wybor studiow

polloppollop; / 46.113.211.* / 2011-07-06 11:58
Witam
Chyba przyszedl najwyzszy czas abym pomyslal nad wyborem kierunkow studiow. Osobiscie zastanawialem sie nad budownictwem (inzynier budownictwa). Tylko nie wiem czy dam rade z tego wzgledu ze jestem teraz w liceum na profilu matematyka-geografia, z fizyki mam niby 4 (ale nie wiem czy u innego nauczyciela miałbym 2:D) a fizyka i matma (z matma wszystko ok) to podstawa. Macie jakies pomysly na dobre studia techniczne po ktorych mozna godnie zyc?? Jesli tak to prosze o rady bo niestety w moim kregu znajomych i rodziny nikt sie nie orientuje.
Wyświetlaj:
polloppollop; / 109.243.29.* / 2011-07-06 17:19
Wraz nie moge sie w tym odnalezc, wiec napisze wiecej o sobie a moze jakis dobry czlowiek oceni na jaki kierunek i specjalnosc sie nadeje (geodezja i kartografia czy budownictwo a jesli tak to jakie).A wiec zaczynam:
-wole miec gotowy plan pracy zeby nie tracic czasu na niepotrzebne rzeczy
-znajomosc j.angielskiego dobra (mozliwosc poprawienia)
-zawsze interesowaly mnie duze maszyny, koparki,ciezarowki,dzwigi to jest zycie:D
-interesowałaby mnie praca na zewnatrz ale biuro tez moze byc
-jesli wiem za co pracuje nie boje sie ciezkiej roboty
-moglbym podjac prace za granica
-biologia i chemia -nienawidze lecz jesliby byl taki przymus dalbym rade
Jak odkryje jeszcze jakies swoje cechy to napisze.
Jesli ktos jest po budowlance itp niech smialo pisze
kaszkiet / 2011-07-06 13:50
studia techniczne to już lepszy wybór, a jeśli chodzi o dziedzinę, to myślę że ta wskazana przez Ciebie będzie trafna, a jeśli boisz się o fizykę to zawsze możesz się douczyć czy to na korepetycjach czy samemu. Myślę że inżynieria środowiska albo infrastruktura mogą dać Ci później pracę.
Astro / 2011-07-06 13:32
Wybierz któryś z kierunków na AGH w Krakowie, tam uczelnia dba o swoich absolwentów

Najnowsze wpisy