Forum Spółki giełdowe PKP Cargo SA

Wyniki PKP Cargo rosną. Pozytywny efekt przejęcia AWT

Wyniki PKP Cargo rosną. Pozytywny efekt przejęcia AWT

skomentuj
Wyświetlaj:
Dala 1 / 109.241.78.* / 2015-08-27 21:14
Świetna manipulacja informacją, jak sukcesy można przekuwać w porażkę, czepiacie się, normalnie gminy zadłużają się ponad swoje możliwości biorą kredyty pod inwestycje, z resztą jak każde miasto, firmy czy większość Polaków, żeby np. kupić mieszkanie. Z artykułu wynika, że w gminie wzrosło zatrudnienie, inwestycje, ilość firm itp. Rzeczywiście 6 tys. wynagrodzenia, za zarządzanie gminą, to chyba śmieszna kwota, najlepiej żeby pracowała za darmo. Piszecie że zbudowała basen za 6 mln, pewnie działa i wszyscy korzystają a np. w Słupsku wpompowano wiele razy więcej w miejski Aqua Park, budowę przerwano, wszystko niszczeje, miasto Słupsk gdzie wcześniej rządził prezydent z opcji SLD, obecnie rządzi tam Pan Biedroń, prócz tego że ma ogromne długi i kredyty, ma do zapłacenia karę w wys. 21 mln zł. a kasa pusta To jest dopiero temat, ale jakoś o tym cisza....
Żona / 77.65.15.* / 2015-08-27 15:40
Ta firma to moloch, który nie dba o swoich pracowników. Ostatnio zatrudniali maszynistów, a teraz wysyłają swoich pracowników na delegacje, gdyż nie ma dla nich zajęcia. Muszą zostawić rodzinę, studia i nie otrzymują za to o wiele wyższych zarobków.
Jest to praca na telefon, non stop pretensje, presja czasów i jeżdżenie starymi, ledwo jeżdżącymi lokomotywami. Nie warto tam się zatrudniać dopóki nie podniosą standardów i nie chodzi o te finansowe, ale o lepszą logistykę pracy i normalne traktowanie pracowników.
Sukces tej firmy jest widoczny tylko w tabelkach i większej pensji dyrektorów.
Kasia240 / 77.255.89.* / 2015-08-27 14:40
witamy na ul. Francuskiej...
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy