Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wzrost bezrobocia mniejszy niż prognozowano?

Wzrost bezrobocia mniejszy niż prognozowano?

Money.pl / 2009-08-18 19:29
Komentarze do wiadomości: Wzrost bezrobocia mniejszy niż prognozowano?.
Wyświetlaj:
PrawdaKtóraBoli / 85.186.255.* / 2009-08-18 19:29
Wszystko, co nie jest złe dla Polski, jest złe dla nich. Oczywiście, kiedy oni nie rządzą. Tak już mają ci synowie Rajmunda i bracia w wierze Bagsika.
kaczordonald / 217.43.138.* / 2009-08-18 21:37
A co jest dobre dla Polski ?
Moze 14.5 procentowe bezrobocie na ktore zanosi sie pod koniec roku.Powoli rysuje sie jednak na to szansa ze wyniesie mniej niz 15%-jak donosi artykol.

Takie bezrobocie oznacz rynek pracodawcy i glodowe stawki dla wiekszosci pracujacych przy produkcji lub montazu przy dzisiejszych cenach.Zarabki rzedu 1000-1200 netto dla szczesliwcow ktorzy pracuja.[stawki dotycza jakies 70% powierzchni kraju].

Co ma sen konusa do postepujacego zubozenia spoleczenstwa.
Wzrost bezrobocia o 50% w porownaniu do tego sprzed 2 lat[chodzi mi tutaj o koncowke tego roku].

I to nie jest zle dla Polski?
Oznacza wiec ze jest dobre.

Odnosze wrazenie ze onanizujesz sie patrzac na plakat Tuska,a wydzielina wytryska ci prosto w oczy i dlatego nie potrafisz dojrzec prawdy.

Z twojego rozumowania wynika ze PLATFORMA moze to uznac za swoj sukces, bo przeciez kiedy oni rzadza bezrobocie jest 14.5% a moglo byc powyzej 15%.Cieszyc sie.Sukces.
PrawdaKtóraBoli / 85.186.255.* / 2009-08-18 22:30
I nic mojego zdania nie zmieni, że kaczyńscy to są największe miernoty społeczne i najwięksi kretyni, jacy Polską rządzili.Gęba ich była pełna frazesów, ale sami uwłaszczali się i uwłaszczają dalej. Chociażby RSW czy też darowanie przez towarzysza jasińskiego odpowiednich kwot w ostatnich dniach rządzenia.

I jeszcze jedno. Daj sobie spokój z obrażaniem mnie, ponieważ ja w stosunku do ciebie tego nie robię. Nie pokazuj typowego zachowania pisowca.
kaczordonald / 217.43.141.* / 2009-08-19 09:39
Nie obchodza mnie konusy.
Bezrobocie rosnie,mlodzi uciekaja.spoleczenstwo ubozeje,a w telewizji bezustanna propaganda sukcesu.
Ciagle nowe naduzycia kolesiow.

Sorki jesli urazilem.
ObiektywnyJakTVN / 87.105.212.* / 2009-08-18 22:37
Zato cudotworca Tusk, nic nie obiecywal, a nawet jakby cosik obiecal to po swoich 100 dniach nierobstwa szybko sie zabral do roboty czyli kopania pilki i spelnil wszystkie obeitnice. Jest Super wiec o co ci chodzi. iDzi ogladnij TVN tam CI pkaza jak jest super za DOna Tuska.
PrawdaKtóraBoli / 85.186.255.* / 2009-08-18 22:41
Jakoś nie słyszałem, żeby coś ukradł. W przeciwieństwie do tych leninowskich intelektualistów zza Buga. Zrobić może nie wiele zrobił ale i tak więcej niż te dwa kacze matoły podczas 2 lat pełnej władzy.
PrawdaKtóraBoli / 85.186.255.* / 2009-08-18 22:24
Większość tej nacji, do której się konusy zaliczją, cieszy się gdy w Polsce źle się dzieje. I to jest fakt. To oni przecież wszystko robią, między innymi vetami, żeby Polska dalej była tam gdzie jest tzn. przeznaczała ponad 70% pkb na socjał a tyko cześć na rozwój. Wiadomo, że ciemnym ludem się łatwiej steruje jak to ich bulterier mówił.

A poza tym, to najniższe bezrobocie było za tuska a nie za kaczyńskich - popatrz sobie na statystyki.
kaczordonald / 217.43.141.* / 2009-08-19 09:28
Najnizsze bylo na poczatku tuska a najwyzsze bedzie na koncu.

Najnowsze wpisy