Forum Polityka, aktualnościPolityka

Z Januszem Palikotem jest jeden problem

Z Januszem Palikotem jest jeden problem

Money.pl / 2013-10-07 11:16
Komentarze do wiadomości: Z Januszem Palikotem jest jeden problem.
Wyświetlaj:
he1ku308 / 5.226.117.* / 2013-10-08 13:19
Autor - nihilista ,twierdzi,że mi to wszystko wisi.ja chcę tylko kasy za byle kilka słów uwagi pod adresem kogoś kto coś robi. Przez 52 lata swojej pracy zawodowej spotykałem takich co to tylko krytykowali innych by pokazać ,że są obecni w zakładzie,instytucie.Nawet chwaleni za słowa byli a w efekcie to tylko pozerstwo. Chłopie chcesz coś zrobić dla Polski,wskaż kierunek w jakim będziemy iść,a nie tylko krytykuj. W Polsce demokracja jest czymś nowym,my wszyscy uczymy się jej.Palikot również,zatem błędy jakie popełnia są do wybaczenia i należy je wytykać ,ale faceta nie wolno niszczyć,czy też twierdzić,że ten ruch nie jest twoim.Zrób jakiś ruch ,w jedną czy drugą stronę, a nie tylko do kasy po wierszówkę.
Wg mnie facet dobrze robi i należy go poprzeć. Obecnie wszystkie partie mają w nazwie demokracja a działają niedemokratycznie.komuś się pomyliło demokracja z monarchią.Ostatnie wybory prezydenckie;hrabia Komorowski-tak był przedstawiany( hrabia z zadupia małego ) kontra hrabia Kaczyński ( od kąt Żydzi posiadali tytuły szlacheckie ?). Paranoja.Ale żyją po królewsku za nasze podatki.Jedni żony ubierają w najlepszych firmach i magazynach mody za granicą( podważając polską gospodarkę i zubożając Polaków,drudzy każą się całymi dniami chronić za miliony ,bo podobni są do byłego prezydenta,porównując tamtego do prezydenta Narutowicza. tylko Narutowicz był człowiekiem .
europa2013 / 81.210.106.* / 2013-10-07 14:01
Redaktor źle definiuje problem.Palikot nie jest problemem sam w sobie.Problemem jest poparcie udzielane mu przez postkomunistyczne media które dominują w Polsce oraz zbyt duża liczba wyborców głosujących na niego.Palikot jest symbolem tęsknoty za komunizmem i PRL-em i jego zwycięstwo w wyborach mogłoby cofnąć nas do poziomu Białorusi.Miejmy nadzieję że społeczeństwo poprze jednak polityków zorientowanych na wolny rynek i demokrację niż apologetów PRL-u o skrajnie komunistycznych poglądach.
kbx / 193.239.125.* / 2013-10-07 15:12
Tak, nie ma to jak wolny rynek. Ten kryzys bankowy z ostatnich lat w USA to był wywołany przez komunistów ;-)

To, że jakieś Państwo nie umie tego robić nie znaczy, że wszelki interwencjonizm ma zostać zniesiony na rzecz umiłowanego wolnego rynku. Po wspomnianych wyżej wydarzeniach już tylko same błazny ekonomiczne wierzą, że wolny rynek wszystko załatwi.

Z Palikotem nie ma żadnego problemu. Problem jest w głowach polaków nazywających go postkomunistą. Alternatywa dla Janusza jest nieziemska... Kaczyński, który zrobi z Polski skansen ekstremizmu religijnego, Tusk ze swoją neoliberalną świtą, JKM w otoczeniu łysych 15 latków, jego głównego elektoratu.

Najnowsze wpisy