zacząć grać?

majpi / 2006-04-21 12:31
Chciałbym zacząć grać na giełdzie. Trochę się w 'tym' orientuję, ale bardziej teoretycznie.
Proszę o pomoc, czy ktoś mógłby mi doradzić, z jakich portali najlepiej korzystać? W jaki najlepszy sposób można zdobyć minimum wiedzy, by móc zacząć grać na giełdzie, np. poprzez Mbank, inwestując na początek ok. 10 tyś. pln?

pozdrawiam,

Paweł
Wyświetlaj:

Re:

Andrzej51 / 89.231.243.* / 2011-06-08 12:12
Polecam stronę http://www.gieldajakzaczac.pl/
analizy video, aplety do analizy technicznej, darmowe ebooki ...
lukmis / 31.60.204.* / 2011-05-27 18:29
Zacznij grać może coś wygrasz .Ale najpierw przeczytaj dalszy tekst to sie wiele nauczysz na początek. Bo popatrzmy na indeksy USA spadły
nie wiele, a wszędzie zawierucha. Amerykańce ogłaszają przez fitch itp.
kryzys w europie. Przecież wiemy jaki ma wkład grecja w światową gosp.
żaden.
Pare miesięcy temu wyznaczyłem 1300 pkt na sp i jest. Ameryka stale w trendzie wzrostowym. Bo już gorzej tam nie może być tylko up.
A surowce zawsze się będą cenić czyli poniekąd także akcje.
A sytuacja w Turcji jest mi znana bo przyjaciół tam mam.
To tylko upychanie bezwartościowych dolarów przez amerykańców powodują
spadki na indeksie Ise. To daje cios spółką tureckim. A Libia to jedna z 1000 inwestycji tureckich biznesmenów. Zobaczymy jak będzie jak Kowboje wrócą
jutro na ranczo. Od pon. Dolar w dół. Kow. będą zmuszeni zabrać swoje dolce i kupować akcje za bezwart. dolce bezwart. akcje.
I to jest czar USA. Z niczego robią coś.
Oh już godz. 18.00, juz widać że secret service zabiera worki bez węgla tylko ze szmatłwacem Dolarem.
tedchom / 2011-05-27 17:39 / Tysiącznik na forum
Podstawa zanim zaczniesz grać to minimum dwie książki ZAWÓD INWESTOR GIEŁDOWY i ANALIZA TECHNICZNA RYNKÓW FINANSOWYCH bez tego możesz stracić całe 10000zł
Robert / 62.233.185.* / 2006-06-05 11:05
witam,
jeżeli ktoś by sie chciał spotkać na terenie wawy i porozmawiać zupełnie bezinteresownie na temat inwestowania na giełdzie, to polecam swoją skromną osobę, nie będe ukrywał że jestem pracownikiem jednego z dużych biur maklerskich;-) kontakt przez maila.
poiesis_non_register / 83.19.167.* / 2006-04-29 15:00
jesli chcesz grac na gieldzie to w mbanku poslugujesz sie e-maklerem.
jednak na grupie dyskusyjnej wgpw jest ten sposos odradzany. powtarzam gfranie na gieldzie. ale jesli wystarczy ci inwestycja w funduszach, m,bank jest ok!
Konsultant Money.pl / 2006-04-25 15:08 / Specjalista Money.pl
Proponuję informacji szukac w internecie - np. w dziale poświęconym giełdzie w naszym serwisie - http://www.money.pl/gielda/ . Informacje, wiadomości i poradniki w nim zamieszczone powinny pomóc w podjęciu decyzji o inwestycji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy