Forum Polityka, aktualnościKraj

Wyszkowski nie chce zbiórki pieniędzy na pokrycie roszczeń Wałęsy

Wyszkowski nie chce zbiórki pieniędzy na pokrycie roszczeń Wałęsy

Wyświetlaj:
krys774 / 83.29.64.* / 2013-03-02 20:24
stawiam pytanie---dlaczego Wałęsie uchodzi na sucho fakt,że wypożyczył swoja teczkę---zniszczył akta---oddał niekompletne i ---co---nic---cisza.
antyelektorat / 2012-12-03 04:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"Jeśli ktoś jeszcze wątpi, to warto przeczytać książkę pani Danuty Wałęsowej, niekoniecznie całą, ale fragment dotyczący początku lat 70., kiedy to wedle insynuacji niecnego Wyszkowskiego miał nasz narodowy symbol bolkować i brać za to pieniądze. Pisze pani Danuta, że było w tym czasie ciężko, ale mąż na szczęście regularnie przynosił do domu dodatkowe złotówki, po tysiąc, dwa, które wygrywał w totalizatorze. Pani Danuta zauważa przy tym, że mąż gra z pasją do dziś, ale od tamtych czasów już nigdy nic nie wygrał, co – jej zdaniem – dowodzi mądrości bożej, opatrzność widzi wszak, że pieniędzy, których wtedy brakowało, teraz już nie potrzebują."
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2012-12-02 22:25
Wałęsa oddaj każdemu te obiecane 100 000 zł a nie urządzasz za to coroczne wyżerki imieninowe z kolesiami..... a mówi, że taki biedny... to skąd kasa na takie imprezy co roku?????? Z tego co pamiętam (jak mówił w wywiadach) to każde wynagrodzenie oddaje na cele charytatywne.... DZIWNE..... NIE MIEĆ KASY I TAK UCZTOWAĆ.....
win / 86.144.19.* / 2012-12-02 22:12
Panie WYSZKOWSKI-obecnie w TYM kraju dominuje zaklamanie,wybielanie i zamiatanie niewygodnych spraw pod"dywan".Dlatego WIELKI SZACUNEK i poparcie w dochodzeniu do PRAWDY (jaka by nie byla).Obalenie rzadu J.Olszewskiego jawnie wskazuje na sprawcow i ich mocodawcow.Okragly stol ?czy tez WYROLOWANE spoleczenstwo?
prawda1989 / 83.30.103.* / 2012-12-02 22:36
Może popytaj chłopino kto z rzmienia Solidarności był delegowany do negocjacji okrągło stołowych?Jako członek Solidarności dokładnie pamiętam że delegowaliśmy do negocjacji Kaczyńskich (podawali wtedy że są prawnikami z wykształcenia).Przecież sam Kaczyński i Kiszczak publicznie mówili że spędzili mnóstwo czasu ze sobą na negocjacjach.Ludzie co wam w tych baniakach się poprzestawiało że oskarżacie o to Wałęsę oraz Tuska.Przecież to jakiś obłęd!!!!!
condor11 / 83.27.239.* / 2012-12-03 07:07
Oj tragiczna pozostalosci negocjacji okraglostolowych, ja ten nie pamietam ktoz to zasiadl do negocjajcji wiec jezeli masz tak dobra styropianowa pamiec to przypomnij dokladnie nazwiska negocjatorow abys byl choc troche wiarygodny....
Edek niemiec / 194.19.229.* / 2012-12-02 23:02
No tak,tylko,że "skierowanie do sanatorium", nie oznacza dobrego pokoju i obsługi.Jak,się zorientowali o co chodzi to nie chlali z Kiszczakiem.
stop BOLKOM / 178.36.209.* / 2012-12-02 21:59
Ten Wałesa - to był BOLKIEM czy nie?
Ten Wałesa - to był BOLKIEM czy nie?
Ten Wałesa - to był BOLKIEM czy nie?

