Forum Forum dla firmZakładanie firmy

zakup towaru w sklepie internetowym

zakup towaru w sklepie internetowym

Gapa12 / 2012-05-02 12:58
Zakładam sklep internetowy. Mam pytanie czy do każdej zakupionej rzeczy musze wystawiać rachunek? Czy równocześnie mogę prowadzić parę róźnych sklepów internetowych ? Rzecz jasna z różnym asortymentem...
Wyświetlaj:
hulka / 79.163.20.* / 2012-05-08 14:08
Zgadzam się z tym że obecnie brokery kurierskie to najlepsze rozwiązania czy dla wysyłek indywidualnych czy biznesowych. ja korzystam z apaczka.pl mają naprawdę mocno konkurencyjne ceny.
Sujuf / 89.76.150.* / 2012-06-07 17:07
I tak i nie. Problem z brokerami jest taki, że podają ceny netto i nierzadko wychodzi potem drożej jak u normalnych kurierów. Swoją drogą Ci drudzy też ostro konkurują. Teraz DHL wyszedł z ofertą premium, to faktycznie niektórzy brokerzy mogą mieć problem.
Randi / 89.76.150.* / 2012-05-03 16:16
Musisz wystawiać paragon, fakturę tylko na życzenie klienta. Oczywiście, że możesz prowadzić różne sklepy naraz. Ma to nawet swoje korzyści bo możesz dla wszystkich podpisać naraz jedną umowę np. z brokerem kurierskim, możesz wykorzystać jeden serwer, jeden szablon strony, jeden lokal magazynowy...
docha / 89.191.166.* / 2012-05-19 11:55
dokładnie tak, ja nie mam sklepu internetowego, ale często sprzedaję coś przez allegro, rachunki wystawiam, umowę mam z apaczką, w tej chwili mam niewiele paczek, ale licze na to, ze kiedy bedzie ich więcej to wynegocjuję lepsze ceny, bo podobno dają taką możliwosć

Najnowsze wpisy