Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyniki finansowe spółek. Idzie ogromna lawina danych

Wyniki finansowe spółek. Idzie ogromna lawina danych

Wyświetlaj:
mega bessa / 78.8.115.* / 2012-03-20 16:46
MAMY 3 ROK Z RZĘDU ŻE WIOSNĄ KOŃCZY SIĘ DRUKOWANIE I OD RAZU WSZYSTKO ZACZYNA SPADAĆ , AKCJE , SUROWCE , OBLIGACJE
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:43 / Tysiącznik na forum

Wielu tu rozżalonych, że nie rośniemy razem z USA

więcej jest tych co płaczą, że w stanach nie spada i nie ma armagedonu.

..jak się zostało na peronie bo nie miało się jaj i umiejętności do inwestowania to pozostał tylko płacz po forach i popisywanie się głupotą :)
Eternit / 87.204.0.* / 2012-03-20 17:33
Jak w USA rośnie to u nas stoi jak w USA spada to i u nas spada. Tak to jest w tym POpapranym kraju.
synonim / 2012-03-20 16:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

więcej jest tych co płaczą, że w stanach nie spada i nie ma armagedonu.

..jak się zostało na peronie bo nie miało się jaj i umiejętności do inwestowania


ale o czym ty piszesz, przecież tu mało kto kupuje w USA a GPW jest mniej więcej w tym samym miejscu w którym było wtedy zanim pociąg w USA odjechał

mnie tam wali (a raczej śmieszy) czy rośnie czy spada w USA bo i tak GPW na to nie reaguje
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:52 / Tysiącznik na forum


ale o czym ty piszesz

przecież się plakujecie, że jak u nich przyjdzie korekta, krach to my spadniemy do 1500, to o co kaman, czego znowu nie zrozumiałeś w moim wpisie.
synonim / 2012-03-20 16:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

przecież się plakujecie, że jak u nich przyjdzie korekta, krach to my spadniemy do 1500


ja nic takiego nie pisałem

jak u nich przyjdzie korekta to spadniemy ale nie za mocno bo nie rośliśmy razem z nimi

mocniejsze spadki widzę dopiero od maja a do kwietnia podtrzymuję swój scenariusz bazowy o korektach z lokalnym szczytem rocznym w kwietniu właśnie (jeśli znów nie wyskoczy jakiś trup z szafy)
dr_dreyfus / 2012-03-20 17:06 / Tysiącznik na forum


Wielu tu rozżalonych, że nie rośniemy razem z USA

to był główny wątek wywołany do dyskusji przez ciebie :)
ja nic takiego nie pisałem

to nie zrozumieliśmy się :)

wpis OK
ALBERT prezes naszego klubu / 78.8.115.* / 2012-03-20 16:41
moje spółeczki w portfelu wszystkie na ziolono dzisiaj po 10-20% , nie wiem czego wy się boicie , taka hossa że HEJ , 13 % w tym tygodniu z palcem w dupie
J B / 2012-03-20 16:47 / Bywalec forum

po 10-20%


, 13 % w tym tygodniu

Teraz opowiedz o sierotce marysi
Mariusz janoweski / 178.42.162.* / 2012-03-20 16:40
Headlines only via Bloomberg for now, with some very modest downside in the stock for now:
*CONSUMER REPORTS STUDYING WHETHER APPLE IPAD POSES INJURY RISK *CONSUMER REPORTS SAYS IT'S TESTING IPAD AMID REPORTS OF HEATING *APPLE'S IPAD SUBJECT OF THERMAL ANALYSIS BY CONSUMER REPORTS
Perhaps this is Apple's way of allowing us to eat iPads warm? A new feature not a bug? Or perhaps it is really smart as we see gas prices rise as a way to heat our homes more efficiently (although in the new normal cold weather is a thing of the past so it may have been unnecessary)?
mega bessa / 78.8.115.* / 2012-03-20 16:36
ja tam widze mega siłe w naszym rnku dlatego trzymam z ALBERTEM i tymi 13 % w tym tygodniu , może się ze mną podzieli kasiorką ze swoich świetnych analiz
synonim / 2012-03-20 16:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Największą przeszkodą stojącą na drodze gospodarczego ożywienia są duże podwyżki podatków, które wejdą w życie w przyszłym roku – przekonuje Martin Feldstein, profesor Uniwersytetu Harvard i były doradca prezydenta Ronalda Reagana. Wyższe podatki zepchną w przyszłym roku Stany Zjednoczone w nową, głęboką recesję

