Forum W wolnym czasiePodróże

Wyjazdy rekreacyjno - integracyjne

Wyjazdy rekreacyjno - integracyjne

stanislawkokocinski / 2012-04-22 20:52
Szanowni Forumowicze.

Od czasu, gdy zaczęły królować szkolenia oraz wyjazdy integracyjne, odwiedziłem wiele ciekawych pensjonatów oraz hoteli.

Ostatnio jednak za sprawą naszej koleżanki wybraliśmy się na tygodniową integrację do schroniska na Hali Miziowej (dla zainteresowanych: www.halamiziowa.pl).

Byłem sceptyczny, ale muszę przyznać, że takie oderwanie się od cywilizacji wszystkim dobrze zrobiło. Paitball w tamtejszych terenach to coś zupełnie rewelacyjnego.

Teraz planujemy wyjazd do schroniska na Szyndzielni:)

Jeżeli znacie jakieś ciekawe, odludne miejsca to proszę o informacje, rady oraz generalnie wasze opinie na temat takich wyjazdów do obiektów typu schronisko.

Pozdrawiam,
Stanisław
Wyświetlaj:
Piotrek344 / 193.22.83.* / 2013-09-23 12:40
Polecam wyjazdy motywacyjne! Świetnie poprawiają relacje, moblizacje firmowego zespołu. Świetne oferty mają w Biuro Podróży Poznań http://www.travelstyle.pl/ Polecam!
Kamill9 / 2013-04-09 11:28
Może warto wybrać się na Podkarpacie. W Rymanowie jest fajne miejsce Hotel "Jaś Wędrowniczek". Zajmują się oni również organizacją spotkań integracyjnych. Można spędzić ten czas na wiele różnych sposobów, np. wycieczki górskie, paintball, rowery, taneczne wieczory, kabaretowo... Pomysłów jest wiele, tylko trzeba z nich wszystkich wybrać to co najbardziej nam pasuje. Jak chcecie zaczerpnąć więcej informacji, odsyłam do strony jas-wedrowniczek.pl
Irminka22 / 78.8.86.* / 2013-03-18 17:44
Żeby wyjazd nie był nudny, trzeba znaleźć ciekawe miejsce. Zoom Natury w Janowie Lubelskim oferuje na przykład park linowy, na którym można nieźle poszaleć. Myślę, że coś takiego jest o wiele lepsze od zwykłej imprezy integracyjnej.
ZeroNudy / 2013-01-13 13:32
Ciekawe miejsce wyjazdy integracyjnego, to ważna rzecz. Podobnie jak atrakcje, które można zorganizować dla grupy.

Paintball jest jedną z dostępnych opcji przy integracji pracowników. Organizujemy imprezy paintballowe w każdy terenie, sprawdzonym przez nas.

______________________
www.zeronudy.com
jasama / 2012-12-13 21:39
Najfajniej na Mazurach. Świetne wyjazdy firmowe organizuje Koneser House www.koneser-house.pl/wyjazdy-integracyjne.html
ZeroNudy / 2012-11-27 18:06
Tak specjaliści od organizatorzy od Imprez Integracyjnych po różnego rodzaju eventy.

Imprezy Integracyjne i Eventy - ZeroNudy.com
szaramysz / 2012-10-31 20:23
Ja też bym była za jakimś wypadem nad morze albo promem. Skandynawia jest bardzo odludna, na pewno znajdziecie tam mnóstwo pieknych miejsc i okazji do integracji :)
ZeroNudy / 2013-02-14 08:42
Organizujemy oczywiście wyjazdy motywacyjne promem do Danii, ale i również do Niemiec, Słowacji, Czech ( Praga ), Węgier ( Budapeszt ), Norwegii i Szwecji.

____________________
http://zeronudy.com/
wiolko / 83.25.153.* / 2012-10-26 19:19
Na wyjazdy integracyjne jak najbardziej nadają się rejsy promem :-)
Klimat morski oraz wspaniała atmosfera, która się tworzy podczas rejsu, gdy nikt nawet szef, nie może stąpać twardo po ziemi, hehe ;p :-)
Ja byłam na takim rejsie integracyjnym z Unity Line i jestem zadowolona, gdyż była to moja pierwsza praca i swietnie się z ludzmi zintegrowałam ;-)
baron84 / 2012-11-28 08:45 / Bywalec forum
prawda jest taka że na wyjazdy integracyjne nadaje się dosłownie wszytsko, bo i tak polega to na tym, ze wszyscy się spiją i staje się im obojętne gdzie są , w jakich warunkach
docha / 89.191.167.* / 2013-04-09 09:31
no bez przesady, mieliśmy wyjazd szkolenie + integracja, właśnie na promie, nie twierdzę, że alkoholu nie było, bo był i to w sporej ilości (pozdrowienia dla barmanów z Polonii ;)), a jednak wszyscy wszystko pamiętają ;) Tam nie tylko siedzisz i pijesz, jest świetna zabawa, impreza d białego rana, zdążysz wszystko spalić na bieżąco ;)
Claudia21 / 83.11.140.* / 2013-03-28 21:02
Niby tak, ale nie każdy pije (chociażby względy zdrowotne niektórym na to nie pozwalają) wiec jest nadzieja, że ktoś będzie coś z wyjazdu pamiętał. he
A jeśli chodzi o tą ofertę
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_grup/oferta_promocyjna/prom_wolin_na_wylacznosc
To wydaje mi się, że jest ciekawa i samo miejsce (środek morza) powoduje, że co nieco będzie się pamiętać. he :)
bszaska / 31.11.131.* / 2012-09-12 11:47
gdzieś czytałem, że lepiej pracownikom fundować wyjazdy wakacyjne, motywacyjne czy integracyjne niż dawac podwyżki.
Mój szef chyba też wychodzi z takiego założenia bo nawet podpisał wieloletnią umowę na Portugalie. To chyba nazywa się timesharing, jakos tak.
Tak czy inaczej podoba mi sie to :)
akurat_nie / 164.127.33.* / 2012-08-07 17:55
świetne wypady tego typu organizuje amarula, proponuję polecić pracodawcy tę firmę :) rzeczywiście ciekawe wyjazdy, można się sprawdzić nie tylko podczas mocno zakrapianej imprezy!
cem-m / 83.4.179.* / 2012-08-24 12:26
ja myślę, że może nie warto się samemu męczyć z organizacją takiego wyjazdu lepiej zlecić to specjalistom, komuś kto ma doświadczenie w tej dziedzinie. Widziałam ofertę amaruli i jest super. Chciałabym, żeby i u mnie zorganizowali taki wyjazd.
przezorny / 2012-10-25 21:53
Wszystko zależy na ile osób organizuje się taki wyjazd. Najważniejsze jednak to znaleźć odpowiednie miejsce, tak, żeby były wygodne noclegi, ciekawa okolica, miejsce do zabawy i jakieś atrakcje dookoła. To wszystko można znaleźć w promenadzie:
http://www.promenadacountry.pl/core/generic.php?_PageID=39649&utm_source=p&utm_medium=P&utm_campaign=P
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy