Forum Polityka, aktualnościKraj

Za groźby w internecie odpowie wydawca portalu

Za groźby w internecie odpowie wydawca portalu

Wyświetlaj:
morda / 83.21.161.* / 2007-03-10 19:40
Tak sie rodzi dyktatura. Pzdr
solczacza / 2007-03-08 23:17
Czy jezeli jestem wlascicielem budynku na ktorego scianie ktos napisal np."zabijmy komornika" to jestem odpowiedzialny za nieusuniecie ich i postawiony za to do odpowiedzialnosci karnej.
deras / 83.12.134.* / 2007-03-08 15:40
Znowu nie zastanawiamy sie nad przyczynamy, a karzemy nie tych, których trzeba. Należy eliminować przyczyny gróźb, a nie karać za słuszne działania. Przypomina mi to nakładanie kar na sprzedawców alkoholu, podczas gdy pijani młodociani wałęsają się po naszych miejscowościach, a policja nie reaguje. Każdy normalny Polak wie, że kupienie alkoholu przez małolata nie jest przestępstwem, a jego picie. Rząd o tym nie wie, bo nie ma tam normalnych Polaków. Nawet gdyby wszyscy handlowcy stosowali się do zakazu sprzedaży alkoholu młodzieży, to i tak nie zmieniło by to zasadniczo sytuacji. Każdy małolat wie, że jego odrobinę starszy kolega kupi mu flaszkę za papierosy, albo inny grant. Może też mu dać łyka, a w ostateczności nawet lump z ulicy mu kupi, a nawet ojciec w tym zdegenerowanym społeczeństwie. Weźmy się za sędziów i prokuratorów, a nie będzie gróźb. A może sądzicie, że lepiej jest obić mordę bez groxenia w internecie i wtenczas wszystko będzie w porządku? Paranoja!!!
dognojuparobku / 83.24.180.* / 2007-03-08 18:30
"wziąć się za kogoś, obić mordę". Chamski, pańszczyżniany, lumpen-folwarczny styl myślenia i odbierania rzeczywistości..
mś / 217.113.225.* / 2007-03-09 18:22
Przepraszam, ale mam wrażenie, że jednak przedmówca użył właściwego określenia. Spójnego z obecną rzeczywistością, wypowiedziami i tokiem myślenia demokratycznych lumpen-inteligencji. Ba standardem, który jest stosowany przez osoby publiczne, oczywiście wykluczając pojedyncze osoby, które oddaliły się ze sceny politycznej.
walsięubowcu / 83.24.180.* / 2007-03-08 18:26
dlaczego "zlinczujemy". Podejmij próbę sam, zaraz cię odstrzeli jakiś antyterrorysta i to w majestacie prawa.
wowes / 2007-03-09 09:49
Moderator tej strony.Uważaj na to co ludzie piszą u Ciebie na forum bo słusznie Ci się należy opieprz za niektórych idiotów jakim pozwalasz bełkotać i opluwać wszystko i wszystkich. Krytyka nie polega na pisaniu HWDP na ścianie a to forum zaczyna takim właśnie być. Musisz trzymać klasę bo ludzie na poziomie Was omijają i zostanie Ci sama hołota.

Najnowsze wpisy