http://www.pb.pl/2573234,36046,to-wywola-nowa-gleboka-recesje-w-usa

W przyszłym roku będzie już po wyborach i zacznie się brutalna prawda

To już wiecie dokąd będzie trwać hossa w USA
mega bessa / 78.8.115.* / 2012-03-20 16:37
przecież cały czas poaję że dług do PKB w USA to 1,1 % i rośnie 1,5 bln $ rocznie czyli za rok będzie 120% dług do PKB a to poziom Grecji tylko SKALA JAK Z BOMBĄ ATOMOWĄ
eolonor / 83.5.189.* / 2012-03-20 16:26
w Polsce zeby byc zauwazonym, trzeba:
a) kogos obrazic
b) powiedziec cos idiotycznego
c) drzec sie glosniej niz inni
d) rzucic czyms w cos, albo kogos
e) pracowac ciezko cale zycie
f) wszystkie odpowiedzi sa bledne
g) wszystkie odpowiedzi sa poprawne
h) "wez spier... idioto"
stary Dr. Dreyfusa / 193.93.204.* / 2012-03-20 16:23
Ale jutro będzie dzida, odreagowanie ostatnich dni - dobra nasza synu - kupuj za ostatnią rentę babci - atak na akcje jak w 2007. Pamiętasz synu?
synonim / 2012-03-20 16:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wielu tu rozżalonych, że nie rośniemy razem z USA

Ale paradoksalnie to właśnie nieprzerwane wzrosty w USA są temu winne - wszyscy czekają na korektę w USA więc boją się kupować

A korekty jak nie było tak nie ma

Więc nie robi nic i nie kupuje

A jak nie kupują to nie rośnie

Myśli tak: kupię a tu zacznie się korekta w USA i stracę

Więc paradoksalnie to właśnie brak korekty w USA przyczynia się do tego chorego klinczu

Wyprzedaż rozjaśniłaby sytuację - rynek gdzieś złapałby dno i pojawiłby się kapitał z boku gotowy jako paliwo do wywołania dalszych wzrostów

A tak to nie ma kapitału, nie ma jasności sytuacji

No ale jak Amerykanie chcą udawać wielkich bogaczy z wiecznie rosnącą giełdą, która nie ma prawa spadać w roku wyborczym to tak się to kończy

Oczywiście to nie jedyne przyczyny słabości GPW i sa też inne - spowolnienie gospodarcze w regionie, wysoka inflacja, widmo podwyżek stóp, kiepskie wyniki kwartalne spółek i widmo spadku inwestycji oraz poniesienia kosztów w związku z Euro 2012

Ale to już jest wiadome

Tak więc ci co liczą na odpał do 2600 niech wpierw poczekają na korektę w USA bo inaczej małe szanse
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:29 / Tysiącznik na forum


Wyprzedaż rozjaśniłaby sytuację - rynek gdzieś złapałby dno i pojawiłby się kapitał z boku gotowy jako paliwo do wywołania dalszych wzrostów

A tak to nie ma kapitału, nie ma jasności sytuacji

z tym wpisem mogę się zgodzić jeżeli złapiemy konsensus co do głębokości spadku naszej GPW.

...nie widzę zejścia poniżej wrześniowych dołków :)
!!!!!!!!! / 178.73.63.* / 2012-03-20 16:25
wypisujesz brednie.A co z gieldami w Unii,dla przykladu z niemiecka,tez nie rosnie.Juz pisalem,ze powodem jest wysokie oprocentowanie polskich obligacji,na ktore jest stale ogromny popyt i ktore sciagaja kase z rynku.I tak zostanie,dopoki RPP nie zacznie obnizac stop procentowych a w tym roku NIE zacznie.
Po co smiecic,jak sie nie ma pojecia???
idz,zaprodukuj sie nainnym ,NORMALNYM portalu ,to szybko sie dowiesz kim jestes.
synonim / 2012-03-20 16:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A co z gieldami w Unii,dla przykladu z niemiecka,tez nie rosnie


Bzdura, niemiecka giełda ma zaledwie 5% do szczytów z 2011 a my aż 20%

Co prawda niemiecka giełda nie pokonała szczytów z 2011 tak jak amerykańska ale to dlatego, że Niemcy są w regionie gdzie jest recesja i kryzys długu a USA na razie nie ma oficjalnej recesji


powodem jest wysokie oprocentowanie polskich obligacji,na ktore jest stale ogromny popyt i ktore sciagaja kase z rynku


Tylko się już nie zastanowiłeś czemu wolą polskie obligacje a nie akcje? Za trudne to dla ciebie było - rozumiem. A wolą je właśnie z powodów o jakich pisałem

Poza tym obligacje były na obecnych szczytach też w 2011 i nie przeszkadzało to akcjom jakoś rosnąć więc opowiadasz takie sobie bajeczki


idz,zaprodukuj sie nainnym ,NORMALNYM portalu ,to szybko sie dowiesz kim jestes


weź przestań
J B / 2012-03-20 16:50 / Bywalec forum
wola obligacje ,to tu jest pewnosc 100 % wyplacalnosci i to ze stopa wieksza niz w innych krajach.
reszte pomine,bo szkoda czasu
synonim / 2012-03-20 17:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

wola obligacje ,to tu jest pewnosc 100 % wyplacalnosci


to se popatrz na obligacje PIIGS a przede wszystkim greckie

era pewnych obligacji już minęła

a
reszte pomine,bo szkoda czasu
kamzmmmd / 77.255.100.* / 2012-03-20 16:18
Lotos to spółka z przyszłością.
aaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-03-20 16:10
Forum psycholi przechodzi dziś samych siebie:))
synonim / 2012-03-20 16:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Forum psycholi

