Forum Forum inwestycyjneFundusze

Wróżka finansowa?!? Dlaczego nie... Słyszałam o większych niedorzecznościach wśród finansistów.

Wróżka finansowa?!? Dlaczego nie... Słyszałam o większych niedorzecznościach wśród finansistów.

skomentuj
Wróżka Bernika / 81.15.170.* / 2009-01-10 10:29
WRÓŻKA BERNIKA

jedyna taka wróżka w świecie finansów


1.Czujesz, że oszukali Cię doradcy finansowi, bankowcy i wszyscy inni sprzedający jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych wmawiając Ci chytrze, że świetlana przeszłość oznacza świetlaną przyszłość? (Pamiętasz te optymistyczne reklamy tuż przed pierwszymi spadkami...)

2.Kupiłeś na tzw. "górce"; i straciłeś większość Swoich pieniędzy, wiarę w "specjalistów" i nadzieję, że kiedykolwiek je odzyskasz?

Jest ktoś, kto nie będzie Cię mamił mirażami łatwych zysków* jak tzw. "specjaliści", którzy zawsze poniewczasie dokładnie Ci wytłumaczą dlaczego ich wczorajsze prognozy się nie sprawdziły....

Jest ktoś, kto nie będzie Cię pouczał używając języka "finansistów", "analityków" i "doradców" (którego chyba sami nie rozumieją;) i nie będzie namawiał Cię do "regularnych wpłat w imię systematycznego oszczędzania z myślą o długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym".

Jest ktoś, kto za pomocą JEDNEJ LICZBY miesięcznie(!) pomoże Ci opanować "toksyczne emocje" towarzyszące aktywnemu oszczędzaniu, tak by Twoje ciężko zarobione pieniądze pracowały tylko na Ciebie, aby nie stały się "toksycznymi aktywami" i nie zapełniały kieszeni "doradców" finansowych, ich mocodawców w bankach i funduszach oraz emitentów reklam sprzedających Ci złudzenia za Twoje własne pieniądze.
Wróżka Bernika posiadła wiedzę (nieomal tajemną...) i nie zawaha się nią podzielić.

Aby dowiedzieć się więcej nie musisz dzwonić na 0-700xx, ani wysyłać SMS-a na 79xx, wystarczy, że wyślesz zwykłego maila ze swoją datą urodzenia i subiektywną oceną swojej skłonności do ryzyka (niska, średnia, duża) na adres: bernika@bernika.eu, a w ciągu trzech dni Wróżka Bernika osobiście wyśle Ci szczegóły oferty.

* dzięki wróżbom Wróżki Berniki, jeżeli oszczędzasz w sposób typowy dla aktywnie oszczędzających (np.w akcyjnych funduszach inwestycyjnych) to zdecydowanie i bez problemu pokonasz zalecaną przez "specjalistów" finansowych strategię polegającą na odkładaniu stałych kwot co miesiąc, gdyż właściwe wykorzystanie każdej wróżby spowoduje, że całkowita zmiana % (procentowa) wartości Twoich oszczędności na zakończenie danej Kampanii Oszczędzania będzie korzystniejsza (wzrost będzie większy lub spadek mniejszy), niż całkowita zmiana % (procentowa) wartości Twoich oszczędności,gdybyś w tym samym okresie, co miesiąc (zgodnie z radami "specjalistów") odkładał stałą kwotę.

WRÓŻKA BERNIKA NIE JEST ZWIĄZANA ŻADNĄ UMOWĄ O DYSTRYBUCJI PRODUKTÓW FINANSOWYCH Z KTÓRĄKOLWIEK INSTYTUCJĄ FINANSOWĄ I JEST CAŁKOWICIE NIEZALEŻNA.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy