Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wydawało się, że po lądowaniu Talibów w Klewkach nic bardziej nieziemskiego nie może się już Lepperowi przydarzyć. A jednak...

Wydawało się, że po lądowaniu Talibów w Klewkach nic bardziej nieziemskiego nie może się już Lepperowi przydarzyć. A jednak...

Wyświetlaj:
Jerzy / .* / 2005-07-20 09:40
Czy nie rozumie Pan, że im więcej - obojętnie jak -będzie Pan pisać o Andrzeju Lepperze i jego wyczynach, tym więcej głosów dostanie? Czy o to Panu chodzi?
Bartek / .* / 2005-07-02 12:38
Gratuluję autorowi felietonu - znakomity. Uśmiałem się czytając w takiej formie spisane przygody Wodza Leppera. Pozdrawiam Pana Jana serdecznie!
Janusz / .* / 2005-07-02 10:42
Czy nie zauważyliście przeobrażenia "wodza" z głupka, jakim był na początku w męża stanu jakim próbuje być dziś.Lepper zaczął gadać całkiem do rzeczy. To raczej media próbują go, niekiedy zresztą bardzo chamsko, dyskredytować.Daleki jestem od popierania Leppera ale trzeba mu oddać, że przeszedł duże przeobrażenie na lepsze.Vide wczorajsze "Zapraszamy do Trójki" i słowa o obowiązku głosowania w wyborach wynikającym z odpowiedzialnośći za kraj.
Robert / .* / 2005-07-01 09:57
Lepper ma duże szanse wygrać w wyborach. Już sam fakt, że tacy ludzie jak posłowie z Samoobrony weszli do sejmu:) świadczy o głupocie naszego narodu. W tym kraju już chyba nigdy nie będzie dobrze i to jest przykre.
Michał Wolski / .* / 2005-07-01 20:02
Ja głosowałem na SLD i to świadczy o mojej głupocie - skoro chciałem głosować na lewicę (w sensie gospodarczym), mogłem zagłosować na Samoobronę, PiS-off lub nawet LPR. Nie będzie w tym kraju dobrze dopóki nieloty na miarę Gronickiego, Rybickiego czy Balcerowicza będą robić u nas drugie USA - wkrótce nasze slumsy osiągną poziom tamtejszych...Intryguje mnie cała nagonka medialna na Leppera i jego partię - jest głupi, to fakt, w jego partii roi się od ciemnych typów i głupoli, ale czy jest głupszy od Kaczyńskiego? albo Giertycha? Czy członkowie ich partii są "czystsi"? Nie ma takiej możliwości. W takim razie co takiego jest w Lepperze, że wszystkie poprawnie politycznie media próbują (skutecznie zresztą) go ośmieszać? Uważam, że gdyby Lepper mówił, że Balcerowicz to ostoja naszej gospodarki i trzeba go chronić, traktowano by go równie dobrze jak resztę imbecyli z Wiejskiej.Teraz tylko czekam, aż mnie zjedzą zwolennicy wyżej wymienionych "ekonomistów", gdyż na Money.pl tego typu komentarze są niemile widziane i tępione przez "agentów" takich jak Dżordż i X.....a którzy dlai by się zjeść za krainę slumsów...
Zdebal / .* / 2005-07-13 10:10
Sorry. Porównanie Leppera do Kaczyńskiego (nie przepadam za pierwszym i drugim) to jak porównanie rumaka (słabego ale jednak) do osła lub nawet świni.
polonista / .* / 2005-07-13 11:19
Ty najpierw naucz sie poprawnie pisać nazwiska ... a potem sobie możesz porównywać kogo chcesz i z kim chcesz !
Zdebal / .* / 2005-07-20 11:02
Bug zapłac za dobre słowo. Dziekuję za korektę. Taki bład nazywa się literówką. Tobie, poloniście nie muszę tłumaczyc co to znaczy.A tak na marginesie podpisałeś sie z małej litery.
George / .* / 2005-07-04 06:13
Panie Michale, bez przesady. Chociaż muszę przyznać, że głosowanie na SLD najlepiej o Panu nie świadczy. Skąd zaś u Pana takie przeświadczenie, że Gronicki czy Balcerowicz robią u nas Amerykę? Mnie się wydaje, że w Polsce robi się raczej socjalistyczną gnojówę, a wymienieni przez Pana ekonomiści mają w tym swój udział. A co do slamsów... W USA tworzą je przede wszystkim organiczne nieroby i lenie patentowane czyli murzyni, do których dokoptowują niektóre grupy latynosów.
luka / .* / 2005-07-03 07:28
Lepper nie jest głupi. Gra takiego "prostego" człowieka i robi to znakomicie. Niby go oceniają tacy jak ty (ale chyba już nie ja) jako cymbalistę - a facet zbiera głosy, zbiera głosy, zbiera głosy ... Ufff, strach się bać do czego może dojść taki zręczny demagog i populista
Jacek Wojtek / .* / 2005-07-02 01:30
Michal Wolski pisze o slumsach w Ameryce - widac ze glosowal na SLD i jest jeszcze nafaszerowany propaganda lat "gomulkowskich". Na jego obrone pozostaje fakt, ze sam sie przyznal do swojej glupoty.
Kuklunek / .* / 2005-07-01 09:29
Pan Lepper to barwna postać tworząca mit swojego "Ja" . Musi taki ktoś pokazywać się w telewizji jako katalizator. Nie ma szans na wygraną, ale niech się cieszy. Jego ciągle te same powtarzne frazesy odmieniane w różnych przypadkach oprócz mianownika "Wy", "Was" , "Wasze" są nudne i nie przemawiają do społeczeństwa . On ze "swojo Dzido" są siebie warci.

Najnowsze wpisy