którego jesteś bardzo aktywną częścią od lat
????? / 178.73.63.* / 2012-03-20 16:16
no niestety,wlasnie widze.Tak mi mowili,ze to jest NAJGORSZE forum w Polsce obecnie,nawet napisali to na blogu finansowym,ale nie wierzylem.
To co tu wypisuje,po prostu jest niewiarygodne.Moze warto tym zainteresowac media,zeby pokazali tych ****** ???
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:19 / Tysiącznik na forum


no niestety,to miejsce przyciaga jak magnes wszystkich pomylencow.

pozd.:))
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:11 / Tysiącznik na forum
:))))))))))))))))))))

kosmos :)))))))))))))
aniooł / 95.49.231.* / 2012-03-20 15:56
A z jakiej racji te akcje mają rosnąc , z tych danych z Ameryki a kogo one dotyczą co my z tego mamy ze unich jest dobrobyt ? . Obama powie że mają się śmiać i będą się śmiali a dopiero takie dane potem zrobią korektę tak jak ostatnio często im się zdarza
ence pence / 78.8.242.* / 2012-03-20 15:55
oficjalne bezrobocie w Polsce to 13.5%
ale jesli dodac ok.1.8 mln Polakow zmuszonych na stale lub dorywczo pracowac za granica to wychodzi jakies 28% ,porownaj to np.z Czechami
aha i porownaj tez kurs pln/korona na przestrzeni np.10 lat moze cos z tego skumasz
..
!!!!!!!!!! / 178.73.63.* / 2012-03-20 16:11

wychodzi jakies 28%

no niestety jestes durniem.Wez kalkulator i policz sobie ile ludnosci musialaby miec Polska,zeby to sie zgadzalo.
Nikt Polakow nie zmusza do pracy zagranica,wrecz odwrotnie;wyjezdzaja najlepsi i najzaradniejsi,po prostu tam wiecej zarabiaja.Natomiast aktualnie trend jest odwrotny:Polacy wracaja do kraju ,bo tu zarobki poszly w gore,zwlaszcza dla tych,ktorzy znaja system pracy na Zachodzie to raz,po drugie tam tak dobrze juz nie palca a i o prace ciezko..Poza tym w kazdym kraju wyjezdzaja i wyjezdzali ludzie do pracy i nikt tego tak nie liczy.
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:24 / Tysiącznik na forum
u nas takie bezrobocie, że 3/4 zatrudnionych wali po 10-12 godzin dziennie 6 razy w tygodniu .
?????? / 178.73.63.* / 2012-03-20 16:30
dokladnie,za kazdym razem ,jak ide na zakupy,widze kartki "pracownika(ow)
przyjmiemy od zaraz i NIKT sie nei pcha"
Mlodzi ludzie wola siedziec u mamusi,bo "za tyle nie bede pracowac".
Czlowiek ,ktory naprawde ma problemy ,bierze KAZDA prace a w miedzyczasie szuka lepszej.'Ide o zaklad,ze ci tutaj,od switu do nocy wypisujacy to wszystko,to zle wyksztalceni,bezrobotni,na utrzymaniu meza/zony/rodziny ,wylewajacy tu swoje frustracje,bo wpisy takich samych jak oni nieudacznikow podnosza ich na duchu.To forum to cos jak Klub anonimowych alkoholikow.Pisza to samo co ja,acha,to znaczy z e nie jestem sam ,a nawet sa jeszcze glupsi niz ja,tak synonim ?????
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:38 / Tysiącznik na forum
ci z forum nie chodzą na zakupy, stara mamusia za nich robi ze swojej renty, po przyjściu poskarży się, że drogo, to synuś z córcią wypisuje brednie jakie jest u nas podłe życie .
dr_dreyfus / 2012-03-20 16:16 / Tysiącznik na forum

wyjezdzaja najlepsi

polemizowałbym z tym twierdzeniem, spędziłem tam trochę czasu już od 1990 i widziałem te domy emigranta [Germania] po Niderlandy :)

sama stonka to jest odpowiedni komentarz:)
aaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-03-20 16:03
Dodaj do tego 20mln Polaków zmuszonych na stale lub dorywczo pracowac w kraju to bezrobocie masz 99%!!! Taka jest prawda.
eolonor / 83.5.189.* / 2012-03-20 15:33
koniec marzen ze warszawska gielda nadgoni. bylismy slabsi na wzroscie, bedziemy silniej spadac. nic tylko czekac az to peknie.
janlew nielogo / 31.11.149.* / 2012-03-20 15:27
to będzie taki sam ruch jak w sierpniu - już zarabiam na S a to dopiero początek
heh / 194.237.142.* / 2012-03-20 15:29
W zeszłym tygodniu trochę Cię przycisnęło ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy