Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wysłannicy fiskusa będą jak Świadkowie Jehowy

Wysłannicy fiskusa będą jak Świadkowie Jehowy

Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-07-07 12:17 / Tysiącznik na forum
O ile wiem, Świadkowie Jehowy za kasą nie latają...
Na ich miejscu, podał bym do Sądu pismaków o obrazę uczuć religijnych i zażądał odszkodowania na tyle aby na nową Świątynię starczyło...
civivifjfnf / 95.108.113.* / 2013-07-07 07:18
Trzeba kupić rottweilera i wypuścić panów skoro chcą wejść.. Ale za zachowanie psa "nie odpowiadam" a ten nie przepada za obcymi ;-)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
też mi / 178.181.193.* / 2013-07-06 20:00
jakiego fiskusa? Toż to platformiany POmysł. Od kiedy fiskus ustanawia prawo w Sejmie. Zatem drogi redaktorzyno nie twórz interpretacji szwindli tworzonych przez platformianych geniuszy od gmerania w cudzych kieszeniach.
Floyd / 2013-07-06 20:24 / Tysiącznik na forum
Masz coś na sumieniu?
Oszustów podatkowych należy gonić bardziej niż zwykłych kryminalistów bo są bardziej niebezpieczni dla wspólnoty jaką jest państwo.
Przypuszczam, że tego nie rozumiesz, ale nie jest moją rolą ci to tłumaczyć.
Kolo_ / 94.112.83.* / 2013-07-08 00:54
> Masz coś na sumieniu?

Nie.. ale rozum w glowie za to mam.. i staram sie myslec a nie ogladac hity w stylu Pamietniki z wakacji.. itp...
Tego tez zycze....
Suzi1153 / 109.207.150.* / 2013-07-07 20:29
popieram ! znam wielu takich co zasuwają na czarno od wielu lat ubezpieczeni w Urzędach Pracy i prowadzą luksusowe życie
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-07-07 08:52
Zdajesz sobie sprawę co piszesz i co za tym idzie nie poraża cie stan twojego umysłu.
Floyd / 2013-07-07 14:31 / Tysiącznik na forum
To oczywiste, że stan mojego umysłu jest kiepski jeśli nie popieram cwaniaczków, kanciarzy czy hochsztaplerów wszelkiej maści.
Póki jeszcze takich jak ja nie zamyka się w szpitalach, to jeszcze nie jest najgorzej.
pola989930 / 178.183.195.* / 2013-07-06 09:12
Skarbówka musi się najpierw wytłumaczyć z gorliwości w niszczeniu wielu firm.To co się teraz proponuje,to skandal.Obywatele muszą się zwrócić do Rzecznika Praw Obywatelskich.To nie przejdzie,gdyż już sam projekt zakłada,że obywatel jest przestępcą.W jaki kraj przekształca się Polska.Wszyscy wszystkich podsłuchują,zero moralności przy tworzeniu nowych ustaw,to działanie na szkodę obywateli.Jeżeli państwo szuka pieniędzy w naszych kieszeniach,a nie potrafi uszczelnić wycieku kapitału za granicę,gdzie są grube miliardy,o czym wszyscy wiedzą,jeżeli w tym kraju nic nie działa oprócz korupcji,to znaczy że to państwo nie działa.Może lepiej zająć się działalnością banków drenujących polski rynek z kapitału.Może przyjrzeć się działaniom doradców premiera z Rady Gospodarczej.Czy rząd nie zna projektu "Chopin"?Przecież,to trybunał Stanu.Co w tym przypadku zrobiła KNF?Aha,zapomniałam kto wchodzi w jej skład.Ludzie uciekajcie z PKO SA,bo boss Uni Credito Banka zaczyna lobbować w stronę największego banku rosyjskiego i na wasze hipoteki wejdą Sowieci.Wyszli militarnie i wchodzą ekonomicznie.Och,jak oni się starają by wejść na polski rynek.Jeżeli polskiej polityce nie przybędzie rozumu i moralności,to my pogibli.
Elektro Devil / 2013-07-06 08:42 / Tysiącznik na forum
redaktorek z wypiekami na twarzy "odwaznie" wyraził dezaprobatę na zapędy inwigilacji rządu Platformy anty-obywatelskiej.
Gdyby podrzędny radny z PiS zaproponował taki pomysł Wybiórcza i jej media grzmiały by tydzień.
zxc12 / 83.28.128.* / 2013-07-06 08:10
oni są gościnni więc im to nie przeszkadza aby tylko ich nie podsłuchiwać.
Aby lody kręcić było z czego plebs trzeba ogołocić z kasy.

Najnowsze wpisy