Forum Forum inwestycyjneFundusze

Zainwestować w pixmania - strata murowana

Zainwestować w pixmania - strata murowana

surfing / 81.219.220.* / 2007-04-13 16:37
Pixmania to oszusci !

Przedstawię moją historie zakupu w tej firmie. Towar (mikrowieżę) zamówiłem 22/02/2007 Nr zamówienia CCL078248866 Tego dnia wpłaciłem kwotę 665zł .Dopiero po 5 dniach przesyłka została wysłana, otrzymałem ją 06.03.2007 czyli trzy tygodnie od zapłaty za towar.
Towar przyszedł popsuty (DVD nie czytał żadnych płyt) Tego samego dnia odesłałem towar za co zapłaciłem 142,72zł w sumie 807,74zł.
Dzisiaj mamy 10.04.2007r.(prawie dwa miesiące) a ja dalej nie mam pieniędzy na koncie.
W związku z powyższym Mam już przygotowane pismo do Organów Scigania zgłaszające oszustwo firmy Pixmania.
Dzisiaj zaproponowali mi zwrot bez kosztów transportu (623zł) a i tak nie wiem czy kiedykolwiek otrzymam tą kwotę
Mam zarchiwizowaną całą korespondencję z pixmanią, pomimo że na maile nie odpowiadają razem z historią korespondencji (co tylko świadczy o złych intencjach).
- Wszelkie odpowiedzi to szablony gdzie wpisują tylko numer przesyłki a odpowiadają po kilku dniach.
- Nie ma możliwości naprawy w Polsce!
- Żeby dodatkowo utrudnić żądają do zwrotu numer konta w formacie międzynarodowym mimo iż przelewy idą na rachunek w Polsce.
Często kupuję internecie w polskich sklepach i nigdy nie było żadnych problemów. Ale mój pierwszy zakup w zagranicznej firmie to niezła nauczka.
Mam nadzieję iż moja przygoda uchroni innych od firmy pixmania oszusta .
Wyświetlaj:
Krzysiek35 / 89.76.233.* / 2011-11-08 12:45
Jestem w podobnej sytuacji, przelałem pieniądze, nie mieli towaru. Nie mam ani towaru, ani pieniędzy, kłamią że już wyślą, albo wysłali. Ludzie zróbmy coś z tą firmą. Żenada.
GAJA77 / 85.221.134.* / 2009-01-31 22:07
W listopadzie zakupiłam towar. Otrzymałam tylko cześć zamówionego towaru ( podobno nie zostało wyprodukowane więcej i nie wiadomo kiedy będzie). Wpłacona była zaliczka, poprosiłam o zwrot nadpłaty. Otrzymali wszystkie potrzebne dane.

Mija właśnie 2 miesiące – i nie ma ani złotówki. Nie dostałam także oryginałów faktur. Przelew, który ja wykonałam do Pixmanii doszedł w ciągu jednego dnia – przelew od pixmanii do mnie – rzekomo wykonany – nie dotarł do mnie do dzisiaj. Mimo tego, że wielokrotnie dzwoniłam na infolinię prawie za każdym razem byłam oszukiwa przez osoby, które mówiłyi, że wszystkim się zajmą…

Tutaj obsługa jest tragiczna. Przeprowadziłam wiele rozmów z Pauliną W. i Pawłem L. . NIC się nie da załatwić! Zostałam potraktowana, jak ktoś, kto nie ma żadnego prawa, jako klient. Posiadam całą korespondencję z BOK – Państwo nie raczą nawet zadzwoni c do klienta.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy