Forum Polityka, aktualnościKraj

Zachód rozważa zbrojną interwencję w Libii

Zachód rozważa zbrojną interwencję w Libii

Money.pl / 2011-02-28 19:22
Wyświetlaj:
O Polskę chodzi! Nie o Libię! / 83.7.21.* / 2011-03-01 12:11
PROSZĘ NIE ODWRACAĆ Libią UWAGI POLAKÓW OD POLSKI!!!
ŚP. Pan Prezydent Lech Kaczyński został bestialsko zamordowany, bo był wielkim patriotą. Kochał Polskę i polskość. Odważnie demaskował publicznie podłość Rosji. Swojej odwadze dał wyraz stając otwarcie w obronie Gruzji. Do Katynia też poleciał w tym celu, by świat dowiedział się jaka Rosja jest. Gdyby nie stało się to, co się stało i zaplanowana wizyta w Katyniu doszłaby do skutku, Lech Kaczyński zostałby bohaterem narodowym (i tak zresztą nim został) i w wyborach prezydenckich otrzymałby 100% (słownie: sto procent) poparcia. W ciągu jego kolejnej kadencji Z PEWNOŚCIĄ miały by miejsce następujące wydarzenia:
1) Zdymisjonowanie Donalda Tuska ze stanowiska premiera
2) Zdymisjonowanie Bronisława Komorowskiego ze stanowiska Marszałka oraz rozwiązanie Parlamentu celem oczyszczenia go z szumowin typu PO i SLD
3) Zdymisjonowanie resortu obrony narodowej w związku z jej niekompetencją, nieróbstwem i sabotażem (Bohdan Klich)
4) Kontynuacja prac związanych z zainstalowaniem tarczy antyrakietowej na terytorium Polski
5) Dalsza demaskacja podłości Rosji.
Chyba nietrudno domyślić się komu taka przyszłość byłaby nie na rękę: Putinowi, Tuskowi, Komorowskiemu, Klichowi etc.
Zatem zestrzelono w Smoleńsku Pana Prezydenta wraz z Polską Elitą Patriotyczną!! Następnie oddano śledztwo Rosjanom, po to by skutecznie zatrzeć ślady zbrodni. Przy tym ciało Pana Prezydenta tak sponiewierano, ze nawet rodzony brat go nie rozpoznał. Potem na stanowisku prezydenta Polski posadzono orangutana, po to by nic nie rozumiał, podpisywał wszystko, co mu się podsunie pod nos i ulegle podporządkował się Rosji. Wtedy już nikt nie mógł stanąć na przeszkodzie uczynieniu z Polski rosyjskiej strefy wpływów – terytorium zależnego. I tak dobrowolnie poddano nasz kraj pod zabór rosyjski. Rosja jednak nie spoczęła – postanowiła tym razem szkalować, opluwać i bezcześcić dobre imię Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na scenie światowej za pomocą ordynarnych obelg pod adresem Pana Prezydenta i Żołnierza Polskiego gen. Błasika zawartych w raporcie MAK. Obecny pseudoprezydent oraz szef rządu Polski nie powiedzieli na to NIC!!! Zatem ich intencje są takie same jak intencje Rosji. Tymczasem prokuratura polska z Jerzym Millerem na czele nadal konsekwentnie zaciera ślady zbrodni i szykuje raport jeszcze bardziej szkalujący dobre imię ŚP Pana Prezydenta!!!
Polacy! Przejrzyjcie na oczy! Nie namawiamy o zamach stanu. Przecież w roku 1989 wygraliśmy BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU, choć nas więziono i torturowano w latach 70-tych i 80-tych. Mieliśmy wówczas naszego Papieża-Polaka, który pielęgnował nasze morale. Teraz w obliczu jego BEATYFIKACJI sytuacja jest identyczna – mamy szansę! Cała nadzieja w odzyskaniu niepodległości przez Polskę w:
1) Zdymisjonowaniu Donalda Tuska ze stanowiska premiera, postawieniu go przed Trybunałem Stanu, osądzeniu, skazaniu i wykonaniu wyroku za zlecenie zabójstwa Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz za działania mające na celu uczynienie z Polski rosyjskiej strefy wpływów, obściskiwanie się z premierem wrogiego państwa podczas gdy ciało prezydenta leżało na ziemi, przemilczenie raportu MAK, a wcześniej za sabotowanie działań związanych z tarczą antyrakietową celem destabilizacji militarnej kraju.
2) Zdymisjonowaniu Bronisława Komorowskiego ze stanowiska prezydenta oraz postawieniu go przed prokuraturą za groźby karalne (dorzynanie watahy) oraz wspomaganie Tuska w działaniach mających na celu uczynienie z Polski rosyjskiej strefy wpływów, przemilczenie raportu MAK.
3) Zdymisjonowaniu Bohdana Klicha ze stanowiska ministra obrony narodowej za rażące uchybienia w szkoleniu pilotów, sabotaż działań związanych z tarczą antyrakietową i przemilczenie raportu MAK.
4) Zdymisjonowaniu Jerzego Millera za fałszowanie śledztwa i zacieranie śladów zbrodni smoleńskiej.
5) Rozwiązaniu obecnych i powołaniu nowych: parlamentu, rządu oraz wymiaru sprawiedliwości (obecne są na usługach Kremla).
Jest wielu wybitnych, mądrych, światłych i szlachetnych Polaków, którzy mogą przywrócić chwałę Orłowi Białemu w Koronie, choćby Adam Hofman, Joachim Brudziński, Mariusz Błaszczak, Beata Kempa.
Polacy! Zrozumcie jedno: że do prawdy o Smoleńsku może dotrzeć TYLKO Jarosław Kaczyński. Tylko on będzie w tym niezłomny, gdyż też i jego dobre imię jest permanentnie szkalowane. Jednakże nie jest w stanie on zrobić nic w tej chwili, gdyż nie może wydawać dyspozycji. Ten człowiek powinien odzyskać władzę, której niegdyś go podstępnie pozbawiono, tylko wtedy będzie mógł zdemaskować, rozliczyć i ukarać zbrodniarzy. Jak to zrobić? Głosować na kogo trzeba!!!
Kto zaś nie chce zobaczyć panów Tuska, Komorowskiego, Klicha, Schetyny i Millera na kolanach błagających o litość (której nie będzie) ten nie jest godny miana Polaka i katolika. Oni się śmieją z was durniów, że im ufacie. I jeszcze jedno – jeżeli ta sprawa nie zostanie rozwiązana do końca, to o czym będą uczyły się na lekcjach historii nasze
PlawdaKtólaBoli / 77.255.103.* / 2011-02-28 23:00

