z rodzinami ? z dziećmi tych policjantów? Jestem za wykorzenianiem korupcji w każdej dziedzinie życia,ale bez brawury, nie wylewajcie dziecka z kąpielą ,bez szukania na siłę sukcesów.Kto poniesie karę za krzywdę dzieci i rodzin, to jest trauma, z której się nie otrząsną ani zatrzymani policjanci , ani ich rodziny.Mam nadzieję ,że szybko się zreflektują i ich wypuszczą,a Sąd sprawę wyjaśni,oni nie uciekną
sprawiedliwa / 79.189.108.* / 2008-06-19 23:41
myslę ze wszystkie komentarze napisane sa przez kolegow lub rodzine ,prawdziwi przestepcy odsiaduja wyroki a ulicami chodza normalni ludzie ktorzy dziela sie na porzadnych i tych co będa siedziec .. np;zlodzieje chuligani .co do misztala to sie zgadzam powinien siedziec iczekac na proces w wiezieniu .nie powinno byc swiętych krów w naszym kraju.cenie sobie panow z biura spraw wew
znajomy / 82.139.13.* / 2008-06-11 19:51
2008-06-11 12:12:24 | 82.139.13.* | nasturcja
Taki P. Misztal -jeździ Hamerem na przesłuchania, miał
czas na przygotowanie rodziny, adwokatów,również miał
możliwość "mataczenia" i to jest w porządku.Stawiają
zarzuty i tu nie chodzi o niedopatrzenie,bo uważam że tu
tylko o to chodzi,ale o grube miliony, nie ma
aresztu,kajdanek.A tu pokazówka,ciekawa jestem kto
wystawi pierś na przypięcie orderu. To jest nieludzkie ,
to świństwo, tak zniszczyć ludzi , oby ta decyzja
odbijała się czkawką , tym którzy ją wydali.
nasturcja / 82.139.13.* / 2008-06-11 12:12
Taki P. Misztal -jeździ Hamerem na przesłuchania, miał czas na przygotowanie rodziny, adwokatów,również miał możliwość "mataczenia" i to jest w porządku.Stawiają zarzuty i tu nie chodzi o niedopatrzenie,bo uważam że tu tylko o to chodzi,ale o grube miliony, nie ma aresztu,kajdanek.A tu pokazówka,ciekawa jestem kto wystawi pierś na przypięcie orderu. To jest nieludzkie , to świństwo, tak zniszczyć ludzi , oby ta decyzja odbijała się czkawką , tym którzy ją wydali.

Najnowsze wpisy