... bo juz sie pogubiłem.
prawda1989 / 83.30.103.* / 2012-12-02 23:14
Jeden facet widział taki papierek który świadczył że Bolkiem MÓGŁ być L.Wałęsa.Widział taką notatkę w teczkach SB-i jako dziennikarz podał to do publicznej wiadomości bo to był jego obowiązek.Jak się okazało nikt nie może go zmusić do tego żeby ujawnił dokładne źródło informacji bo takie prawo gwarantuje mu prawo do ochrony informacji dziennikarskiej.Jako polityk ten facet nie oskarża L.Wałęsy o współ pracę z SB ale nie neguje tego.Przeczytałem mnóstwo informacji i sprawozdań z procesów gdzie oskarżano L.Wałęsę bo chciałem się przekonać o tym czy naprawdę są jakieś dowody że L.Wałęsa współpracował z SB.To wszystko tak wygląda jakby ktoś o mnie napisał że jestem garbaty.Prywatnie nie można go zmusić do tego bo on nie może napisać w gazecie przeprosin że (przeprasza mnie że nie mam garba) bo on nie wie czy go nie mam.A tak naprawdę banda krasnala chciała zgnoić L.Wałęsę który miał wykształcenie zawodowe a podstawić w jego miejsce innego Lecha z tytułami naukowymi.Podobno gdyby udało im się podstawić burka lepiej by to wyglądało.Na szczęście Bóg potrafi dopilnować sprawiedliwości i ukarać chama.No cóż z wyrokami Boga się nie dyskutuje a ja jako chrześcjanin nie zamierzam walczyć z Bogiem budując pomniki jego wrogom.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-12-03 07:25
Sprawozdań z procesów, w których nie dopuszczano do zeznań świadków? Nie było bardziej wiarygodnych informacji? A może na temat dokumentacji znalezionej w gdańskim oddziale UOP? A może ze śledztwa w sprawie zdekompletowania teczki "Bolka" (jasne, krasnoludki poprosiły o teczkę a potem ją odesłały w kopercie z zakazem otwierania ...)? Za trudne? No to może wystarczyłoby chociaż obejrzeć film "Tajne specjalnego znaczenia" - zrobiony właśnie przez TVN a potem cenzuralnie ukryty jak w powieści Orwella ...
Zbyszek244 / 77.89.125.* / 2012-12-02 21:37
Szacunek Panie Wyszkowski -świetnie, że sprawą zajmie się Europejski Trybunał Praw Człowieka -niech cała Europa-cały świat pozna prawdę -komitet noblowski -powinien zażądać zwrotu Pokojowej Nagrody Nobla
misko.LO / 87.105.8.* / 2012-12-02 21:15
i ... sąd chce mu przyznać kilkadziesiąt tysięcy odszkodowania za wypadek, który sam spowodował. Teraz numer z synalkiem premiera ... PO PROSTU: BIAŁORUŚ!
L_W / 83.5.204.* / 2012-12-02 21:10

adwokat Ewelina Wolańska nie chciała ujawnić, ile kosztowała emisja komunikatu.

Nie chciała ujawnić? Dlatego, że nic nie kosztowała! Takie rzeczy TW "Bolek" ma w TVN za darmo.
Edek niemiec / 194.19.229.* / 2012-12-02 20:25
Obecna POlska to kraj "cudów", zwłaszcza jeżeli chodzi o wyroki sądów,gdzie nie bierze, się pod uwagę oczywistych dowodów. W każdym cywilizowanym kraju np. w Niemczech taki numer by nie przeszedł.Takiego sędziego,który wyklucza oczywiste dowody w sprawie, środowisko zawodowe wykluczyło by natychmiast, aby nie być posądzonym o stronniczość.
Tylko radziecki model sędziów i adwokatów i ich stowarzyszeń może takie "cóś" traktowac jako egzegezę prawną.
poprzecie / 46.186.58.* / 2012-12-02 20:21
Zewrzyjcie szeregi na antenie TVNu.
Dajcie odpór Rydzykowi.

Najnowsze wpisy