Zachód rozważa zbrojną interwencję w Libii

Wolelibyśmy się dowiedzieć co na to Wschód...
yuki / 77.65.58.* / 2011-02-28 22:56
Do "mędrców" niżej:
Czego wy ludzie chcecie? Koleś bombarduje swój naród, jak NATO nic nie robi marudzicie, jak szykuje interwencję to zaraz wrzask, że ropy chcą.
Nawet jeśli idzie o ropę, to co? Ma ją kolejny idiota jak Saddam spalić?
Już się kolo dorobił kilkudziesięciu miliardów, wystarczy mu.
Chcecie drugi Iran pod samym bokiem Europy?
PlawdaKtólaBoli / 77.255.103.* / 2011-02-28 22:09

To jasne, że mamy do czynienia z nielegalnym reżimem, który stracił aprobatę narodu. Nasza wiadomość dla pułkownika Kadafiego jest prosta - ustąp natychmiast - powiedział Cameron.

No, lokalna hucpo, wy też się macie do myślenia. Jeszcze parę procent w dół i....
Chris69 / 82.3.83.* / 2011-02-28 21:27
co tu pisać obywatele libi potrzebują pomocy to fakt, ale żaden z tych krajów rzucają się na pomoc nie oferują tego za darmo ;] wystarczy przeczytać jakim źródłem gospodarki libia dysponuje(ropa naftowa) i od razu widzi się jak że rzetelna pomoc nadpływa z zachodu, gdyby tam banany rosły nikt by nie pomagał
ANALIZOWAĆ / 87.205.235.* / 2011-02-28 21:23
TO ZROBIĄ PUSTYNNĄ BURZĘ,NA RAZIE NIE MAJĄ BRONI MASOWEGO RAŻENIA ,MUSZĄ JĄ WYKOPAĆ NA PUSTYNI.
bv / 83.4.243.* / 2011-02-28 20:50
Dziśiejsi gebbelsi mówią, że ten kto nie chce śię podporządkować USA i Izraelowi jest zagrożeniem dla świata.Gebbesli PISowscy mówią nam ,że to Rosja jest zagrożeniem dla świata pomimo tego, że od rozpadu ZSRR na nikogo nie napadli, a tuż za rogiem czai się kolejna wojenka NATO.Rosja jest zagrożeniem w takim sensie, że nie chce śię podporządkować USA samozwańczym właścicielom świata.Gdyby USA nie wszczynali rewolty w Libii to by nie była potrzebna interwencja.
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 21:27

od rozpadu ZSRR na nikogo nie napadli

Gdzie Ty mieszkasz? Nie ma tam prądu, radia, telewizji?
ździcho do tesa1959 / 77.254.240.* / 2011-02-28 20:27
A nie mówiłem?
yhy / 193.109.225.* / 2011-02-28 20:23
ale tani pretekst do kolejnego zbrojnego najazdu na złoża ropy!
będą chronić ludność cywilną, gnidy?! a kto, jak nie ludność cywilna, najbardziej cierpi na wojnie?!?!?!
a dlaczego nasi nie pomogą wielkiemu bratowi? przeca trza walczyć za wolność (czyt. ropę) naszą i waszą k*wa jego mać!!!!
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 21:45

przeca trza walczyć za wolność (czyt. ropę)
naszą i waszą k*wa jego mać!!!!

Właśnie. Libia to kraj amerykański. Podobnie jak Wietnam, Nikaragua, Irak, Kuwejt i Afganistan.

a dlaczego nasi nie pomogą wielkiemu bratowi?

Pomogą na pewniaka. A wiesz dlaczego? Bo komputerowe gry wojenne (amerykańskie) to za mało do samorealizacji Żołnierza Polskiego. Do tego jest potrzebny prawdziwy zapach i smak krwi. Tylko te zmysły zaspokoją te żądze.
I tak jedni i drudzy świetnie dogadają się. Jedni chcą ropy, drudzy krwi i jedni drugim nie będą się wcinać. Rozbieżność interesów a jednak współpraca. Absurdalne, ale prawdziwe, bo poparte faktami
ju76 / 77.95.48.* / 2011-02-28 20:16
wysłać tam polskich kiboli, niech się bronią w otoczonych fortach przez arabów na wielbłądach.
bmxtom / 78.133.150.* / 2011-02-28 19:22
Kto pierwszy wkroczy do Libii zapewni sobie dojście do złóż ropy, nie łudźcie się że USA troszczy się o Libijczyków...
obywatel 10 / 83.24.205.* / 2011-02-28 21:43
NIE OBRAZAC HAMERYKI PROSZE .

Najnowsze wpisy