Wybór brokera

Kaprys01 / 2012-03-05 13:18
Którego Brokera polecacie żeby wybrać? Mam mały kapitał i dopiero zaczynam przygode z inwestowaniem, rzecz jasna jak na mój początek koszta nie mogą być za duże!! Więc co możecie mi polecić? Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Wyświetlaj:
KajetanHerys / 178.43.136.* / 2021-12-30 11:06
Ostatnio sprawy na fxpro układają się dla mnie całkiem dobrze. W lipcu zarobiłem w sumie około 25-30% zysku. Były też drawdowns, ale głównie na samym początku, kiedy nie rozumiałem jeszcze wszystkich niuansów handlu i sam byłem bardzo głupi. Nie mam żadnych skarg na brokera w tej dziedzinie. Wszystko odbywa się zgodnie z zasadami. Nie zarejestrowałem żadnych zatrzasków ani innych nieprzyjemności. Mam bardzo miłe doświadczenia z fx.
Zbigniew86 / 83.29.191.* / 2021-11-23 12:56
Jest to jeden z niewielu naprawdę profesjonalnych brokerów z dobrymi warunkami handlowymi. Nie ma zbyt wielu brokerów tak wiarygodnych jak FXPRO. Tylko pozytywne wrażenie o ich usługach. Bardzo odpowiedni dla zaawansowanych traderów z różnymi stylami handlowymi. Wiem o czym mówię, ponieważ współpracuję z nimi od 4 lat.
Emily Antwan / 84.17.55.* / 2021-11-02 12:20
Pracuję z fxpro od nieco ponad dwóch lat i nigdy nie miałem żadnych problemów z wycofaniem się z programu. Raz było to 2 dni i było to opóźnienie ze strony banku, a nie FxPro. Zazwyczaj wypłacają pieniądze w ciągu kilku godzin. Nigdy nie zauważyłem żadnych oszustw przy egzekucji. Nie zauważyłem też żadnych oszustw. Nie mam żadnych krytycznych uwag co do pracy brokera i dlatego ich polecam.
Beata Tylia / 217.96.171.* / 2021-11-02 12:18
Stary, dobrze znany i bezpieczny broker z wieloma zaletami. FxPro jest regulowany przez FCA i CySEC, ubezpieczają fundusze klientów, konta są segregowane, nie ma żadnych ograniczeń dotyczących strategii handlowych. Zapewniają również ochronę przed ujemnym saldem - bardzo ważna opcja. FxPro oferuje szeroką gamę platform transakcyjnych, w tym cTrader, MT4, MT5 zarówno dla komputerów osobistych, jak i urządzeń mobilnych. Dobre wsparcie i szybkie wypłaty.
Henryk Tavi / 217.96.172.* / 2021-10-25 13:36
FxPro jest bardzo dobrym międzynarodowym brokerem z doskonałą wielojęzyczną obsługą. Nie musisz się martwić, jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym. Broker utrzymuje również dobre warunki handlowe. Spread jest dość ciasny, zapewniają wiele instrumentów handlowych, szybkie stabilne platformy (platforma mobilna jest również bardzo dobra), szybkie wypłaty. Jest tu wszystko, czego potrzebujesz do udanego handlu.
Mariana / 185.246.208.* / 2021-10-25 13:32
Dość popularny broker z europejską regulacją, nie mam żadnych skarg na jakość usług i konserwacji. Nie zwracam uwagi na drobne problemy, każdy je ma. Najważniejsze jest to, że realizacja jest bezproblemowa, a wypłata zawsze przebiega bezproblemowo. Chciałabym również wspomnieć, że rozpiętość cenowa jest bardzo konkurencyjna. Ponadto, nie ma żadnych ograniczeń dotyczących skalpowania i korzystania z expert advisorów, co jest ogromnym plusem.
AndrzejKaj / 37.120.211.* / 2021-09-28 12:09
Jest to jeden z najlepszych brokerów z technicznego punktu widzenia. Mają doskonałą platformę ctrader z doskonałą realizacją i bez rekwotowań, świetną aplikację mobilną, fxpro ma wiele dodatkowych przydatnych programów. Jestem bardzo zadowolony z handlu z fxpro. Jestem pod ich wrażeniem, nie wiem jak z handlem, ale jestem nimi bardzo rozczarowany.
