Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wzrosty na giełdzie przy dużych obrotach

Wzrosty na giełdzie przy dużych obrotach

Money.pl / 2008-10-30 22:56
Komentarze do wiadomości: Wzrosty na giełdzie przy dużych obrotach .
Wyświetlaj:
sb / 83.12.116.* / 2008-10-31 07:13
MOCNE WZROSTY PRZED JESZCZE WIĘKSZYMI SPADKAMI !!!!!!!/?
victor b. / 78.88.9.* / 2008-10-30 23:55
Kto myśli, że kry.zys już minął jest w baaardzo dużym błędzie, na giełdzie mamy tylko korektę i ubieranie w akcje leszczy. Kry.zys gospodarczy dopiero nadchodzi i prawdziwe spadki dopiero przed nami :

Burmistrz Nowego Jorku, milioner Michael Bloomberg przedstawił w czwartek swój program "na trudne czasy", czyli proponowane środki, które mają pomóc mieszkańcom miasta w przetrwaniu kryzysu...
... Według obliczeń ekspertów, w ciągu najbliższych dwóch lat, w Nowym Jorku pracę straci 165.000 osób, przy czym 35.000 stanowisk pracy będzie związanych bezpośrednio z bankowością i finansami...
Pilsener / 2008-10-30 22:56 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bo ja wiem, czy takie duże? Duże pewnie dlatego, że spora część inwestorów realizowała zyski - 15-20% to nie do pogardzenia w tych trudnych czasach, a sytuacja wciąż niepewna. Mamy dobre wyniki spółek - zgodnie z oczekiwaniami, przed nami IV kwartał i rajd Mikusia - wyniki też nie powinny być złe, jednak ruch w górę będzie ograniczony - wszak to nie hossa. Największe moje obawy budzi I kwartał, gdyż dopiero wtedy spowolnienie powinno być odczuwalne, jednak do tego czasu dno bessy powinno już solidnie się okopać w okolicach 1550. Najgorsze to może się zdarzyć, to szybki zamach na to dno - kryzys niejedno ma oblicze i pewnie jeszcze nie powiedział swojego ostatniego słowa... Obawiam się też, że inwestorzy obawiający się marazmu na GPW mogą stopniowo uciekać w I kwartale - najgorsze co może się zdarzyć, to ustanowienie nowych minimów, jednak bądźmy optymistami - ja zakładam podwójne dno a nasza gospodarka oby okazała się tak mocna, jak to twierdzą politycy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy