Forum Forum nieruchomościRemont

Wygładzanie tynku szlachetnego

Wygładzanie tynku szlachetnego

Desperatka / 89.76.20.* / 2009-11-10 15:42
Starzy właściciele pozostawili mi w spadku jeden pokój w tynku szlachetnym, który nie bardzo mi się podoba. Chcę się zabrać za wygładzenie tego, ale nie mam pojęcia jak. Czy w ogóle warto zabierać się za to samemu, czy to strasznie ciężka praca? No i w jaki sposób to zrobić? Bardzo proszę o pomoc!
Wyświetlaj:
Marekkkkk / 79.184.136.* / 2018-04-23 10:26
Miałem też podobny problem, ze względu że pracuje w tygodniu nie mam czasu na łażenie po sklepie z narzędziami, dlatego zamówiłem niezbędne narzędzia na stronie odadoz.pl, znalazłem to co mi było potrzebne do remontu i zamówiłem. Po za tym przesyłka jak dla mnie przyszła na czas bez opóźnień, było to co zamawiałem. Więc jestem zadowolony.
Piotrr789 / 188.146.66.* / 2017-12-18 09:54
Musiałem niedawno kupić nowe narzędzie, a nie miałem czasem kiedy pójść i to kupić więc zamówiłem ze strony odadoz.pl , po wiem szczerze że jeszcze zamówiłem od nich folie budowlane i emulsję gruntujące. I mogę powiedzieć to że jestem z tych zakupów zadowolony.
Januusz / 188.146.176.* / 2017-11-24 12:06
ja zabrałem się za to sam , kupiłem część rzeczy w firmie bosman (www.odadoz.pl) praca trochę wymagająca,można poczytać jest dużo stron i samemu da sie wyremontować itd to nie jest coś trudnego tylko trzeba znaleść czas. Produkty do remontu typ tynkowanie itd znajdzie odadoz.pl, używałame ich produktów i fajnie się je rozprowadza więc nie mam do nich zastrzeżeń.
nanana / 192.193.245.* / 2009-12-04 14:08
miałam podobny problem co ty. Po poprzednich właścicielach został mi w przedpokoju średnio ładny tynk. Zamówiłam "fachowca" , który po nałozeniu trzech warstw gładzi wszystko wyrównał a po tynku nie ma nawet śladu.

Najnowsze wpisy