MateuszNil / 83.29.65.* / 2021-09-02 16:10
Postanowiłem zostawić swoją recenzję po 3 miesiącach działania. Bardzo spodobała mi się platforma transakcyjna - jest to świetna alternatywa dla zwykłych MT, o wiele bardziej nowoczesna i zaawansowana technologicznie. Nigdy nie miałem żadnych rekwotowań, a poślizgi są niezwykle rzadkie, tylko w wiadomościach. Wypłacam pieniądze za pomocą Webmoney lub przez Promsvyazbank (w większości) - jest to najszybszy sposób wpłacania i wypłacania pieniędzy.
KajetanG / 83.29.65.* / 2021-09-02 16:06
FxPro jest bardzo starym i niezawodnym brokerem, z wieloma licencjami. Mam u nich konto przez ostatnie 6 miesięcy. Do tej pory nie było żadnych problemów. Przez ten czas zarobiłem 4500 dolarów. Wypłacam wszystkie te zyski bardzo szybko i nikt mi nie przeszkadza. Wsparcie jest pomocne, dostępne 24/5. Nowoczesna i technologiczna platforma.
BartekMudry / 185.246.208.* / 2021-08-04 11:09
Powinieneś zawsze śledzić rynek, a otrzymasz najlepszy broker. Ich liczba jest nierealna, a połowa z nich to zwykli kucharze i naciągacze. Nawet wśród znanych brokerów nie zawsze można znaleźć dokładnie to, czego się potrzebuje. FxPro jest jednym z najbardziej uniwersalnych brokerów w tej chwili, z bardzo szeroką gamą platform i instrumentów. I co najważniejsze, jest to regulowany renomowany broker, który wypłaca zyski normalnie. Jeden z brokerów, z którymi ostatnio pracuję".
MarcelDr / 80.49.133.* / 2021-08-04 11:06
Jest to jeden z najlepszych brokerów z technicznego punktu widzenia. Mają doskonałą platformę ctrader z doskonałą realizacją i bez rekwotowań, świetną aplikację mobilną, fxpro ma wiele dodatkowych przydatnych programów. Jestem bardzo zadowolony z handlu z fxpro. Jestem pod ich wrażeniem, nie wiem jak z handlem, ale jestem nimi bardzo rozczarowany.
liza / 84.17.55.* / 2021-07-01 21:36
Prawdziwie bezpieczny broker z własną, innowacyjną platformą. Wybrałem FxPro jako mojego głównego brokera rok temu i nigdy nie żałowałem tego wyboru. Chcę również dodać, że zapewniają oni całkiem dobrą i profesjonalną obsługę oraz szybki proces wpłat/wypłat.
Marek!* / 217.97.79.* / 2021-06-30 21:08
Mam dobre przeczucia co do tego brokera. Niedawno zainwestowałem minimalny depozyt do fxpro, handlować około 15% i postanowił zamówić wypłaty do testu, aby zrozumieć przyszłe perspektywy współpracy. Zamknąłem wszystkie pozycje i zleciłem wypłatę całego depozytu. Wypłata została dokonana na drugi dzień po złożeniu zamówienia i nie zadano żadnych pytań. Sprawdzili mnie, dlatego będę tu nadal pracować.
Henryk# / 217.97.79.* / 2021-06-30 21:04
Nigdy wcześniej nie próbowałem ich używać. Współpracuję z nimi już od 2 lat. Nie mam żadnych problemów z realizacją i wypłatą. Jest to doskonały broker i nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłatą. Zrozumiałem, że największy problem jest z tymi, którzy próbują handlować na wiadomościach.
KamilN / 185.246.208.* / 2021-05-01 17:36
Preferuję handel algorytmiczny i Fxpro wydaje mi się jednym z najlepszych i najwygodniejszych brokerów online do tego celu. Pozwalają oni na wszystkie rodzaje doradców ekspertów i stylów handlowych. Zapewniają również wszystkie niezbędne zasoby, takie jak: cAlgo Algorithmic Trading, FxPro Library, FxPro Quant itp.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy