Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wynik Kredyt Banku lepszy od oczekiwań

Wynik Kredyt Banku lepszy od oczekiwań

Money.pl / 2007-11-09 12:13
Komentarze do wiadomości: Wynik Kredyt Banku lepszy od oczekiwań.
Wyświetlaj:
izabelka098 / 2007-11-09 12:13
nic dziwnego- Kredyb Bank zadziwiajaco czesto pojawia sie w tle programow Pani Jaworowicz jako bank który najpierw udziela kredytów a potem znienacka je wypowiada i przejmuje za bezcen zastawiony majatek przedsiebiorstw. A jak to tam bylo z tym komornikiem sadowym i sedzią prywatyzujacymi Zaklady in. Kasprzaka???? Sedzia kupił okazyjnie jacht od Kredyt Banku?????
Kanonik / 193.115.41.* / 2007-11-21 13:35
jak widać powyżej konkurencja ucieka, a Kredyt Bank stoi w miejscu! mnie to nie dziwi, bo jeśli Bank nie dba o dobrego pracownika to traci podwójnie w przypadku jego odejścia - raz że merytorycznie, a dwa że wraz z pracownikiem odchodzą jego Klienci, a tym samym i dochody dla banku. Tak więc ostre cięcie kosztów nie popłaca, o czym dobitnie wie konkurencja. Ciekawe kiedy zmieni się coś w tej sprawie w Kredyt Banku...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy